Unicate Online Gaming Community [V2.7]

Započeo | Beka |, Oktobar 14, 2019, 12:27:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazes ljude sramoto propala ovo je v2.4 lazove mali! ??? ??? ???
Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja â€" tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.


Kako seres juju, ovo je moj i stefketov v2.4 nadalje nasa je zadnja je bila v2.4 odkako je retardirani beka pocela svadja i nek sam vam obrisao scriptfiles sve, NIKO MI NISTA NE MOZE

na ovom modu ima milion bugova kao naprimer autoskola, ne optimizovan je zato laga ce svima ko bude otvorio sa ovim modom, naravno Unicate Gaming je bio zavrsen v2.5 verzija od strane mene ,ali beka me izbacio i taj mod je bio dev optimizacije update tako da je beka ispao veliki slepac... OVOM OBJAVOM MODA ZATO JA NIKOM NE DAJEM MODOVE :D :)
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Citat: Skorpija poslato Novembar 30, 2019, 16:40:56 POSLE PODNE
Kako seres juju, ovo je moj i stefketov v2.4 nadalje nasa je zadnja je bila v2.4 odkako je retardirani beka pocela svadja i nek sam vam obrisao scriptfiles sve, NIKO MI NISTA NE MOZE

na ovom modu ima milion bugova kao naprimer autoskola, ne optimizovan je zato laga ce svima ko bude otvorio sa ovim modom, naravno Unicate Gaming je bio zavrsen v2.5 verzija od strane mene ,ali beka me izbacio i taj mod je bio dev optimizacije update tako da je beka ispao veliki slepac... OVOM OBJAVOM MODA ZATO JA NIKOM NE DAJEM MODOVE :D :)
tek sad komentarises?

www.Game-State.com" style="border-style: none;


 :'(
Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja â€" tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.


lelele
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: Skorpija_026 poslato Novembar 30, 2019, 16:40:56 POSLE PODNE
Kako seres juju, ovo je moj i stefketov v2.4 nadalje nasa je zadnja je bila v2.4 odkako je retardirani beka pocela svadja i nek sam vam obrisao scriptfiles sve, NIKO MI NISTA NE MOZE

na ovom modu ima milion bugova kao naprimer autoskola, ne optimizovan je zato laga ce svima ko bude otvorio sa ovim modom, naravno Unicate Gaming je bio zavrsen v2.5 verzija od strane mene ,ali beka me izbacio i taj mod je bio dev optimizacije update tako da je beka ispao veliki slepac... OVOM OBJAVOM MODA ZATO JA NIKOM NE DAJEM MODOVE :D :)

Meni je tebe nekad žao u životu.Shvati da imaš autizam imam sve verzije modove poslat cu ti v2.4 ovaj mod je radjen godinu i po dana poslije tebe.
Gdje si ti radio gipser,pcelar,robove systeme jos 150 novih systema?
Kada si ti briso 40k linija nepotrebnih?
Ovo su sve radili Belic & Emoo tu je i Salesman pomogao nemoj da se blamiras jer shvati da imas autizam i ne cudi me zasto si tako glup ispo.

Citat: | Beka | poslato Decembar 18, 2019, 18:30:03 POSLE PODNE
Meni je tebe nekad žao u životu.Shvati da imaš autizam imam sve verzije modove poslat cu ti v2.4 ovaj mod je radjen godinu i po dana poslije tebe.
Gdje si ti radio gipser,pcelar,robove systeme jos 150 novih systema?
Kada si ti briso 40k linija nepotrebnih?
Ovo su sve radili Belic & Emoo tu je i Salesman pomogao nemoj da se blamiras jer shvati da imas autizam i ne cudi me zasto si tako glup ispo.
ni ne znas sta je autizam
'love yours, respect other's'
YSI, SQL - Developer
Citat: bunta poslato April 07, 2020, 01:06:55 PRE PODNE
cak se i meni svidja lol

Citat: mmlinaric poslato Oktobar 17, 2019, 22:11:10 POSLE PODNE
mod je onako 4/10 nije nista nevidjeno.
iako moram priznat maznut cu pcelara, vidio sam ga i na arcaneu, svidjao mi se pa sto ne bih maznuo :D

Pametno!
A N U N N A K I




Citat: | Beka | poslato Oktobar 14, 2019, 12:27:53 POSLE PODNE
....Koja ispala mod i neradi a gde su ti poslovi pcelar i gispar bas ima ovo ti je 2.4v  :D