Meanwhile communnity

Započeo BitchLasagnazz, Novembar 29, 2019, 01:05:36 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: El Faydee poslato Decembar 01, 2019, 23:40:54 POSLE PODNE
Bolje da si objavio na sa-mp forum, mozda bi bilo manje blamova

Jbg :/
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Nzm , probao sam ga i nekako I don't like it xD...

Odlican mod ali nije po mom ukusu  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Zao mi je ove djece kako radi mysql de nek im neko objasni veliki pozdrav <3 <3[pawn]JebemPovoljno[/pawn]
Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja â€" tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.


Citat: PawnoExer poslato Decembar 02, 2019, 22:34:09 POSLE PODNE
Zao mi je ove djece kako radi mysql de nek im neko objasni veliki pozdrav <3 <3[pawn]JebemPovoljno[/pawn]
Previše se praviš pametan, koja ti je po redu tema da sereš o mysqlu, imaš podforum i napravi tutorijal Bože mysqla.

Ne furaj se ti sto si samp player 2014... allaha ti molim te
Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja â€" tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.


Citat: PawnoExer poslato Decembar 02, 2019, 22:39:16 POSLE PODNE
Ne furaj se ti sto si samp player 2014... allaha ti molim te
Ko to spominje, prokomentariši ono o čemu sereš zadnjih nekoliko postova

Citat: PawnoExer poslato Decembar 02, 2019, 22:39:16 POSLE PODNE
Ne furaj se ti sto si samp player 2014... allaha ti molim te

Pozdravko kraljino, nije meni bas jasno to tvoje ponasanje, svaka cast, postujem to sto umes bolje od Levua, Dimija ili kogoga vec, ali smem li da te pitam nesto? Ako si toliko kvalitetan i pun znanja zasto niko nikada za tebe nije cuo? Gde su tvoji tutorijali, zasto ja ne znam za tebe, a znam za svakog moguceg kontributora na ovom, a i na svim ostalim forumima, koji su striktno vezani za samp?

Razmisli malo pre nego sto pocnes da ponizavas druge ljude  >:(

EDIT: Zaintrigirao si me pa sam doasao na ideju da vidim sta si ti do sada pisao po forumu, kao sto sam primetio... 40 Beskorisnih objava, Objavljen mod pod imenom BLACK EXPENSIVE (( edit UP-a i to bez mysql cuvanja )) I povrh svega da bi razumeo bar iole pawn potrebno je dobro znanje Engleskog jezika. A kao sto rekoh ime zajednice je BLACK EXPENSIVE. Sto dalje implicira da verovatno nemas pojma ni engleski jezik, ili pak ako znas stvarno imas  hrabrost da se sramotis sa takvim imenom. Prijatno vece.
Poslednja Izmena: Decembar 02, 2019, 23:13:49 POSLE PODNE od BitchLasagna
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Razmišljam malo tek sam sad se registrovao na bsamp
Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja â€" tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.


Citat: PawnoExer poslato Decembar 02, 2019, 23:10:33 POSLE PODNE
Razmišljam malo tek sam sad se registrovao na bsamp

EDIT: Zaintrigirao si me pa sam doasao na ideju da vidim sta si ti do sada pisao po forumu, kao sto sam primetio... 40 Beskorisnih objava, Objavljen mod pod imenom BLACK EXPENSIVE (( edit UP-a i to bez mysql cuvanja )) I povrh svega da bi razumeo bar iole pawn potrebno je dobro znanje Engleskog jezika. A kao sto rekoh ime zajednice je BLACK EXPENSIVE. Sto dalje implicira da verovatno nemas pojma ni engleski jezik, ili pak ako znas stvarno imas  hrabrost da se sramotis sa takvim imenom. Prijatno vece.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Decembar 02, 2019, 23:14:15 POSLE PODNE
EDIT: Zaintrigirao si me pa sam doasao na ideju da vidim sta si ti do sada pisao po forumu, kao sto sam primetio... 40 Beskorisnih objava, Objavljen mod pod imenom BLACK EXPENSIVE (( edit UP-a i to bez mysql cuvanja )) I povrh svega da bi razumeo bar iole pawn potrebno je dobro znanje Engleskog jezika. A kao sto rekoh ime zajednice je BLACK EXPENSIVE. Sto dalje implicira da verovatno nemas pojma ni engleski jezik, ili pak ako znas stvarno imas  hrabrost da se sramotis sa takvim imenom. Prijatno vece.
Trebam li hitnu da zovem?

Citat: daddy. poslato Decembar 02, 2019, 23:22:36 POSLE PODNE
Trebam li hitnu da zovem?

Treba zvati Žandarmeriju ovde  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Decembar 03, 2019, 14:17:18 POSLE PODNE
Treba zvati Žandarmeriju ovde  8)

Ma samo ostro!
Ide jedan lagani bump jer smo tako u mogucnosti xD
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Evo za ove specijalce što ne znaju povezati mod i databazu , uzmite bazu od Imperiuma , Xeptica i tih govana myb će radit hahahahah
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Citat: мαтяүx poslato Decembar 04, 2019, 11:26:55 PRE PODNE
Evo za ove specijalce što ne znaju povezati mod i databazu , uzmite bazu od Imperiuma , Xeptica i tih govana myb će radit hahahahah
Cekaj ako ne znaju da povezu bazu sa MW moda kako ce znati da povezu baze sa ostalih modova ?

Citat: just_Svabo poslato Decembar 04, 2019, 11:32:00 PRE PODNE
Cekaj ako ne znaju da povezu bazu sa MW moda kako ce znati da povezu baze sa ostalih modova ?

Dzaba im bilo koji ako ne znaju u mysql i pawno da rade
meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com