◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Purdinho poslato Oktobar 30, 2019, 16:21:13 POSLE PODNE
Sretan mi 19-ti Rodjendan hehe  ;D
Evo ti i ovde fegetu moj <3
Sretan rodjendan <3

preorder premiuma definitivno... tejk maj mani



Obe mape su stvarno sesiii ^^
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: BitchLasagna poslato Oktobar 30, 2019, 23:12:02 POSLE PODNE
Obe mape su stvarno sesiii ^^
Objavio ja temu i haj reko odo koju CSa, jbt sad provjeravam tema već na drugoj stranici majke ti drage :D

Citat: daddy. poslato Oktobar 30, 2019, 23:14:37 POSLE PODNE
Objavio ja temu i haj reko odo koju CSa, jbt sad provjeravam tema već na drugoj stranici majke ti drage :D

Realno je gotivno odrzavati ovakve battlove bukv je bas sesi
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton




Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Oktobar 30, 2019, 21:38:41 POSLE PODNE
preorder premiuma definitivno... tejk maj mani


Cini se da ce dobro biti to al ja bi radije preorderova rdr2 :D valjda ce biti krekovan do raspusta da se moze uzivati

Citat: BitchLasagna poslato Oktobar 30, 2019, 23:17:08 POSLE PODNE
Realno je gotivno odrzavati ovakve battlove bukv je bas sesi
Ko li se prisjetio da vrati ovaj battle hmm? Hahahaha ali ima dosta neodgovornih u ovom battleu ali i onih koji nisu u stanju uraditi radi posla, sljedeci battle nova pravila, nove nagrade, sad ne znam koliko parova ce uopce biti, pola nije predalo

Citat: @ndro poslato Oktobar 30, 2019, 23:17:42 POSLE PODNE
Cini se da ce dobro biti to al ja bi radije preorderova rdr2 :D valjda ce biti krekovan do raspusta da se moze uzivati
Ma jebeš RDR2, igra je dobra ali ja sam veliki fan Marvela, a pogotovo ovo će biti kidanje znači, još online... *-*

Citat: daddy. poslato Oktobar 30, 2019, 23:20:20 POSLE PODNE
Ko li se prisjetio da vrati ovaj battle hmm? Hahahaha ali ima dosta neodgovornih u ovom battleu ali i onih koji nisu u stanju uraditi radi posla, sljedeci battle nova pravila, nove nagrade, sad ne znam koliko parova ce uopce biti, pola nije predalo
Što nije predano samo taguješ te i Slavica, pravila su jasna svima.

Citat: .ɱυɱιƚȥα poslato Oktobar 30, 2019, 23:32:27 POSLE PODNE
Ma jebeš RDR2, igra je dobra ali ja sam veliki fan Marvela, a pogotovo ovo će biti kidanje znači, još online... *-*
Što nije predano samo taguješ te i Slavica, pravila su jasna svima.
Nekoliko njih je u problemu zbog posla ali ostali ni traga ni glasa ODJEDNOM, oni gube pravo na bilo koje sljedeće takmičenje a za banove sam 100% siguran da ako već budem tagovao određene za ban, to neće biti oni koji iz razloga nisu stigli. Ali prati ovo, Purda koji nema neta i koji se namučio da koristi mobilne podatke da skida slike i kodove i uploaduje isto, napravio je mapu i poslao.

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=131485.0 ah ti dragog boga plačem, šta je ovo koju pičku materinu HAHAHAHAHAHAHAHA

new potrebnavelicina=random(100); //uzimanje memorije potrebne velicine da moze da radi poruka
new porukaodanticit[800+potrebnavelicina];
then
Citat: malipablo
ee ljudi popravio sam potrebnavelicina je bila mala pa sam promenio da radi jako optimizovano

jel se neko zajebava ovdje?

Citat: TheMagicianSpideR poslato Oktobar 29, 2019, 23:48:00 POSLE PODNE
Ja ću oženiti nju, ne razmišljam ja o drugoj uopšte :D

True Love , a ne sjeban kao @fuksich i ja u paketu , mi jedino sto uspesno vodimo sa sobom je boca nekog alkoholnog pica  :D 8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: imnaithan poslato Oktobar 30, 2019, 23:44:38 POSLE PODNE
True Love , a ne sjeban kao @fuksich i ja u paketu , mi jedino sto uspesno vodimo sa sobom je boca nekog alkoholnog pica  :D 8)
ja kera ne mogu da vodam za sobom

PM me sa nalozima koji nisu predali rad, resicemo
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Ja nisam predao, nisam sposoban za pravljenje enterijera
Facebook - Klik