◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Jack1337 poslato Januar 19, 2020, 02:15:09 PRE PODNE
Zas izbjegavate servere u selu?
Znam da vecina vas ima svoj server i 99% vas je ovde mapera i skriptera a ne igrača nego samo onako pitam. Šta fali igri na selu ? Koje su mane/prednosti. Sta vi mislite?
Ništa ne fali, rado bih zaigrao na jednom takvom serveru.

Citat: Leʞรa poslato Januar 19, 2020, 02:40:27 PRE PODNE
po meni nema mane ni prednosti.. ovisno je o modu kakav je najbitnije je da je zanimljiv da nisu dugacki poslovi i takve stvari da igrac nemora jebeni posao odradivat pola sata... samo problem je sto su balkanci samo navikli na Los Santos i kad vide nesto novi, bjeze od toga nezanima ih...
sranje buu

Pu jbm ti čistio snijeg napolju evo ruke još u položaju držanja lopate, ne miču.

#A.J.

Citat: daddy. poslato Januar 19, 2020, 11:44:31 PRE PODNE
Pu jbm ti čistio snijeg napolju evo ruke još u položaju držanja lopate, ne miču.
nema čistog puta bez lopate :D

Ja snijeg vidio zadnji put prije 5 godina.

Pozdrav momci,
Kažite mi jel vredi pokušati otvoriti server sa nekim boljim modićem sad u ovo vreme "propasti"?

Citat: #Montana poslato Januar 19, 2020, 13:42:38 POSLE PODNE
Pozdrav momci,
Kažite mi jel vredi pokušati otvoriti server sa nekim boljim modićem sad u ovo vreme "propasti"?
Vredi ako zaista se uradi nesto unikatno sto nije vidjeno do sad.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security


Imal ovdi neko da snima samp il ak znate nekog da snima redovno samp i da ima neku oke brojku pregleda tipa 500+ nek se javi fala.

Citat: 6kristijan9 poslato Januar 19, 2020, 15:14:09 POSLE PODNE
Imal ovdi neko da snima samp il ak znate nekog da snima redovno samp i da ima neku oke brojku pregleda tipa 500+ nek se javi fala.
Vidi s @Purdinho
Solidan kanal, predje nekoliko stotina pregleda video

Tolko sam zagrio ruke,kad sam uzo snijeg bio je vruc  :D


deste braco
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Dajte mi neke ideje sta bi islo za VIPa na freeroam modu.. Koje opcije, komande, mogucnosti...
Nemam vise ideja sta bi mogao uraditi za taj sistem :D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security