◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: androo poslato Oktobar 01, 2019, 22:18:32 POSLE PODNE
takvi su i najbolji, kupis dva auta, jedno koje ces sredjivat, vozit vikendima, uzivat u njemu..
a drugo kupis da ti bude "banger" car boli te k hoces li bit sudar, ili hoce li ga neko ukrast, ili bilo sta drugo lose :D
pa to bukvalno,uzmes neki vako da ides do posla i kad trebas sta obavit,a ovaj noviji za neka putovanja i flexanje xd

Citat: androo poslato Oktobar 01, 2019, 22:18:32 POSLE PODNE
takvi su i najbolji, kupis dva auta, jedno koje ces sredjivat, vozit vikendima, uzivat u njemu..
a drugo kupis da ti bude "banger" car boli te k hoces li bit sudar, ili hoce li ga neko ukrast, ili bilo sta drugo lose :D

treba bit u mogućnosti prvo kupiti dva auta, zatim registrovati, a onda i točiti dva auta, 'flexanje' u bengici koja se vozi samo vikendom i troši 20 litara realno će drugima izgledati retardirano, ako ostalih 5 dana voziš golfa dvicu 1.6 dizel koji troši manje nego upaljač...
Ono što hoću reći.. vozi šta možeš, ko ima za auto koje je 50.000 i više eura i troši 20+ litara, ima i da ga održava, i da toči, registruje i sve, dakle uzima se nešto što se može i održavat, dva auta su po meni nepotrebna.

Btw na olx.ba ili poznatijem kao Pik, postoji momak koji prodaje GT-Ra, mislim 70k eura, samo registracija auta je 1900, ali opet računaj servis za pravi sportski-luksuzni japanski auto, i ako takvom originalu ode dio, moraš ga servisirat u toj zemlji, a tek gledaj na to koliko zapravo košta orginalni dio na GT-Ru, jer ne možeš staviti bilo kakvi kao što idu na npr VW.


Citat: Å¡emso poslato Oktobar 02, 2019, 08:41:34 PRE PODNE
Dobro jutro samperii
desi Å¡emsudine dino poplavo

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Ajmo td dizajneri, prijave su do nedelje, a nagrada nije loša ;D

Citat: Å¡emso poslato Oktobar 02, 2019, 11:24:25 PRE PODNE
Ajmo td dizajneri, prijave su do nedelje, a nagrada nije loša ;D
Ja bih se prijavio ali neka se decica igraju :D ne bi bilo zanimljivo da se prijavim i da otkinem :D

Prijavicu se ja, kolko da popunim mesto ðŸ˜,

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Oktobar 02, 2019, 11:27:07 PRE PODNE
Ja bih se prijavio ali neka se decica igraju :D ne bi bilo zanimljivo da se prijavim i da otkinem :D
Hahahahah, možda te dečica otkinu kad se najmanje nadaš :D


Moze mi neko od vas preporuciti neki hosting dobar bas za srv i domenu


ovim strancima spamerima nikad kraja, sad sam lockao vise od 5 istih tema od jednog lika u offtopicu..
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Oktobar 02, 2019, 14:40:46 POSLE PODNE
ovim strancima spamerima nikad kraja, sad sam lockao vise od 5 istih tema od jednog lika u offtopicu..
ne mozes ih uopste zaustavit,a odakle bas ovde da nalete kod nas...