◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: androo poslato Oktobar 02, 2019, 16:23:33 POSLE PODNE
Ovi likovi sto odredjuju koja ce vozila dobijati policija treba pobit, jos od rata (i prije u jugoslaviji) policijska auta su bila sranje, al hajd prije rata nije ni bilo nesto dobrih auta, a i ko bi bjezao, zavrsio bi na golom otoku, al od kako je zavrsio rat uvijek se vozi jebe*i 1.9 tdi ili tako neko sranje sto nema vise od 105hp, dok su amerikanci uvijek vozili neke masine od 300+hp a sad voze i dodge charger sa superchargerom znaci moze da stigne Boga, al hajd valja ovima na vlasti kupiti novog audija da se vozikaju...



svaka cast legendo
Istina brate, znaš kad će stignut nekog sa 300ks sa v8 motorom, nikad a mozda ni tad

Daj Vodka brate, hoće li biti neki AC za ove retardirane botove, ako ne vaš, iskoristite neki od ovih modova ajde više vrijeme je jbt, više stvarno nema smisla, znam da nije do vas ali ipak možete nešto da uradite -_-

Bad Behavior
Forum Firewall
httpBL
Stop Forum Spam
Stop Spammer
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2019, 16:31:24 POSLE PODNE od daddy.

Citat: daddy. poslato Oktobar 02, 2019, 16:30:19 POSLE PODNE
Daj Vodka brate, hoće li biti neki AC za ove retardirane botove, ako ne vaš, iskoristite neki od ovih modova ajde više vrijeme je jbt, više stvarno nema smisla, znam da nije do vas ali ipak možete nešto da uradite -_-

Bad Behavior
Forum Firewall
httpBL
Stop Forum Spam
Stop Spammer
znas koliko treba da se nesto uradi na ovom forumu.. ili uopste nece biti

daj bolan vise ovih rusa,na pocetnoj ne mozes ni vidit vise sta je novo...

Citat: Galardo poslato Oktobar 02, 2019, 17:20:43 POSLE PODNE
daj bolan vise ovih rusa,na pocetnoj ne mozes ni vidit vise sta je novo...
bas..
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))


Citat: androo poslato Oktobar 02, 2019, 16:40:31 POSLE PODNE
znas koliko treba da se nesto uradi na ovom forumu.. ili uopste nece biti

Vidis, radjeno je. Stavljena je zastita koju probijaju. Ostaje samo da se zakljuca registracija i da administracija odobrava nove clanove, kao nekada sto je radio prvi administrator daleke 2011/12.

"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SLAVICBEAST poslato Oktobar 02, 2019, 18:41:30 POSLE PODNE
Vidis, radjeno je. Stavljena je zastita koju probijaju. Ostaje samo da se zakljuca registracija i da administracija odobrava nove clanove, kao nekada sto je radio prvi administrator daleke 2011/12.
Koliko bi trebalo da se uradi novi "rank" (ne mislim rank kao Godfather, Transformator, itd..) Tester koji ce da pregleda te registracije i da je odobrava/odbija, ako bi se to uopste moglo?

Citat: ʙᴜɴᴛᴀ ꜰᴜᴊɪᴡᴀʀᴀ poslato Oktobar 02, 2019, 15:52:29 POSLE PODNE
treba neko objasniti ovim mulcima da kubikaza nema veze sa snagom, pogotovo jer su sad motori 1.0 sa turbo 120-30 konja

Zato sam i naveo taj GTR koji sam prethodno spomenuo u poreÄ'enju sa Chargerom.
Citat: Slade poslato Oktobar 02, 2019, 15:47:30 POSLE PODNE
imaš GT-Ra sa 3500 kubika i dvije turbine, koji proizvodi 550ks što je nekih 400ak kW, i onda skontaš da Dodge Charger iz sedamdesetih ima desetat kilovata manje (petnaestak konjskih snaga manje), a ima tipa 8100 kubika

Citat: androo poslato Oktobar 02, 2019, 18:46:31 POSLE PODNE
Koliko bi trebalo da se uradi novi "rank" (ne mislim rank kao Godfather, Transformator, itd..) Tester koji ce da pregleda te registracije i da je odobrava/odbija, ako bi se to uopste moglo?
Ne treba tu uopšte mnogo vremena, to je sitnica od posla s’ obzirom kakva je situacija na forumu..

Citat: Slade poslato Oktobar 02, 2019, 15:47:30 POSLE PODNE
Sad sam čitao na googleu, odnosno na kalkulatoru, imaš unos i kilovata i zapremine, čisto sumnjam da postoji zemlja gdje se kilovati ne broje, jer je to snaga motora, jer gore sam naveo, imaš GT-Ra sa 3500 kubika i dvije turbine, koji proizvodi 550ks što je nekih 400ak kW, i onda skontaš da Dodge Charger iz sedamdesetih ima desetat kilovata manje (petnaestak konjskih snaga manje), a ima tipa 8100 kubika, jer na kraju krajeva sve je to neko osmislio da pravi smisla
Možda imaju više snage i manju zapreminu, ali nemaju zvuk kao stari modeli :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




ja nemam zivaca da raspravljam vise sa onim govnima. Obrisao sam sve spam teme, jer jednostavno, ne mogu da se bahcem sa njima
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Trebamo sa rusima sklopit neki ugovor, možda prestanu
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Oktobar 02, 2019, 19:57:02 POSLE PODNE
Trebamo sa rusima sklopit neki ugovor, možda prestanu

ну, друзья не смогуÑ,!!!