Utopia RPG/DM

Započeo Aleksandar?, Septembar 25, 2010, 18:05:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nakon dugog razmisljanja odlucio sam da otvaranje servera bude pomjereno za 7 dana..Razlog je jednostavan..Trazimo drugo resenje WEB HOSTINGa.. GameHosting.rs svaki dan govori kako ima problema sa hostingom(WEB).. I kako ce to biti otklonjeno za koji sat..Medjutim nikada nista...
A RPG/DM serveru je potreban forum,tako da mislim da nema potrebe otvarati server dok se ne sredi pitanje oko foruma.. Free forum mi ne pada na pamet da uzmem..Jos jednom se izvinjavam zbog toga sto server nece biti otvoren danas..Ovih 7 dana,uzimamo za testiranje (u sredu je moguce da bude otvoreno testiranje za sve igrace),i za optimizaciju scripte.. Ovim putem zelim se zahvaliti Mariu(paradox,na forumu) na pomoci oko scripte,njemu pripadaju zasluge za optimiziranje scripte(tj. pripadat ce mu :D)... Mnogo nam je pomogao oko scripte u ovih para dana,koliko je clan naseg scripting teama..Opet napominjem da se cijeli admin team izvinjava na kasnjenju servera.... Odluceno je da ce otvaranje biti definitivno sledecu subotu u 20h!

pozdrav od vaseg
UtopiaAdminTeam

makelele

ma de ovo je prvi server od svih novijih koji ce uspjeti :D

Citat: [Utopia]Owner poslato Septembar 25, 2010, 18:05:36 POSLE PODNE
Nakon dugog razmisljanja odlucio sam da otvaranje servera bude pomjereno za 7 dana..Razlog je jednostavan..Trazimo drugo resenje WEB HOSTINGa.. GameHosting.rs svaki dan govori kako ima problema sa hostingom(WEB).. I kako ce to biti otklonjeno za koji sat..Medjutim nikada nista...
A RPG/DM serveru je potreban forum,tako da mislim da nema potrebe otvarati server dok se ne sredi pitanje oko foruma.. Free forum mi ne pada na pamet da uzmem..Jos jednom se izvinjavam zbog toga sto server nece biti otvoren danas..Ovih 7 dana,uzimamo za testiranje (u sredu je moguce da bude otvoreno testiranje za sve igrace),i za optimizaciju scripte.. Ovim putem zelim se zahvaliti Mariu(paradox,na forumu) na pomoci oko scripte,njemu pripadaju zasluge za optimiziranje scripte(tj. pripadat ce mu :D)... Mnogo nam je pomogao oko scripte u ovih para dana,koliko je clan naseg scripting teama..Opet napominjem da se cijeli admin team izvinjava na kasnjenju servera.... Odluceno je da ce otvaranje biti definitivno sledecu subotu u 20h!

pozdrav od vaseg
UtopiaAdminTeam

Izgovori. Ja imam kod njih site oko mesec i po dana. I uvek je radio, jedino nije radio pre par dana i to svega pet minuta.

GHS koristi iste DNSove za sve domene hostane kod njih, ako jedan ne radi, ne rade svi. Odnosno, ako je kod mene sve ok, isto mora biti i sa njihovim domenom, isto i sa tvojim domenom..


Uopšte ne volim ljude koji lažu ... bolje reci istinu, ili ćuti. Nemoj lagati, ne isplati se.

makelele

Slusaj kod nas je problem u tome sto nisu nam poslali web hosting 7 dana,a kazu da posalju u roku od 12h,zato nelupetaj

Mi
Citat: mikec poslato Septembar 26, 2010, 15:38:44 POSLE PODNE
Citat: [Utopia]Owner poslato Septembar 25, 2010, 18:05:36 POSLE PODNE
Nakon dugog razmisljanja odlucio sam da otvaranje servera bude pomjereno za 7 dana..Razlog je jednostavan..Trazimo drugo resenje WEB HOSTINGa.. GameHosting.rs svaki dan govori kako ima problema sa hostingom(WEB).. I kako ce to biti otklonjeno za koji sat..Medjutim nikada nista...
A RPG/DM serveru je potreban forum,tako da mislim da nema potrebe otvarati server dok se ne sredi pitanje oko foruma.. Free forum mi ne pada na pamet da uzmem..Jos jednom se izvinjavam zbog toga sto server nece biti otvoren danas..Ovih 7 dana,uzimamo za testiranje (u sredu je moguce da bude otvoreno testiranje za sve igrace),i za optimizaciju scripte.. Ovim putem zelim se zahvaliti Mariu(paradox,na forumu) na pomoci oko scripte,njemu pripadaju zasluge za optimiziranje scripte(tj. pripadat ce mu :D)... Mnogo nam je pomogao oko scripte u ovih para dana,koliko je clan naseg scripting teama..Opet napominjem da se cijeli admin team izvinjava na kasnjenju servera.... Odluceno je da ce otvaranje biti definitivno sledecu subotu u 20h!

pozdrav od vaseg
UtopiaAdminTeam

Izgovori. Ja imam kod njih site oko mesec i po dana. I uvek je radio, jedino nije radio pre par dana i to svega pet minuta.

GHS koristi iste DNSove za sve domene hostane kod njih, ako jedan ne radi, ne rade svi. Odnosno, ako je kod mene sve ok, isto mora biti i sa njihovim domenom, isto i sa tvojim domenom..


Uopšte ne volim ljude koji lažu ... bolje reci istinu, ili ćuti. Nemoj lagati, ne isplati se.

Mikec molim te,ako nemas nista pametno da kazes ne javljaj se u ovoj temi!!! I koja bi bila svrha da lezem LOOOL... Mod je sprema,al' jednostavno ne zelim da otvaram server bez foruma... a besplatan necu uzimati.... evo danas nam je dosao forum i trenutno ga instaliramo.... Sutra mozete ocekivati link...

Hvala na razumjevanja

UtopiaAdminTeam

Citat: [Boris] poslato Septembar 26, 2010, 15:45:10 POSLE PODNE
Slusaj kod nas je problem u tome sto nisu nam poslali web hosting 7 dana,a kazu da posalju u roku od 12h,zato nelupetaj

Rekli ste: "GameHosting.rs svaki dan govori kako ima problema sa hostingom(WEB).. I kako ce to biti otklonjeno za koji sat..Medjutim nikada nista...".

I to se smatra da svaki dan sajt ne radi po nekoliko sati... Niste lepo objasnili situlaciju, pa nemojte se čuditi što drugi vas loše tumače. ;)



Citat: [Utopia]Owner poslato Septembar 26, 2010, 16:06:44 POSLE PODNE
Mikec molim te,ako nemas nista pametno da kazes ne javljaj se u ovoj temi!!!

PR vam je na izuzetno velikom nivou. Prvo ne objasnite situlaciju, pa kada neko loše protumači agresivno reagujete.

meni su slali svaki dan da imaju problema sa hostingom..a ovo sta boris prica ne znam.......

makelele

pa ja pricam ono sto jeste,nemozes ti doci i kritikovati samo tako a i neznam pravi razlog toga sto nismo otvorili!!!

Citat: [Boris] poslato Septembar 26, 2010, 17:26:10 POSLE PODNE
pa ja pricam ono sto jeste,nemozes ti doci i kritikovati samo tako a i neznam pravi razlog toga sto nismo otvorili!!!

pa ako ne znas pravi razlog onda bolje suti..jesam ti fino rek'o da nas za*******u?? i da stalno salju da imaju problema,a ti ovde pricas sasvim nesta drugo!?!!!

makelele

Lol ajd necu se raspravljati sa tobom jos,sad kao ja neznam razlog???