PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [GameMode] Virtual Games 3.3 Orginal  (Pročitano 1232 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Rixxx

Odg: Virtual Games 3.3 Orginal
« Odgovor #15 poslato: Jul 23, 2019, 18:57:05 posle podne »
Sve pohvale.

Korisnici koji su se zahvalili: Filip.

Van mreže [GH] Terza

« Odgovor #16 poslato: Jul 23, 2019, 22:57:17 posle podne »
Pokrenuo sam mod da vidim čisto o čemu se radi i video dosta dobrih mapa za to vreme i napredak u skripti ..

Svaka čast za mod ko ga je radio vidi se da je tu bio uložen trud, samo reči hvale jer ja tad nisam znao šta je skriptanje .. :)

Korisnici koji su se zahvalili: Filip.

Van mreže Filip.

« Odgovor #17 poslato: Jul 23, 2019, 23:19:04 posle podne »
Pokrenuo sam mod da vidim čisto o čemu se radi i video dosta dobrih mapa za to vreme i napredak u skripti ..

Svaka čast za mod ko ga je radio vidi se da je tu bio uložen trud, samo reči hvale jer ja tad nisam znao šta je skriptanje .. :)
Hvala od mene na takvom mišljenju, Elvedin iskreno i nije bio neki vrhunski skripter, jer je mod razbacan u pawnu kako sam čuo, ali svejedno mod da nije bio dobar tada prije 4,5 godina tj. ta verzija 3.3 nebih je ni kupio iskreno haha, kasnije sam sa iskusnijim skripterima saznao da taj mod koji sam kupio nije baš i nekakvo bogatstvo i nešto čemu se treba diviti, bilo je i boljih u to vrijeme navodno..no opet rijetko tko je imao mape sa teksturama u to vrijeme ( čast izuzetcima ) koje su odrađene sa odličnom zamisao i maštom i realno dosta je ljudi igralo zato što su bile dobre mape, sreća naša pa smo imali mapera koji je znao svoj posao i svakog update-a je povećavao broj igrača.. dosta bih tu još napisao u vezi zajednice same, ali previše je i ovo nahvaljivanje

Korisnici koji su se zahvalili: [GH] Terza