Pomoc oko skina

Započeo // lestra, Jul 04, 2019, 23:14:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


@Riv3R4

ÄŒemu int(11) za skin kada se ID skin sastoji od 3 znamenke ?
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: M0nster poslato Jul 06, 2019, 12:31:54 POSLE PODNE
@Riv3R4

ÄŒemu int(11) za skin kada se ID skin sastoji od 3 znamenke ?

Moze koristiti smallint(3) medjutim htio sam da mu prvo ovo popravimo pa da mu objasnim gdje sve sta moze koristiti od intova. :D

Citat: Riv3R4 poslato Jul 06, 2019, 11:49:57 PRE PODNE
zasto null chekiran?
Sredio sam to null i sad kad uradim rr srv pise 0 skin u bazi ovde
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

setas li ti sebi neki drugi skin komandom ? i daj mi bgt mysql logove

Citat: Riv3R4 poslato Jul 07, 2019, 01:09:11 PRE PODNE
setas li ti sebi neki drugi skin komandom ? i daj mi bgt mysql logove
Ne setam npr ja sam stavio kad se reg da mi bude skin id 1 i kad ugasim srv i pokrenem seta mi skin 0
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

Citat: Aggressive poslato Jul 08, 2019, 11:03:54 PRE PODNE
Ne setam npr ja sam stavio kad se reg da mi bude skin id 1 i kad ugasim srv i pokrenem seta mi skin 0
postavi adm komandom I Javi jel se sacuva

Citat: Riv3R4 poslato Jul 08, 2019, 15:08:53 POSLE PODNE
postavi adm komandom I Javi jel se sacuva
Na admin cmd tj /askin kad setam radi i cuva ga
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

linija 634 635 636 ispravi sa ovime

mysql_format(Database, DB_Query, sizeof(DB_Query), "INSERT INTO `PLAYERS` (`USERNAME`, `PASSWORD`, `RANK`, `ADMIN`, `SALT`, `SCORE`, `KILLS`, `CASH`, `DEATHS`, `BANNED`, `BANREASON`, `BANREASON`)\
                VALUES ('%e', '%s', '%e', '0', '%e', '0', '0', '0', '0', '0', '%s', '%d')", PI[playerid][pName], PI[playerid][pPassword], IgracevRank[playerid], PI[playerid][pSalt], str, PI[playerid][pSkin]);
                mysql_tquery(Database, DB_Query, "OnPlayerRegister", "d", playerid);


i to je to :D

Citat: Riv3R4 poslato Jul 09, 2019, 00:32:39 PRE PODNE
linija 634 635 636 ispravi sa ovime

mysql_format(Database, DB_Query, sizeof(DB_Query), "INSERT INTO `PLAYERS` (`USERNAME`, `PASSWORD`, `RANK`, `ADMIN`, `SALT`, `SCORE`, `KILLS`, `CASH`, `DEATHS`, `BANNED`, `BANREASON`, `BANREASON`)\
                VALUES ('%e', '%s', '%e', '0', '%e', '0', '0', '0', '0', '0', '%s', '%d')", PI[playerid][pName], PI[playerid][pPassword], IgracevRank[playerid], PI[playerid][pSalt], str, PI[playerid][pSkin]);
                mysql_tquery(Database, DB_Query, "OnPlayerRegister", "d", playerid);


i to je to :D
To kad ubacim nece da me spawna kad kucam lozinku za register
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

mysql_format(Database, DB_Query, sizeof(DB_Query), "INSERT INTO `PLAYERS` (`USERNAME`, `PASSWORD`, `RANK`, `ADMIN`, `SALT`, `SCORE`, `KILLS`, `CASH`, `DEATHS`, `BANNED`, `BANREASON`, `BANREASON`, `SKIN`)\
                VALUES ('%e', '%s', '%e', '0', '%e', '0', '0', '0', '0', '0', '%s', '%d')", PI[playerid][pName], PI[playerid][pPassword], IgracevRank[playerid], PI[playerid][pSalt], str, PI[playerid][pSkin]);
                mysql_tquery(Database, DB_Query, "OnPlayerRegister", "d", playerid);

OVAKO PARDONIRAM

Citat: Riv3R4 poslato Jul 09, 2019, 17:14:23 POSLE PODNE
mysql_format(Database, DB_Query, sizeof(DB_Query), "INSERT INTO `PLAYERS` (`USERNAME`, `PASSWORD`, `RANK`, `ADMIN`, `SALT`, `SCORE`, `KILLS`, `CASH`, `DEATHS`, `BANNED`, `BANREASON`, `BANREASON`, `SKIN`)\
                VALUES ('%e', '%s', '%e', '0', '%e', '0', '0', '0', '0', '0', '%s', '%d')", PI[playerid][pName], PI[playerid][pPassword], IgracevRank[playerid], PI[playerid][pSalt], str, PI[playerid][pSkin]);
                mysql_tquery(Database, DB_Query, "OnPlayerRegister", "d", playerid);

OVAKO PARDONIRAM
Opet isto nece da spawna kad kucam pw
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

A da pokušaš sam nešto, a ne samo ne radi ovo, ne radi ono.... hvatate se mysqla i modova od 0 - ne znate osnove pawn skriptanja ono barem 40% obviously.. istraži malo net, pun ga je tutorijala za mysql i kada naučiš osnovne stvari (kreiranje baze, učitavanje, čuvanje) sam ćeš shvatiti gdje je problem.

Citat: mumitza. poslato Jul 09, 2019, 18:37:30 POSLE PODNE
A da pokušaš sam nešto, a ne samo ne radi ovo, ne radi ono.... hvatate se mysqla i modova od 0 - ne znate osnove pawn skriptanja ono barem 40% obviously.. istraži malo net, pun ga je tutorijala za mysql i kada naučiš osnovne stvari (kreiranje baze, učitavanje, čuvanje) sam ćeš shvatiti gdje je problem.
Lik mi je napisao kako treba ici ja sam probao ne moze moram mu odg da ga ne isfuram nemoj pametovat mnogo radim DM mod ne treba toga puno kao npr RP-RPG mod
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU

Citat: Aggressive poslato Jul 09, 2019, 18:59:33 POSLE PODNE
Lik mi je napisao kako treba ici ja sam probao ne moze moram mu odg da ga ne isfuram nemoj pametovat mnogo radim DM mod ne treba toga puno kao npr RP-RPG mod
Moraš mu odg jedno 2 stranice? Pokušava da ti pomogne ali troši vrijeme, sad jedan problem, sutra drugi, ništa nećeš riješiti tako kad se oslanjaš da ti drugi riješe sve, a vidim da nazivaš pametovanjem sve ono što ne želiš da čuješ:) svakako uživaj, čekaj Rivera da ti rewriteuje code.