Black Project RP - Last Version

Započeo boky., Novembar 25, 2019, 19:42:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zaboravio sam da napomenem da ne bude zabune oko glad systema. Znaci ukoliko imate glad 50% i server vam je to zapamtio i kada budete izasli i opet usli na server, nece vam odmah izaci da imate tih 50% gladi, nego ce on prvo da postavi na 100% jer je to default za glad, ali posle par sekundi ja mislim nekih 15 sekundi od spawna ce da ucita tih vasih 50%. Sve je to spojeno sa AC-om da ne bi bilo zbagano zbog citeva ukoliko neki igrac bude koristio health hack, on ce da ucita tu valutu koju bude dodao preko cita na health da ucita i na glad, jer sam malo zbrkao taj glad system ali sve se da srediti :D
Poslednja Izmena: Novembar 25, 2019, 21:12:54 POSLE PODNE od Boketa

Kakva je optimizacija?
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Hvala za credits, ali brate ako ces iskreno kod je los.. Dosta bolje to mora, ali, pohvale u svakom slucaju :)

Na ovom modu se 50% "skriptera" moze uciti kako i sta raditi nisam ulazio u kod ...
@redbull.exe Djecko ti ne shvatas da je textdraw najnebitnija stvar na celom serveru koja postoji !?

dobro je pa nije up/ath edit, bravo moze ovo pomoci

Aim

*

Hm,neka 9/10 textdrawovi nisu dobro ali sistem brutalan...8)

Citat: El Faydee poslato Novembar 25, 2019, 21:49:44 POSLE PODNE
Hvala za credits, ali brate ako ces iskreno kod je los.. Dosta bolje to mora, ali, pohvale u svakom slucaju :)

Nista, kod tako radim, drugacije ne mogu, po mn je ovo uredan kod. Inace hvala :D

Citat: Bottleneck {/} poslato Novembar 25, 2019, 21:43:30 POSLE PODNE
Kakva je optimizacija?

Skini mod pa pogledaj sam, necu da vam govorim da je dobra, ako nije, sami procenite :D

Citat: Klasikaa poslato Novembar 25, 2019, 22:16:10 POSLE PODNE
Na ovom modu se 50% "skriptera" moze uciti kako i sta raditi nisam ulazio u kod ...
@redbull.exe Djecko ti ne shvatas da je textdraw najnebitnija stvar na celom serveru koja postoji !?

Hvala bro :D
TDovi nisu nesto bitni na skripti, jeste da daju izgled serveru, ali po mn ni ne trebaju, bitno da imaju sistemi dobri :D

Citat: Aim poslato Novembar 25, 2019, 23:13:31 POSLE PODNE
Hm,neka 9/10 textdrawovi nisu dobro ali sistem brutalan...8)

Hvala bro, trudio sam se :D

I jos nesto da napomenem, Pravo na ime nemate! Ukoliko neko uspe sa ovim modom da otvori server i uspe, neka me kontaktira, dobice r+ :D

Mogul dobit pravo na ime brt da otvorim srw