Amazing Gaming Roleplay u Bayside

Započeo Kamberovic, Februar 03, 2019, 13:55:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Dobar mod,ali Å¡teta Å¡to je objavljen!
~Šutke ツ~

~ Designer | Scripter | TS3 Editor ~
~ Designer - Slobodan | Scripter - Slobodan | TS3 Editor - Slobodan ~
~ Facebook |CLICK! ~
~ Instagram |CLICK! ~

~ Community Info ~

~ Developer -- Wonder Project ~
</>
Do you want Create TextDraw,Edit Gamemode,Create Maps»CLICK«

Ne bih da ti ubijam motivaciju.
Lepo je to što si se potrudio oko prebacivanja stvari i mapanja, ali trebao bi malo više da kreneš da učiš kako je bolje napisati kod.
Srećno! :=)


Citat: Kamberovic poslato Februar 03, 2019, 19:17:28 POSLE PODNE
Å¡ta će dinamičnost radnja na selu  ??? ::)
Pa npr ako tvoj vlasnik zeli, da sva 3 grada bududu u funkciji, kao npr Gradovi, Beograd, sarajevo , zagreb, pa da svagdje ima rent opstine banke, org, poslovi i tako, moze se svasta doraditi, lakse jbga, tako pola posla odradis dok je dinamicno, a onako dok ti kreiras  auta, pa ovo ono kroz skriptu sve, a ovo ti je groz ingame i brze, I jos ti jednom kazem, Fin gamemod, moglo bi se u Dinamicno uradit sve

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Citat: Nodze poslato Februar 05, 2019, 14:42:23 POSLE PODNE
Pa npr ako tvoj vlasnik zeli, da sva 3 grada bududu u funkciji, kao npr Gradovi, Beograd, sarajevo , zagreb, pa da svagdje ima rent opstine banke, org, poslovi i tako, moze se svasta doraditi, lakse jbga, tako pola posla odradis dok je dinamicno, a onako dok ti kreiras  auta, pa ovo ono kroz skriptu sve, a ovo ti je groz ingame i brze, I jos ti jednom kazem, Fin gamemod, moglo bi se u Dinamicno uradit sve
Nikad nije u planu bilo prebacivat radnju u grad :D
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Ako moze bez exe fajlova ;)
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Iskreno najbolji BaySide mod koji sam vidio xD haha

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
• SA:MP Player - Since 2011 •
• Pawno Scripter - Since 2017 •
• Newbie LUA Scripter - Since 2019 •
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Odlican mod, jbg nisi trebo da ga objavljujes..

Citat: Jala Brat poslato Februar 03, 2019, 14:12:03 POSLE PODNE
Pohvale, sljedeci pzt ovako objavi na sekciju za mappe jer si nam samo slikavo mape slikaj sisteme... 6/10
Tek sad sam vidio odgovor i mogu reći slobodno da si ocjenio mod a nisi skinuo i testirao.Slike su samo tu da malo opišu, a testiranje da se ocjeni.Ako je ovo 6/10 mogu misliti kakave ti modove imaš
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

2-3 lika pricaju da si njima prodao mod ,a sad si ga ovde objavio , jedan je cak rekao da si mu prodao mod , ime , stranicu? Cemu to hahah? ::) ::) :-[


Citat: j0vƙ3 poslato Februar 06, 2019, 20:46:28 POSLE PODNE
2-3 lika pricaju da si njima prodao mod ,a sad si ga ovde objavio , jedan je cak rekao da si mu prodao mod , ime , stranicu? Cemu to hahah? ::) ::) :-[
Ja sam prodao zajednicu, i 2 primjerka moda koji su trebali od strane kupca biti "izmjenjeni" da se mod neprepoznaje.Dok je ovaj koji je kupio "zajednicu" objavio mod na ZBS.E sad ja nisam htjeo da me kao na prvom modu zeznu pa ne stave ni u credits(na ovom forumu) objavio sam mod.Jednostavno nisam želio da 2 godine mog truda padnu u vodu i plus da ne budem spomenut da sam to ja radio.
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Extra!
ð"¡ð"®ð"­ ð"¡ð"¸ð"¼ð"®

5/10 Po mom ukusu nije msm da sam igro na taj srw ili sam ga negde jos vidajo