◄ Glavni razgovor #40 ►

Započeo SlavicBeast, Jun 11, 2019, 10:34:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: VinlandRP poslato Avgust 19, 2019, 18:57:07 POSLE PODNE
@imnaithan evo ovaj biser će da stoji u mojoj wannabe listi :D

Kae os Disstrack na tebe da uradim sad  :D




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: VinlandRP poslato Avgust 19, 2019, 18:53:31 POSLE PODNE
Jebem si sve ako sam video retardiraniju poruku, nadam se da se Å¡ali ili bi se ozbiljno zabrinuo za njegovo zdravlje watafak
To je samo delic kakvih bisera ima ovde, i ja sam bio retardiran kad sam bio mladji ali ovi su nesto jace

Citat: 002 poslato Avgust 19, 2019, 19:00:46 POSLE PODNE
To je samo delic kakvih bisera ima ovde, i ja sam bio retardiran kad sam bio mladji ali ovi su nesto jace

Valja i ja da napravim MAL account :P
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Citat: 002 poslato Avgust 19, 2019, 19:00:46 POSLE PODNE
To je samo delic kakvih bisera ima ovde, i ja sam bio retardiran kad sam bio mladji ali ovi su nesto jace

Pogresio si buraz , nisi ti bio retardiran ti si i dalje retardiran a uz to mogu i da kazem da odlicno obavljas funkciju trollera na forumu :)

Citat: #THEVï¼'NNY_ poslato Avgust 19, 2019, 19:22:41 POSLE PODNE
Pogresio si buraz , nisi ti bio retardiran ti si i dalje retardiran a uz to mogu i da kazem da odlicno obavljas funkciju trollera na forumu :)

Vidim samo brojke

My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.


Citat: 002 poslato Avgust 19, 2019, 19:52:37 POSLE PODNE
Auuuu prejako

Ima još nego me mrzi, a i gladan sam ne znam gde mi je CC nije mi keva ostavila keša a treba nać karticu haha
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: VinlandRP poslato Avgust 19, 2019, 19:54:17 POSLE PODNE
Ima još nego me mrzi, a i gladan sam ne znam gde mi je CC nije mi keva ostavila keša a treba nać karticu haha
Dizajn mi se svidja u pm a i lista nije losa

Obrisan GTA i sve vezano za samp, napokon sam skupio hrabrosti obrisati sve mape i sisteme sto sam imao na kompu dugo :P

Citat: 002 poslato Avgust 19, 2019, 19:57:59 POSLE PODNE
Dizajn mi se svidja u pm a i lista nije losa
Veruj mi ima duplo više romance animea (filmova) nego što sada ima nego odo u prodavnicu sada haha
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

sta je ovo svi gledaju anime xD jel iko gleda simpsone ili family guy?

Citat: Purdinho poslato Avgust 19, 2019, 19:59:14 POSLE PODNE
Obrisan GTA i sve vezano za samp, napokon sam skupio hrabrosti obrisati sve mape i sisteme sto sam imao na kompu dugo :P
Dobro si i uradio  ;)