Awogadro Community

Započeo | Dox |, Maj 22, 2019, 21:26:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radio na San Marino modu oko 5/6 mjeseci za croherze editovao ga do srzi , radim sad na istom modu za drugu zajednicu, OVDJE jedino sto je izmjenjeno jeste boje, textovi i uklonjeni textdrawovi.

0000/0

Za ove sto kazu da ovo nije san marino mod, ovo je prvobitno san marino mod koristen na istoimenoj zajednici kreiran od strane Dimia i njegovog tima, to poslje sto je ATH , CH bla bla koristio isti mod ne mjenja nista, i dalje SM :D

Citat: Riv3R4 poslato Jul 01, 2019, 13:22:04 POSLE PODNE
Radio na San Marino modu oko 5/6 mjeseci za croherze editovao ga do srzi , radim sad na istom modu za drugu zajednicu, OVDJE jedino sto je izmjenjeno jeste boje, textovi i uklonjeni textdrawovi.

0000/0

Za ove sto kazu da ovo nije san marino mod, ovo je prvobitno san marino mod koristen na istoimenoj zajednici kreiran od strane Dimia i njegovog tima, to poslje sto je ATH , CH bla bla koristio isti mod ne mjenja nista, i dalje SM :D
Bas si mi fin,ehh.SM mod jeste,ko kaze da nije ocigledno ne zna  ni za Dimija ni za CH.Hvala na komentaru ;D


Samo zbog ovakvih sam i napustio samp i ovo  NAPRAVIO SAM MALI BUG U MODU DA SVAKI KLINAC NE MOZE DA OTVORI po ovome sto se vidi na slici ovo moze i lik koji skripta 10 dana da uradi a ovo napravio sam mali bug nisi ti napravio nego je bio 100% jer ti ako nisi uradio nista unikatno koliko vidim sem tdova sto nije nista posebno naucio sam da ih radim za 1 dan bug ne mozes napraviti a stvarno me mrzi da pisem u gramatici i sve nego mi se place kakvi ste vi kao neki opasni skriptercii
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: Joey.pwN poslato Jul 02, 2019, 19:26:43 POSLE PODNE
Samo zbog ovakvih sam i napustio samp i ovo  NAPRAVIO SAM MALI BUG U MODU DA SVAKI KLINAC NE MOZE DA OTVORI po ovome sto se vidi na slici ovo moze i lik koji skripta 10 dana da uradi a ovo napravio sam mali bug nisi ti napravio nego je bio 100% jer ti ako nisi uradio nista unikatno koliko vidim sem tdova sto nije nista posebno naucio sam da ih radim za 1 dan bug ne mozes napraviti a stvarno me mrzi da pisem u gramatici i sve nego mi se place kakvi ste vi kao neki opasni skriptercii
Ja  sam nesto malo editovao ,ti mene ocjeni sa 0 ako zelis slobodno,a sto se tice bugova jebeni include sam zajebo kojem samo treba ime EDIT ! Ja se ne hvalim da sam nekj Pro skripter ja sam pocetnik i nmzes me ravnat sa nekim ko skripta 5g ! Nemoj mi pametovat  i pricat cu nesto njgdje ne pise da je obavezno komentarisat neciju objavu ,tebi hvala na komentaru to sam shvatio  kao kritiku i ocjenu 0 !
A za ostalo necu ni da pamtim  ovaj tvoj jako lijep i kulturan komenrar!

Sto bi rekao andro , sta reci a ne zaplakati  8)




Give Honor To The One Who Deserve It





Citat: | Dox | poslato Jul 02, 2019, 22:51:40 POSLE PODNE
Ja  sam nesto malo editovao ,ti mene ocjeni sa 0 ako zelis slobodno,a sto se tice bugova jebeni include sam zajebo kojem samo treba ime EDIT ! Ja se ne hvalim da sam nekj Pro skripter ja sam pocetnik i nmzes me ravnat sa nekim ko skripta 5g ! Nemoj mi pametovat  i pricat cu nesto njgdje ne pise da je obavezno komentarisat neciju objavu ,tebi hvala na komentaru to sam shvatio  kao kritiku i ocjenu 0 !
A za ostalo necu ni da pamtim  ovaj tvoj jako lijep i kulturan komenrar!
Ja skriptam nekih 4 godine racunam ako nisam prestao bilo bi 4 godine znam gde sam skriptao i sve i ja te ne ravnam sa nekim ko skripta kao ja lupam 4 do 5 godine i ja ti mogu pametovati jer se razumem samo cu reci ocena 3 jer si makar radio nesto ali ovo ti nije ni trebalo da pises jer izazivas uznemirinest naprimer kod mn dodje mi da popizdim kad vidim da neko to napise.....
Ako skriptas ustvari ako igras samp dugo znao bi ko sam i sta sam i gde sam skriptao i kod koga niti ti pametujem nego sam reko da to sto pises je cista glupost i ti se vise ponasas kao dete nego drugi
I ja nisam reko da je ocena 0 tako da uzivaj
Poslednja Izmena: Jul 03, 2019, 02:07:32 PRE PODNE od Joey.pwN
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]