◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: #THEV1NNY_ poslato Januar 25, 2020, 16:41:52 POSLE PODNE
Koliko vidim po komentarima , EG ima problem kao da ima 280 igraca a ne 28 , ako 7 admina ne mogu da se izbore sa 28 igraca onda sve njih ukljucujuci i samog vlasnika treba proterati sa zajednice jer su nesposobni za vodit server.
Ja se secam kad sam zadnji put sa drustvom otvorio server i bilo je na openu 28 igraca , sledeci dan je bilo u isto vreme 29 a onaj tamo dan 30 igraca , ja kao vlasnik i developer zajednice sam takodje odgovarao i pomagao igracima do te mere da su me par helpera na zajednici pitali da usporim malo , jer previse brzo resavam :)
Drugo sto sam primetio kod @Jack1337 na slici i komentaru jeste to da je on 4 puta poslao upit da postoji bug i jos neke vidove pomoci je trazio i svi su iskulirali tek onda kada je napisao da ga boli kurac za sve onda je administracija uradila nesto :) sramota ;)
Kazes @Purdinho da nisi ni corav ni glup ni retardiran i da znas sta i koliko ti staff radi , pa ocigledno da ne znas jer da znas to ti administracija ne bi radila.... ponasate se prema igracima kao da ste SA pa ono par igraca vise manje ;)
Poenta cele price je , nemojte otvarati server tek tako , to jest ako nemate vremena , zivaca , normalnu ekipu ili uopsteno receno ako ste nesposobni za vodit tako nesto , to ne vazi samo za server nego uopsteno za sve u zivotu :)
Ja sam bio tu prvih 5min opena jer sam imao neocekivanih obaveza,ja kada sam tu sam odgovaram, znam da mi staff team ne odgovara na pitanja ;)
Ja cu to rjesiti otkacite mi se vise s ledja dotakli ste se toga i ne skidate se, mir malo...
@Jack1337  ja sam se zahvalio na fb ,a ovdje sam takav bio jer mi je zasmetalo sto me se proziva ovdje javno i Slavic je rekao da se ostavite toga i da ne pisete to u GL.razgovor i vi ste nastavili , molim lijepo ;)
Sad sam vam ja glavni trn u oku tu iz razloga sto mi je zasmetalo da me prozivate,Ja cu svoje probleme rjesiti, mnogi serveri s pocetka imaju problem s nalaskom aktivnog staffa jer je dosta tesko naci prave ljude da budu tu uvijek kada treba, Indigo je takodjer imao tih problema, nasli su staff i guraju sada, nije se ni njima posrecilo na pocetku ali su nasli ljude, tako cu i ja, ne da me napadate vamo, svjestan sam svega...

Pogresio sam sto se tice staff team-a i to sam svjestan, svi nekada gresimo, to ne znaci da ja to ne znam i da necu rjesiti
Poslednja Izmena: Januar 25, 2020, 18:21:33 POSLE PODNE od Purdinho

Prebacite se na:



Niko nije dužan da gleda ovo, Hvala ;)



Nije nikakva svadja nego smo svi uopsteno razgovarali dok nije dosao Purdinho da vredja zato sto iznosimo kritike na temu koju je on pokrenuo i on to smatra prozivanjem.
I ta priča "mozete u pp slat al' bitno je da se pravi frka u gl chatu" ne pije vode, jer zašto si ti pokrenuo tu temu uopće u glavnom chatu, tu sliku sa opena si mogao poslat svakom članu pojedinačno u PP pa da ti oni odgovaraju i daju mišljenja o serveru.
Znači to nije nikakav trn u oku i to što on od sebe pokušava sad napravit žrtvu nego je se vodila konverzacija općenito, koliko znam ovde u glavnom chatu nema nikakvih pravila o kojim temama će se vodit priče, bilo to o sampu ili van njega.
Nije nikakvo prozivanje nego lik se zapalio za kritiku na staff koji je stvarno očajan.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

#A.J.

@Galardo de zovi oca i ukucaj mu na Google slike Marie Phoenix xoxoxoxo

Citat: Jack1337 poslato Januar 25, 2020, 19:48:59 POSLE PODNE
Nije nikakva svadja nego smo svi uopsteno razgovarali dok nije dosao Purdinho da vredja zato sto iznosimo kritike na temu koju je on pokrenuo i on to smatra prozivanjem.
I ta priča "mozete u pp slat al' bitno je da se pravi frka u gl chatu" ne pije vode, jer zašto si ti pokrenuo tu temu uopće u glavnom chatu, tu sliku sa opena si mogao poslat svakom članu pojedinačno u PP pa da ti oni odgovaraju i daju mišljenja o serveru.
Znači to nije nikakav trn u oku i to što on od sebe pokušava sad napravit žrtvu nego je se vodila konverzacija općenito, koliko znam ovde u glavnom chatu nema nikakvih pravila o kojim temama će se vodit priče, bilo to o sampu ili van njega.
Nije nikakvo prozivanje nego lik se zapalio za kritiku na staff koji je stvarno očajan.
Nisam pokrenuo nikakvu temu samo sam okacio sliku broja igraca, a vi svugdje morate stvoriti dramu.
I ta "prica mozete u pp slati" nisam ja rekao, nego Slavic u Moderatorskom chatu...
Poslednja Izmena: Januar 25, 2020, 20:22:23 POSLE PODNE od Purdinho

Nebitno pogresno si shvatio, povlačim sve što sam rekao niko od nas nije u pravu osim tebe, server ti je super, pohvale za administraciju i skriptu.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

#A.J.




ja sam život svoj stavio na kockuuuuuu

Citat: bvllet poslato Januar 25, 2020, 20:34:37 POSLE PODNE
ženska je najjača, ako ćemo iskreno :D
Pjesma je top,ali ona mi djeluje nekako depresivno hahah

#A.J.

Citat: Purdinho poslato Januar 25, 2020, 20:35:38 POSLE PODNE
Pjesma je top,ali ona mi djeluje nekako depresivno hahah
na svakoj fotografiji baš tako izgleda, ali imam fotkica gdje se smješka i baš je kjuti <3:)