◄ Glavni razgovor #42 ►

Započeo SlavicBeast, Septembar 29, 2019, 01:46:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.








Da ne otvaram temu u onom pawno pdf radi sitnice, zanima me kako staviti nesto da se događa prema stvarnom vremenu. Tipa, pokusavam napraviti happy hour i job, kao sto imaju neki serveri, ali bez komande za te stvari nego da server sam ocita da se happy hour odvija od 20:00 do 21:00 a happy job od 16:00 do 18:00? Ne treba mi nikakav kod za te stvari jer sam ih napravio. Zanima me samo sta trebam napisat da se odvijaju prema stvarnom vremenu u odredjenom terminu?

Citat: Aaron poslato Oktobar 18, 2019, 14:15:40 POSLE PODNE
Da ne otvaram temu u onom pawno pdf radi sitnice, zanima me kako staviti nesto da se događa prema stvarnom vremenu. Tipa, pokusavam napraviti happy hour i job, kao sto imaju neki serveri, ali bez komande za te stvari nego da server sam ocita da se happy hour odvija od 20:00 do 21:00 a happy job od 16:00 do 18:00? Ne treba mi nikakav kod za te stvari jer sam ih napravio. Zanima me samo sta trebam napisat da se odvijaju prema stvarnom vremenu u odredjenom terminu?
Bilo sta sto se tice pawn skriptanja ide u odredjeni podforum bilo sitnica ili ne...

Citat: Galardo poslato Oktobar 18, 2019, 14:47:33 POSLE PODNE
Bilo sta sto se tice pawn skriptanja ide u odredjeni podforum bilo sitnica ili ne...
Kad je tako onda uredu. Može sad pomoć?

#A.J.

Koliko je ljudi prešo 1,2k postova za malo vremena...
Nadmašili Mumu, Fojnicu i mene sa spamanjem haha :D

Citat: fuksich poslato Oktobar 18, 2019, 15:49:52 POSLE PODNE
Koliko je ljudi prešo 1,2k postova za malo vremena...
Nadmašili Mumu, Fojnicu i mene sa spamanjem haha :D
Ne znam stvarno ko bi to mogao biti...


vratio se glavni, hocel ko 1v1 cesgo?
Moderator: 2018 (( Development ))
Moderator: 2019 (( Forumske igre ))

Ma dosta je ovoga SAMP-a, završim projekte koje imam i onda samo šlajbam GTA V i PES, a možda i poneku pucačinu, da vadim grkljanjove.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords