Global-Gaming RP v1.0 [ZA POCETAK KREIRANJE RP GAMEMODA]

Započeo Bax, Januar 30, 2019, 23:49:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Bax

*

Citat: Nixi poslato Februar 01, 2019, 15:43:03 POSLE PODNE
Možda je tebi mali,ali u to ne ulazim. U svakom slučaju sam stariji dosta od tebe.

Za tvoju informaciju Global Gaming SAMP zajednica je formirana 2011 godine,kada je nastala i grupa i zajednica na fb,a ubrzo nakon toga i yt kanal.

Sa svojim radom je zvanično započela 12.05.2012 godine i funkcionisala je i radila do 05.2017 godine kada sam odlučio da je ugasim,bez obzira da li za privremeno ili za stalno.

ne znam na koji način si došao do moda,ali znam da je jedna naša verzija bila objavljena od strane skriptera koji je dobio otkaz i revoltiran time je mod i objavio. Sadašnja Zara gaming ne bi postojala da nije bilo tog moda jer je njen osnov postavljen na objavljenom GG modu ;):

Pri tome i dalje sam vlasnik domene gg-samp.com kao i administrator zajednice Global gaming Community na fb-u .

Ako je mod o kom pričaš stvarno tvoj mod,onda budi barem toliko kreativan pa sam izaberi naziv moda.
Pogledaj slike i reci imali bilo šta iz vašeg moda na bilo šta potpuna razlika + ovo je mod za pocetnike samo ima reg/log sisem i neki obicni admin system i komande neke. I sam sam rekao da je zabranjeno koristenje imena global gaming ja sam napravio samo na vasem imenu nista više nemam namjeru da otvaram s vasim imenom. Toliko od mene poz.
20.07.2020 >>>New Server<<<







Bax

*



A ko je tebi dao dozvolu za Global Gaming ime ?
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Bax

*

Citat: Agent 47 poslato Februar 03, 2019, 12:29:25 POSLE PODNE
A ko je tebi dao dozvolu za Global Gaming ime ?
Niko nisam je ni trazio ;*
20.07.2020 >>>New Server<<<


Bax

*


Vlasnik zajednice @Nixi je vec izneo stav o ovome, ja su u potpunosti slazem s njime. Ovo ne zasluzuje objavu, po meni pohvala sto je od 0 ali nije lijepo nikako da se stice neki oblik "slave" na imenu servera koji je zivuca legenda.


[pawn]La vita E bella [/pawn]

Ovo je preveden mod sa offical foruma sampa jer dobro znam ovaj mod jer sam ga i ja koristio jedino sta je uradio to su dodao auto i tj spawn ovo ostalo je sve prevedeno pohvala za prevodenje al ovo nisi ti radio po meni ovo treba lock!
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.