Global-Gaming RP v1.0 [ZA POCETAK KREIRANJE RP GAMEMODA]

Započeo Bax, Januar 30, 2019, 23:49:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Bax

*

Ime GameModa:Global-Gaming :D


Vrsta GameModa:RP :D


Jedinstvenost GameModa:// :D


Jezik GameModa:Balkan :D


Sistemi GameModa:reg/log, besic admin sistem... :D


Izvorni GameMod: od 0 :D


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:Sve ima u modu :D


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi:Sve ima u modu :D


Druge stvari:Ovako GameMode sam napravio jer sam i ja ucio, ima sve Å¡to je porebno za pocetak da se ne smaraju oni koji tek pocinju, pocetnik sam tkd ne ocekujte nista puno sve je "Sranje i spawn sam ja mapao napravio" Ime Global-Gaming je zabranjeno koristiti. HVALA! :D


Server na kojem je GameMode bio korišten:// :D


Slike: https://imgur.com/a/MhPYkI6 :D


Video: https://imgur.com/a/MhPYkI6 :D


Napravio Gamemode::Bax "JA" :D


Editovao Gamemode: :D


Credits:Za sada niko, ako ko zeli da se prikljuci PM ME! :D


Download Link: https://www.sendspace.com/file/gl38lx


Scan Link: https://www.virustotal.com/#/url/048e678508a537c38e74abb79c3794dea06ff4896de5a32d97ceb02806b118f1/detection
Poslednja Izmena: Februar 02, 2019, 00:59:55 PRE PODNE od Bašovski
20.07.2020 >>>New Server<<<

Pohvale but mogao si uzeti već neki mod od 0 za početnike i dodati neke stvari :D nego usporavati samog sebe sa pravljenjem moda :D
| Nick | Viserys Targaryen |

Bravo

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Bax

*

Citat: á—ªå,ä¹, poslato Januar 31, 2019, 00:40:34 PRE PODNE
Bravo
HVALA brate
Citat: Armandooâ,,¢ poslato Januar 31, 2019, 00:30:33 PRE PODNE
Pohvale but mogao si uzeti već neki mod od 0 za početnike i dodati neke stvari :D nego usporavati samog sebe sa pravljenjem moda :D
Ma ucio sam i sam kako to ide na pocetku pa sam "skontao" nesto tkd moglo bi mozda nekome posluziti :D. hvala ti!
20.07.2020 >>>New Server<<<

Solidno golfasu
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: á—ªå,ä¹, poslato Januar 31, 2019, 00:40:34 PRE PODNE
Bravo
duvaj ga ti :> trebas meni da kazes bravo, saim se ;D


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Bax

*


Odlično mali, drugi put radi kroz dijaloge, ako Npr ima puno komandi , neće ti moć stat u chat i tako, šta te god zanima, možeš nas Pitati pomoći ćemo, to je za nas ništa, a tebi puno znaci

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )

Bax

*

Citat: Nodze poslato Januar 31, 2019, 18:04:16 POSLE PODNE
Odlično mali, drugi put radi kroz dijaloge, ako Npr ima puno komandi , neće ti moć stat u chat i tako, šta te god zanima, možeš nas Pitati pomoći ćemo, to je za nas ništa, a tebi puno znaci
Hvala ti puno brate. Naravno da cu se javiti tj pitati nekoga jer jos uvek ne znam raditi u dijalozima ali polako hvala ti na takvom komentaru dao si mi punu motivaciju ka daljem radu <3 !
20.07.2020 >>>New Server<<<

Za početak bih zamolio administratore da ukolne ovu temu jer član nema APSOLUTNO NIKAKVIH PRAVA niti na mod,niti na mape niti na korištenje imena GLOBAL GAMING niti je učestvovao u stvaranju zajednice,niti u kreiranju moda,mapa niti ijednog drugog segmenta.

Kao drugo,ukoliko je to izvorni mod GG zajednice,tražim od administratora da se isti član banuje jer je plagijator i objavljuje i nudi nešto što nije njegovo.

Iako server Global Gaming ne radi,zajednica nije ugaÅ¡ena i svakodnevno je u kontaktu sa svojim članovima,odgovara im na pitanja,pomaže i sl. TakoÄ'e i ja kao vlasnik GG zajednice i dalje putem svog fb profila komuniciram sa igračima.

U ovom trenutku razmatra se opcija ponovnog otvaranja servera i pokretanja zajednice,čisto da obavestim sve zainteresovane stare,a i nove članove.
Poslednja Izmena: Februar 01, 2019, 10:26:41 PRE PODNE od Nixi

Bax

*

Citat: Nixi poslato Februar 01, 2019, 10:24:00 PRE PODNE
Za početak bih zamolio administratore da ukolne ovu temu jer član nema APSOLUTNO NIKAKVIH PRAVA niti na mod,niti na mape niti na korištenje imena GLOBAL GAMING niti je učestvovao u stvaranju zajednice,niti u kreiranju moda,mapa niti ijednog drugog segmenta.

Kao drugo,ukoliko je to izvorni mod GG zajednice,tražim od administratora da se isti član banuje jer je plagijator i objavljuje i nudi nešto što nije njegovo.

Iako server Global Gaming ne radi,zajednica nije ugaÅ¡ena i svakodnevno je u kontaktu sa svojim članovima,odgovara im na pitanja,pomaže i sl. TakoÄ'e i ja kao vlasnik GG zajednice i dalje putem svog fb profila komuniciram sa igračima.

U ovom trenutku razmatra se opcija ponovnog otvaranja servera i pokretanja zajednice,čisto da obavestim sve zainteresovane stare,a i nove članove.
Dečko si lud? zajednica ugasena od 2013, ja sam radio ovaj mod i imam sva prava tako da ne bali mali previše!
20.07.2020 >>>New Server<<<

Citat: Nixi poslato Februar 01, 2019, 10:24:00 PRE PODNE
Za početak bih zamolio administratore da ukolne ovu temu jer član nema APSOLUTNO NIKAKVIH PRAVA niti na mod,niti na mape niti na korištenje imena GLOBAL GAMING niti je učestvovao u stvaranju zajednice,niti u kreiranju moda,mapa niti ijednog drugog segmenta.

Kao drugo,ukoliko je to izvorni mod GG zajednice,tražim od administratora da se isti član banuje jer je plagijator i objavljuje i nudi nešto što nije njegovo.

Iako server Global Gaming ne radi,zajednica nije ugaÅ¡ena i svakodnevno je u kontaktu sa svojim članovima,odgovara im na pitanja,pomaže i sl. TakoÄ'e i ja kao vlasnik GG zajednice i dalje putem svog fb profila komuniciram sa igračima.

U ovom trenutku razmatra se opcija ponovnog otvaranja servera i pokretanja zajednice,čisto da obavestim sve zainteresovane stare,a i nove članove.


Sve je tako kako je rekao.
[/center]


Citat: Bax poslato Februar 01, 2019, 10:50:21 PRE PODNE
Dečko si lud? zajednica ugasena od 2013, ja sam radio ovaj mod i imam sva prava tako da ne bali mali previše!


Možda je tebi mali,ali u to ne ulazim. U svakom slučaju sam stariji dosta od tebe.

Za tvoju informaciju Global Gaming SAMP zajednica je formirana 2011 godine,kada je nastala i grupa i zajednica na fb,a ubrzo nakon toga i yt kanal.

Sa svojim radom je zvanično započela 12.05.2012 godine i funkcionisala je i radila do 05.2017 godine kada sam odlučio da je ugasim,bez obzira da li za privremeno ili za stalno.

ne znam na koji način si došao do moda,ali znam da je jedna naša verzija bila objavljena od strane skriptera koji je dobio otkaz i revoltiran time je mod i objavio. Sadašnja Zara gaming ne bi postojala da nije bilo tog moda jer je njen osnov postavljen na objavljenom GG modu ;):

Pri tome i dalje sam vlasnik domene gg-samp.com kao i administrator zajednice Global gaming Community na fb-u .

Ako je mod o kom pričaš stvarno tvoj mod,onda budi barem toliko kreativan pa sam izaberi naziv moda.
Poslednja Izmena: Februar 01, 2019, 15:49:09 POSLE PODNE od Nixi

Bax

*

Citat: Wucha poslato Februar 01, 2019, 15:04:23 POSLE PODNE
Sve je tako kako je rekao.
Ok znaci da je im ovakav bio server nice, ljubomorne duse mogu da ga puse, administratori najbolje znaju sta ce <3
20.07.2020 >>>New Server<<<