LK - Luda Kuca RPG ( x3.0 )

Započeo #rusic., Decembar 02, 2019, 16:09:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dodo1332 poslato April 06, 2020, 10:49:21 PRE PODNE
Koji je rcon kod ja ga ne mogu naci u skripti ?

Moze odgovor plss
ukopaj se pls
Što sam najjači?

Citat: wondery.exe poslato April 06, 2020, 10:50:54 PRE PODNE
ukopaj se pls
Pazite šta pišete, posljednja opomena, nepotrebne komentare u budućnosti brišem, vrijedi za obojicu, i Dodo i wondery!




Citat: Dzeno15 poslato April 10, 2020, 10:35:13 PRE PODNE
Videi be rade..
@tema 2/10 nista specijalno
klipovi rade , ima dosta sistema pa mozda promenis misljenje  :-*


Imam jedno pitanje mod je odlican,ali zasto kad sebi setam admina i hocu /aduty kaze samo admini?

Kako da sredim bug sa kasnjenjem komanda kao npr na hostu
Ultra-host ja ubacim gm mod i onda sve radi ali kasne komande naprimer ukucam /Aduty mora da cekam po 30 minuta
OVI STO NAS RUSE MOZE DA GA PUSE

Citat: Anonymous, poslato April 27, 2020, 14:57:32 POSLE PODNE
Kako da sredim bug sa kasnjenjem komanda kao npr na hostu
Ultra-host ja ubacim gm mod i onda sve radi ali kasne komande naprimer ukucam /Aduty mora da cekam po 30 minuta
To nije do moda , to je do tvog neta ili hosta kada je prevelik ping onda kasne komande.. verovatno je do hosta jel je uzas taj hosting :D



Citat: Dodo1332 poslato April 06, 2020, 10:49:21 PRE PODNE
Koji je rcon kod ja ga ne mogu naci u skripti ?

Moze odgovor plss
ovo nije topic za to ovde kacis probleme https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0
Ugl samo ides u find i kucas "DSP" i listas listas dok ti neizadje jedan broj u zagradi(ako me nerazumes javi se u pm, ili okaci problem na ovaj topic)

Citat: Luka_Scripting poslato April 30, 2020, 10:26:21 PRE PODNE
ovo nije topic za to ovde kacis probleme https://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0
Ugl samo ides u find i kucas "DSP" i listas listas dok ti neizadje jedan broj u zagradi(ako me nerazumes javi se u pm, ili okaci problem na ovaj topic)
NEMOJ ZEZAT LOL, pa zna on samo tu neki pišu pa i on će. Nemoj da se pretvaraš kao da si moderator

Citat: Iv0r_. poslato Maj 01, 2020, 10:11:04 PRE PODNE
NEMOJ ZEZAT LOL, pa zna on samo tu neki pišu pa i on će. Nemoj da se pretvaraš kao da si moderator
ja pomazem a nepretvaram se da sam moderator 8)