Utopia RPG/DM

Započeo Aleksandar?, Septembar 19, 2010, 20:32:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ubacen gradonacelnik,kod njega cete moci traziti socijalnu pomoc..Ili INGAME ili na forumu(slikate /stats i postavite,sve cete viditi na forumu)...


Izvinjavam se zbog kasnjenja foruma ali stvarno nije do nas.. Forum je uplacen medjutim gamehosting.rs nam nije nista poslao...Moram ih kontaktirati i viditi u cemu je problem! Jos jednom se izvinjavam..
Inace clan ovog foruma paradox ce nam pomoci oko scripte..znaci nas novi scripting clan..
hvala na razumjevanju


edit: 217.79.190.156 :7765 IP adresa..server je trenutno LOCKAN..otvaranje je predvidjeno za subotu i nadamo se da ce tako i biti..
sa forumom imamo problema...trebali bi se veceras svi problemi otkloniti...
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2010, 20:41:03 POSLE PODNE od CocaCola


Citat: [Boris] poslato Septembar 20, 2010, 15:10:05 POSLE PODNE
Ma de ja sam se gore salim ovaj ce server uspjeti a to cemo dokazati trudom   :P

Kako si samo jadan... Prvo ih (neznam ni ja šta) pljuješ, a onda kad si vjerovatno dobio admina na njihovoj si strani -.-'


Sretno sa serverom

ma de on je owner sa mnom :D.. zajedno idemo u skolu,al on misli da je to smjesno xD
Uglavnom forum smo dobili,ali nismo sredili temu,tako da sutra mozete ocekivati link foruma..
A admine i GMove ne moze vise niko dobiti,zato sto je to vec odredjeno sve...Tako da oni koji samo misle doci i traziti admina,na to mogu odmah zaboraviti..

Izvinjavamo se na cekanju,ali nadamo se da nece biti uzaludno..

UtopiaAdminTeam

hah da si procitao prosli post sve bi vidio al evo vam

http://utopia-samp.gamehosting.rs/

u toku danasnjeg dana dolazi nam domena .info

Jos jednom napominjem trenutno koristimo NI MALO EDITOVANU TEMU.. Sutra nasa EDITOVANA tema na forumu...

GameCam

SRETNO SA SERVEROM

Malo cudno ime ali OK
[/size][/size]
Poslednja Izmena: Septembar 28, 2010, 15:17:53 POSLE PODNE od GameCam

makelele

Ni za jedan server nisam rekao da je los,da nece uspjeti za ovaj sam rekao zato sto igram na njemu i to je bila zezancija kao sto je ovaj rekao maloprije,nije mi jasno zasto ljudi poput tebe komentiraju to mislim kakav je to problem i da sam dobio admia i onda promjenio komentar to je moj problem ne tvoj.Moras shvatiti da nemozes samo tako osudjivati nekod

Ma server će biti super čim ja imam svoje prste u tome... hahahha  :D  8)

http://utopia-samp.gamehosting.rs prijave za lidere otvorene..dodjite registrujte se i uzivajte na nasem forumu,kao i na serveru

dodjite u sto vecem broju..otvaranje servera sutra,tj. u subotu u 21h i 10 minuta!
Poslednja Izmena: Oktobar 01, 2010, 11:22:38 PRE PODNE od [Utopia]Rascal