◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: InYourDreams poslato Januar 18, 2020, 17:02:33 POSLE PODNE
Zasto nema Balkanskog servera koji je barem na kratko ili aktivno uspio zadrzati playbase u selu?

Sta mislite koji su razlozi tome? Jel problem kao u 99% servera losa administracija te server/scripta ili je do igraca koji se nezele priviknuti na nesto novoga?
Ima adamo

Citat: ek2k18 poslato Januar 18, 2020, 17:30:39 POSLE PODNE
Ima adamo
Sto se tice Adama to je cist underpoint mod koji nema nista specijalno ali barem im se mora dati plus za konstantnost i odrzavanje servera toliko u zivotu.
Sto se tice moda, mod je cista klasika i nema nista zabavno na njemu. Mozete se uvjeriti i sami :)!
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Prvi ja da igram samp aktivno nikad ne bih igrao u selu nekom jednostavno nije to to  :)

Citat: Jack1337 poslato Januar 18, 2020, 17:40:04 POSLE PODNE
Sto se tice Adama to je cist underpoint mod koji nema nista specijalno ali barem im se mora dati plus za konstantnost i odrzavanje servera toliko u zivotu.
Sto se tice moda, mod je cista klasika i nema nista zabavno na njemu. Mozete se uvjeriti i sami :)!
Radio je vaki kao novi grad izmapan i sve to,al se valjda igracima nije svidjelo pa vratio na staro.

Citat: 6kristijan9 poslato Januar 18, 2020, 17:40:50 POSLE PODNE
Prvi ja da igram samp aktivno nikad ne bih igrao u selu nekom jednostavno nije to to  :)

Naravno jer nisi navikao da se igra u selu, ko voli nek izvoli
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: 6kristijan9 poslato Januar 18, 2020, 17:40:50 POSLE PODNE
Prvi ja da igram samp aktivno nikad ne bih igrao u selu nekom jednostavno nije to to  :)
BEEEEEEEEEEEEP

Jutro momci, šta se radi ?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!





Samo je bitno da se radi ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!





Zas izbjegavate servere u selu?
Znam da vecina vas ima svoj server i 99% vas je ovde mapera i skriptera a ne igrača nego samo onako pitam. Šta fali igri na selu ? Koje su mane/prednosti. Sta vi mislite?
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-


Citat: Jack1337 poslato Januar 19, 2020, 02:15:09 PRE PODNE
Zas izbjegavate servere u selu?
Znam da vecina vas ima svoj server i 99% vas je ovde mapera i skriptera a ne igrača nego samo onako pitam. Šta fali igri na selu ? Koje su mane/prednosti. Sta vi mislite?

po meni nema mane ni prednosti.. ovisno je o modu kakav je najbitnije je da je zanimljiv da nisu dugacki poslovi i takve stvari da igrac nemora jebeni posao odradivat pola sata... samo problem je sto su balkanci samo navikli na Los Santos i kad vide nesto novi, bjeze od toga nezanima ih...
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.