Hocel ko da zajedno hostamo wow server - Burning Crusade

Započeo DJ FoGigZ, Septembar 20, 2010, 03:58:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako posto stalno igram wowa-presto sam sampa xD,mislio sam otvorit server al mi je glupo da ga sam otvaram.Ipak tu mi neko treba ko ce dovest igrace i pomoci mi u nekim stvarima.Pa ako neko hoce mislim iskusan mi neko treba lwl50+ da otvorimo zajedno server!!!Znaci ja cu placat sve samo mi treba ta mala pomoc!!!Dobrovoljci izvolite  :)

Ti znas da je to ilegalno? Odnosno ako imas ispod 18 ti to nebi preporucio da otvaras (ako si iznad 18 onda se sam brini za sebe).


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Imam 18 godina,to je legalno jer se moze zakupiti host na blizzard stranici 10 eura mjesecno,ilegalno je kad se neplaca a imas server a kad se placa legalno je.Imas na wow stranici ;)


Bugove necu ja sipravljat nego blizzard ima fino opcija za nadjene bigove na serveru koja se prijavi i oni ih isprave ;)

pa nece blizzard ispravljat bugove na tvom serveru,to si moras sam...a i da oce blizzard moze zatvorit sve pvt servere

Misko iam par frendova .. Igraju wow otkad je izasla prva verzija pa mi pm ....
Ja ti dam njihova imena sa face..
Ugl to su mi frendovi iz razreda... XD pa ak te zanima spojim vas al mislim da oni deru lich king no nece im bit problem prec na burning cruasade..
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

vi se za TBC dogovarate a uskoro ce Cataclysm :S kom ce se dat jos igrat ono staro

A nez misko preporucam ti lich king.. Ti kaj os...
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek