◄ Glavni razgovor #44 ►

Započeo SlavicBeast, Januar 11, 2020, 21:29:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Od ovoliko clanova https://prnt.sc/qw1g04, najvise aktivnih forum ima 5k u decembru 700 u januaru, a nema 8 jebenih skriptera za battle...

Pozdrav svima :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: Galardo poslato Februar 01, 2020, 13:29:47 POSLE PODNE
Imaju pravo da se ljute,ali da psuju majku nekome... teske seljacine.
Trpis trpis pa puknes
Ja se godinu dana spremam za taj "betl"

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


#A.J.

Citat: bunta poslato Februar 01, 2020, 15:15:09 POSLE PODNE
Trpis trpis pa puknes
Ja se godinu dana spremam za taj "betl"

i psuješ majku ?
ja kad sam opsovao ovdje majku dobio sam ban mjesec dana, očekujem da će Slavic reagovat :)

Citat: Spooky. poslato Februar 01, 2020, 14:09:36 POSLE PODNE
Još samo GTA V.



Horizon: Zero Dawn, jedna od najjacih igrica koje sam ikada igrao, presao ju 3-4 puta u 2 dana, kida igrica :P

Jutros sam sanjao da me Stexi banovao kao da sam koristio neki nedozvoljeni program na forumu. Ne znam kako je to moguće ali znaš šta, ništa nije isključeno, možda i odem na koji mjesec :D


Citat: //>> Vedran poslato Februar 01, 2020, 14:29:25 POSLE PODNE
Od ovoliko clanova https://prnt.sc/qw1g04, najvise aktivnih forum ima 5k u decembru 700 u januaru, a nema 8 jebenih skriptera za battle...

ima samo sto je pocela skola i pola su najebali od roditelja ako neisprave ocjene hahah
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Citat: //>> Vedran poslato Februar 01, 2020, 14:29:25 POSLE PODNE
Od ovoliko clanova https://prnt.sc/qw1g04, najvise aktivnih forum ima 5k u decembru 700 u januaru, a nema 8 jebenih skriptera za battle...
pa da je nagrada 200-300e prijavio bih se i ja, koji nisam u tome preko 3 godine ahaahhaha



#A.J.

Citat: Leʞรa poslato Februar 01, 2020, 16:58:19 POSLE PODNE
ima samo sto je pocela skola i pola su najebali od roditelja ako neisprave ocjene hahah
možeš i za sebe da kažeš da moraš da ih popraviš, vidim ti po gramatici :D


Citat: Purdinho poslato Februar 01, 2020, 16:03:12 POSLE PODNE
Horizon: Zero Dawn, jedna od najjacih igrica koje sam ikada igrao, presao ju 3-4 puta u 2 dana, kida igrica :P

Da, da čuo sam da je dobra. Idem prije riješiti God of War, borim se protiv onoga cigana na početku šta ne želi nikako krepat.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Februar 01, 2020, 17:50:06 POSLE PODNE
Da, da čuo sam da je dobra. Idem prije riješiti God of War, borim se protiv onoga cigana na početku šta ne želi nikako krepat.  :D
God of War je realno tezi, njega sam prelazio do onog djela sto je kao u zraku nesto letece pa rjesavas onaj puzzle s onim vratima i tu sam stao, jako je tesko :P