◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Galardo poslato Januar 24, 2020, 16:37:05 POSLE PODNE
Kae oces da mi mappas,dobit ces rank mapper na serveru  :D

Nije, nije!! Necu bit tolko bezobrazan, ali pisem tamo u temi da nudi 65$..
My mapping gallery: Youtube channel!
My facebook page: Facebook
My discord tag: InYourDreams#8590

For business inquiries you can contact me via Facebook page ( Prefered ) or via discord.

Citat: InYourDreams poslato Januar 24, 2020, 16:40:02 POSLE PODNE
Nije, nije!! Necu bit tolko bezobrazan, ali pisem tamo u temi da nudi 65$..

Ma tipično kurčenje i "ae pm"  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Kakav dan, Hrvatska izbori Finale i jos mi dobro prodje EG open :D

Tako jeeee, deriiiiiii
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Januar 24, 2020, 21:06:23 POSLE PODNE
Tako jeeee, deriiiiiii
Ako mozemo ovo prezivit protiv Norveske, moramo uzeti Finale :D

eh, napunio i adapt 18  :D (2h)
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Citat: Purdinho poslato Januar 24, 2020, 21:07:13 POSLE PODNE
Ako mozemo ovo prezivit protiv Norveske, moramo uzeti Finale :D
Kad nisam umro dok sam gledao

Bio sam na openu EG-a kako sam i rekao da cu doc iz podrske, i mogu rec da je server sto se tiče administracije katastrofa. Što se same skripte tiče tu nemam šta da kazem @Purdinho jer je skripta predobra i uzitak za igru, ali skripta samo po sebi nije dovoljna. Sa ovakvom administracijom ovaj server i slični njemu treba da se izbegaje u širokom luku definitivno.
Nikakav hejt ali prijavio sam 3-4 puta na /upit da ima bug sa aktorima, bug sa dilerima i jos neki sitni bugovi i niko se ne porta niti mi salje poruku, kontam aj zauzeti, posle pitao za setskin nisam dobio nikakav odgovor. Odem u market i kupim Masku i ne znam kako da je stavim na glavu saljem upit opet i nista se ne desaje opet.
Onda podju da spamaju manje vise svi iz administracije kao lafo trebaju supporteri i evo šta se desi - https://prnt.sc/qsh6vi.
Znam da ovaj Glavni razgovor samp foruma nije namjenjen tome ali eto kad je već postavio tu sliku sa opena da se dotaknemo te teme.
Server je opasan kancer sto se tiče admina. Ne mogu na 28 igrača ( tad su slati upiti ) njih 7 da odgovore - katastrofa. Za izbjegavat defintivno.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

#A.J.

Citat: Jack1337 poslato Januar 24, 2020, 21:56:00 POSLE PODNE
Bio sam na openu EG-a kako sam i rekao da cu doc iz podrske, i mogu rec da je server sto se tiče administracije katastrofa. Što se same skripte tiče tu nemam šta da kazem @Purdinho jer je skripta predobra i uzitak za igru, ali skripta samo po sebi nije dovoljna. Sa ovakvom administracijom ovaj server i slični njemu treba da se izbegaje u širokom luku definitivno.
Nikakav hejt ali prijavio sam 3-4 puta na /upit da ima bug sa aktorima, bug sa dilerima i jos neki sitni bugovi i niko se ne porta niti mi salje poruku, kontam aj zauzeti, posle pitao za setskin nisam dobio nikakav odgovor. Odem u market i kupim Masku i ne znam kako da je stavim na glavu saljem upit opet i nista se ne desaje opet.
Onda podju da spamaju manje vise svi iz administracije kao lafo trebaju supporteri i evo šta se desi - https://prnt.sc/qsh6vi.
Znam da ovaj Glavni razgovor samp foruma nije namjenjen tome ali eto kad je već postavio tu sliku sa opena da se dotaknemo te teme.
Server je opasan kancer sto se tiče admina. Ne mogu na 28 igrača ( tad su slati upiti ) njih 7 da odgovore - katastrofa. Za izbjegavat defintivno.

Kad ste se već dotakli teme... U staff se ne ubacuju djeca od 12-15 godina, ima izuzetaka naravno, djeca, ali imaju mozga za takve stvari. Staff se bira pažljivo, testiraju se na rp način, ako to prodje i ako ima mozga, može u staff. Staff, kako i sama riječ kaže, ozbiljni 'ljudi'.
Ja sam bio GX4 (GM) kako volite, na YUB serveru, naime žalim što sam sam napustio, jer sam imo razloga, ali tamo sam ja bio najmlađi. 18 godina imam, ali ipak najmladji.

Jel neko imao iskustva sa administracijom na sajtu za gledanje filmova tipa filmovita, popcorn i tako ti piratski :D
Ako je jeste nek se javi u PP imam par pitanja

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: 365capì poslato Januar 24, 2020, 21:59:24 POSLE PODNE
Kad ste se već dotakli teme... U staff se ne ubacuju djeca od 12-15 godina, ima izuzetaka naravno, djeca, ali imaju mozga za takve stvari. Staff se bira pažljivo, testiraju se na rp način, ako to prodje i ako ima mozga, može u staff. Staff, kako i sama riječ kaže, ozbiljni 'ljudi'.
Ja sam bio GX4 (GM) kako volite, na YUB serveru, naime žalim što sam sam napustio, jer sam imo razloga, ali tamo sam ja bio najmlađi. 18 godina imam, ali ipak najmladji.
Ne verujem ni ovo da su baš neka deca, ali da su retardirani to stoji. Valjda je bitnije pomoći nekom novom igraču kad je već open, kako bi se nekako napravila i zadrzala ta neka brojka igrača, ali guess what - preče je se vozat jetpackom po serveru. :)
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Januar 24, 2020, 21:56:00 POSLE PODNE
Bio sam na openu EG-a kako sam i rekao da cu doc iz podrske, i mogu rec da je server sto se tiče administracije katastrofa. Što se same skripte tiče tu nemam šta da kazem @Purdinho jer je skripta predobra i uzitak za igru, ali skripta samo po sebi nije dovoljna. Sa ovakvom administracijom ovaj server i slični njemu treba da se izbegaje u širokom luku definitivno.
Nikakav hejt ali prijavio sam 3-4 puta na /upit da ima bug sa aktorima, bug sa dilerima i jos neki sitni bugovi i niko se ne porta niti mi salje poruku, kontam aj zauzeti, posle pitao za setskin nisam dobio nikakav odgovor. Odem u market i kupim Masku i ne znam kako da je stavim na glavu saljem upit opet i nista se ne desaje opet.
Onda podju da spamaju manje vise svi iz administracije kao lafo trebaju supporteri i evo šta se desi - https://prnt.sc/qsh6vi.
Znam da ovaj Glavni razgovor samp foruma nije namjenjen tome ali eto kad je već postavio tu sliku sa opena da se dotaknemo te teme.
Server je opasan kancer sto se tiče admina. Ne mogu na 28 igrača ( tad su slati upiti ) njih 7 da odgovore - katastrofa. Za izbjegavat defintivno.
U potpunosti se slazem sa Jackom. Skripta i mape su vrh, ali staff tim katastrofa. Niko ne odgovara na askq, kao i na report. Organizovao se box event, i ja rekoh da se prijavim. Pocnemo mi sa eventom i samo vidim da mi Pela ubio. Sto? Sto sam trcao? Pa logicno da moram malo bezati.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Jack1337 poslato Januar 24, 2020, 21:56:00 POSLE PODNE
Bio sam na openu EG-a kako sam i rekao da cu doc iz podrske, i mogu rec da je server sto se tiče administracije katastrofa. Što se same skripte tiče tu nemam šta da kazem @Purdinho jer je skripta predobra i uzitak za igru, ali skripta samo po sebi nije dovoljna. Sa ovakvom administracijom ovaj server i slični njemu treba da se izbegaje u širokom luku definitivno.
Nikakav hejt ali prijavio sam 3-4 puta na /upit da ima bug sa aktorima, bug sa dilerima i jos neki sitni bugovi i niko se ne porta niti mi salje poruku, kontam aj zauzeti, posle pitao za setskin nisam dobio nikakav odgovor. Odem u market i kupim Masku i ne znam kako da je stavim na glavu saljem upit opet i nista se ne desaje opet.
Onda podju da spamaju manje vise svi iz administracije kao lafo trebaju supporteri i evo šta se desi - https://prnt.sc/qsh6vi.
Znam da ovaj Glavni razgovor samp foruma nije namjenjen tome ali eto kad je već postavio tu sliku sa opena da se dotaknemo te teme.
Server je opasan kancer sto se tiče admina. Ne mogu na 28 igrača ( tad su slati upiti ) njih 7 da odgovore - katastrofa. Za izbjegavat defintivno.
Nisam bio na openu, rekao mi je Galardo da je bilo nešto oko 40 igrača. Ako nisu sposobni oko toliko igrača da se pozabave ne znam...

Mislim da je krucijalno da makar na openu pozabavite se mnogo sa igračima koliko se moze, tjs maximalno koliko se moze. Zašto - odgovor je jednostavan. Neki su vjerovatno usli samo da razgledaju, naravno neki ce ostat neki ce otic. Ali barem maximalno pokazite na openu sta skripta sve nudi, eventima, respondanjem na askq itd itd, tako da i ovi koji su kontali otić ostaće barem još malo ili će ostat tu kao stalan igrač. Ovako dajete mnogo lošu sliku o serveru, i siguran sam 99% da je sam staff tim otjerao bar nekoliko igrača istim načinom kao i mene.
5 minuta je naravno ništa u jail, ali svakako su time pokazali jedino da gledaju reportove i upite samo bukvalno kao da neće da odgovaraju. Bukvalno kao da ih mrzi.
Nevjerovatni su.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-