◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

da li biste se vi smijali da vam jaran ne zna zavezat pertlu u prvom srednje? :D msm nije to toliko ni za zajebanciju ali je smijesno neko vrijeme xD

Citat: @ndro poslato Oktobar 23, 2019, 21:07:12 POSLE PODNE
da li biste se vi smijali da vam jaran ne zna zavezat pertlu u prvom srednje? :D msm nije to toliko ni za zajebanciju ali je smijesno neko vrijeme xD

Ne znam ni ja plivat a imam 20...  ::)
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Ja za mesec ipo dana punim 23 i ne znam plivati, nikad nisam bio na moru, od jezara se plasim (bio sam jednom u zivotu)

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter



#A.J.

mene je strah vode, imam paniku :)
niko nije savršen

Citat: M0nster poslato Oktobar 23, 2019, 21:38:44 POSLE PODNE
Ne znam ni ja plivat a imam 20...  ::)
ne znam ni ja brate


Citat: fuksich poslato Oktobar 23, 2019, 22:04:36 POSLE PODNE
mene je strah vode, imam paniku :)
niko nije savršen
ja sam tek ove godine prvi put bio na moru (osim ekskurzije..) i mogu ici do nekog nivoa (tj. plicak) ali dalje imam kao sto kazes neku paniku, imam osjecaj da cu propast u neku dobinu u vodi..

a jbg ja odrastao na vodi hahahaa
bile mi skrge pocele rast iznad bubrega hahaha

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Nije vam to neka filozofija. Sva bit u opustanju tijela.

#A.J.

Citat: Aaron poslato Oktobar 23, 2019, 22:19:59 POSLE PODNE
Nije vam to neka filozofija. Sva bit u opustanju tijela.
panika, strah, ne mogu da se opustim haha

Ja mogu ez ali samo ako sigurno mogu dotaci dno , bez toga se ne usudjujem  :D




Give Honor To The One Who Deserve It





A ono oke, dubina i to, kontam vas, ali ne znati pertlu zavezati je vec previse... Jedino ako nije ometen i razvoju, e onda se izvinjavam


A sto se tice plivanja, nema razloga za strahom, pogotovo na moru, tu nema sanse da potones xD Jedino talasi ako te jebu, ali ono, ides za pocetak uz bove, pa kad se umoris sednes na njih
Facebook - Klik



Na moru i jeste najbolje učiti plivati, i sam sam naučio plivati na moru sa nekih 7-8 godina, možda 2-3 razred osnovne, jer je voda mnogo gušća od vode u rijeci/bazenu. Mimo mora, najbolje je otići u već navedeni bazen, jer voda miruje. Strah je najgori kod plivanja, i naravno grč mišića koji se meni hvala Bogu još nikad nije desio dok sam plivao negdje dublje (jeste u plićaku), ali postoje ljudi koji i umru a ne nauče plivati tako da ni to ništa nije neobično, lično znam par svojih vršnjaka 19-20 god. da ne znaju plivat.

Citat: Shomyy poslato Oktobar 23, 2019, 22:29:06 POSLE PODNE
A ono oke, dubina i to, kontam vas, ali ne znati pertlu zavezati je vec previse... Jedino ako nije ometen i razvoju, e onda se izvinjavam
Zato ja i kazem, ne mozes poredit neke stvari.. a nije ometen u razvoju, vjv mu se neda da nauci xD


Citat: Aaron poslato Oktobar 23, 2019, 22:19:59 POSLE PODNE
Nije vam to neka filozofija. Sva bit u opustanju tijela.
Ne mozes govoriti ako nisi dozivio to, u praksi je drugacije nego govoriti ovako..


Citat: Slade poslato Oktobar 23, 2019, 22:37:08 POSLE PODNE
Na moru i jeste najbolje učiti plivati, i sam sam naučio plivati na moru sa nekih 7-8 godina, možda 2-3 razred osnovne, jer je voda mnogo gušća od vode u rijeci/bazenu. Mimo mora, najbolje je otići u već navedeni bazen, jer voda miruje. Strah je najgori kod plivanja, i naravno grč mišića koji se meni hvala Bogu još nikad nije desio dok sam plivao negdje dublje (jeste u plićaku), ali postoje ljudi koji i umru a ne nauče plivati tako da ni to ništa nije neobično, lično znam par svojih vršnjaka 19-20 god. da ne znaju plivat.
Meni se grc stalno desavao u desnoj ili ljevoj nozi pa traje po pola sata ne mogu da ispravim prst xD

#A.J.

Citat: Slade poslato Oktobar 23, 2019, 22:37:08 POSLE PODNE
Na moru i jeste najbolje učiti plivati, i sam sam naučio plivati na moru sa nekih 7-8 godina, možda 2-3 razred osnovne, jer je voda mnogo gušća od vode u rijeci/bazenu. Mimo mora, najbolje je otići u već navedeni bazen, jer voda miruje. Strah je najgori kod plivanja, i naravno grč mišića koji se meni hvala Bogu još nikad nije desio dok sam plivao negdje dublje (jeste u plićaku), ali postoje ljudi koji i umru a ne nauče plivati tako da ni to ništa nije neobično, lično znam par svojih vršnjaka 19-20 god. da ne znaju plivat.
Ja svejedno ne mogu dugo biti u vodi, mene grčevi hvataju brzo...


Citat: @ndro poslato Oktobar 23, 2019, 21:07:12 POSLE PODNE
da li biste se vi smijali da vam jaran ne zna zavezat pertlu u prvom srednje? :D msm nije to toliko ni za zajebanciju ali je smijesno neko vrijeme xD
ne zna da probaci jednu pertlu kroz drugu, stegne, savije i sveže ?
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2019, 22:58:15 POSLE PODNE od fuksich

Pa dobro sad, možda nekoga hvataju i grčevi kada veže pertle, isto kao kod plivanja.  :D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords