y_flooding

Započeo Osamu Dazai, Avgust 19, 2019, 23:54:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 21, 2019, 00:04:01 PRE PODNE
Ma i ja sam 5.x slučajno našao kada sam stisnuo na master field haha, tek pre par dana objavljen u Releases a stable već skoro godinu dana

Bacicu pogled da vidim sta je izmijenjeno. Elem ako si ti onaj sto mislim da jesi (n.) nesto si se promijenio na pozitivno izgleda XD

Dobar je Omcho, ako je omcho uopste ovo, kad sam radio sa pawn plusom tj pocinjao, pojasnio mi je formatiranje stringova i nativa jer sam bio len da citam dokumentaciju.
Btw, treba koristiti sve sto je vec objavljeno, bit je da se ne pise ono sto je napisano, samo pogresan forum, jer vecina servera danas koristi botove pa je problem ocigledan heh

Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 21, 2019, 00:10:52 PRE PODNE
Dobar je Omcho, ako je omcho uopste ovo, kad sam radio sa pawn plusom tj pocinjao, pojasnio mi je formatiranje stringova i nativa jer sam bio len da citam dokumentaciju.
Btw, treba koristiti sve sto je vec objavljeno, bit je da se ne pise ono sto je napisano, samo pogresan forum, jer vecina servera danas koristi botove pa je problem ocigledan heh

Ne slazem se da treba koristiti sve sto je objavljeno. Ima i onoga sto je objavljeno a ne valja krcu.
A ako ces koristiti nesto prvo vidi kako funkcionise i probaj da upijes znanje. :)

Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 21, 2019, 00:10:52 PRE PODNE
Dobar je Omcho, ako je omcho uopste ovo, kad sam radio sa pawn plusom tj pocinjao, pojasnio mi je formatiranje stringova i nativa jer sam bio len da citam dokumentaciju.
Btw, treba koristiti sve sto je vec objavljeno, bit je da se ne pise ono sto je napisano, samo pogresan forum, jer vecina servera danas koristi botove pa je problem ocigledan heh
Nije omcho :D, ovo je Armagedon, Wajttachu, Makenzi, Pinch, i ostalo, posle nek neko kaze da ja najvise menjam ime xD

Cudo da nije onda nikom jebao majku xD



Citat: 6cadilab9 poslato Avgust 21, 2019, 00:18:44 PRE PODNE
Cudo da nije onda nikom jebao majku xD
Proveri GR sada, ovo je istina i sama istina, emotivan sam sada previše pa je bio pravi trenutak da to napišem :)
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: imnaithan poslato Avgust 21, 2019, 00:58:52 PRE PODNE
Gledam ovo i isto se osecam kao neko ko bi uzeo da radi muziku bez ikakvog znanja... Valjda zato nisam skripter niti se bavim time , ako kazu svi da je dobro , slazem se i ja  8)




Give Honor To The One Who Deserve It