◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Vasic poslato Oktobar 04, 2019, 14:43:11 POSLE PODNE
'vata me panika, za manje od 4 meseca nova godina..
ma nije
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: Vasic poslato Oktobar 04, 2019, 14:43:11 POSLE PODNE
'vata me panika, za manje od 4 meseca nova godina..
Ma dok je narodnjaka kao sto je djani i ekipa meni je svaki dan ko nova godina ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2019, 16:50:56 POSLE PODNE od #THEV1NNY_


adapt za skriptera na SA
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Gde igrate sampa ??
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton






jebem ti visual studio kad saveas solution bez errora loadas ga i da ti 30 errora i izgubi ti design aplikacije pa jebem ti visual studio i ko ga napravi
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Citat: Å¡emso poslato Oktobar 04, 2019, 01:05:39 PRE PODNE
Jedna lepa vest za koju vas verovatno boli k*rac, ali nema veze.. :D
Za 9 meseci ću postati otac jednog malog anÄ'ela i život će mi se promeniti iz korena.. :)

Normalno je dobiti dete i sve to, ali imam 18 godina tako da nekako imam mnogo veću euforiju od drugih momaka koji dobijaju decu sa 25 ili više godina.. :)
Cestitke buraz za zakasnjenjem :D
Citat: 6cadilab9 poslato Oktobar 04, 2019, 11:08:35 PRE PODNE
I ja sam nekad imao 18 pa sam vadio na vreme..
Ako je prava ljubav a ne ono za jednu noc i to onda i bolje sto nije izvadio na vreme jer ce to biti super za njih dvoje a ovo za godine , ja sam cak i za to da se ranije dobije dete pa da kasnije mozes da uzivas (naravno ne tipa sa 14 da dobijes ali ono 18-19 pa nadalje) ali dobro to niko ne moze da zna kada ce biti :D

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Oktobar 04, 2019, 22:37:43 POSLE PODNE
Cestitke buraz za zakasnjenjem :D Ako je prava ljubav a ne ono za jednu noc i to onda i bolje sto nije izvadio na vreme jer ce to biti super za njih dvoje a ovo za godine , ja sam cak i za to da se ranije dobije dete pa da kasnije mozes da uzivas (naravno ne tipa sa 14 da dobijes ali ono 18-19 pa nadalje) ali dobro to niko ne moze da zna kada ce biti :D

neze.
Pasting code from the Internet into production code is like chewing gum found in the street.

Also known as:Marshall Bleach Newton





Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Oktobar 04, 2019, 22:37:43 POSLE PODNEja sam cak i za to da se ranije dobije dete pa da kasnije mozes da uzivas (naravno ne tipa sa 14 da dobijes ali ono 18-19 pa nadalje) ali dobro to niko ne moze da zna kada ce biti :D
zar nije bolje da zavrsis prvo srednju kako treba pa fakultet da od neceg i zivite a ne zavrsio skolu tek i krha dvoje-troje djece pa poslje ne moze ni da ih hrani ni skoluje..