Zabranjene PD prostorije Daje se Odma WL

Započeo Tayson Pawno, Januar 20, 2019, 23:19:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): //
Dio skripte: [ pawn ]//[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]Ovako pravim moj mod od 0 i sad Ima policija org napravio sam i sad zelim da dodam cim igrac udje gde se uzima oprema da mu se da odma automatski 3 wl-a *pogledaj sliku*[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): https://imgur.com/a/lvWDDvN


Napravi ako je igrac u radijusu na primjer od pickupa za duty da mu seta wl ili tako nesto slicno


Pazi
Napravis provjeru ako je u enterijeru i ispod te provjere stavis
IsPlayerInRangeOfPoint (tvoje koordinate)
{
Stavis setanje wla
}
I mislim da je to to

Citat: AdzoXx poslato Januar 21, 2019, 00:06:31 PRE PODNE
Pazi
Napravis provjeru ako je u enterijeru i ispod te provjere stavis
IsPlayerInRangeOfPoint (tvoje koordinate)
{
Stavis setanje wla
}
I mislim da je to to

Jeste xD
NLoccos

Koristi OnPlayerEnterDynamicArea, procitaj vise o tome na wiki nadji po samp forumima, takodje mozes i IsPlayerInRangeOfPoint
Poslednja Izmena: Januar 21, 2019, 11:47:20 PRE PODNE od Belic420
Games aren't created by writers rocking up to developers saying 'l have this great game story.' it's about establishing relationships and working hand in hand to create something wonderful.

Mislis ako igrac kuca npr /duty da mu seta wl3 ili obicni igrac napisi detaljnije da te skontam
AKO ZNAS ZA BOGA I ZA GLAVU ZIVU NE BRANI MI DOKTORE RAKIJU I PIVU


Citat: Belic420 poslato Januar 21, 2019, 11:46:05 PRE PODNE
Koristi OnPlayerEnterDynamicArea, procitaj vise o tome na wiki nadji po samp forumima, takodje mozes i IsPlayerInRangeOfPoint
probaj ovo hehe :D
ili ako nećeš tako onda samo u neki timer koji imaš a sigurno imaš 1 timer za igrače koji se poziva npr svake sekunde stavis samo
[pawn]if(IsPlayerInRangeOfPoint(i,15,X,Y,Z)) // 15 sam stavio primjer najdalje udaljenosti od tih koordinata X,Y,Z
     {
      DajWanted(i,"Blokiran pristup ka mjestu uzimanja opreme kod policije",3); // primjer
     }[/pawn]
69

Citat: youngdeal poslato Januar 22, 2019, 00:01:59 PRE PODNE
probaj ovo hehe :D
ili ako nećeš tako onda samo u neki timer koji imaš a sigurno imaš 1 timer za igrače koji se poziva npr svake sekunde stavis samo
[pawn]if(IsPlayerInRangeOfPoint(i,15,X,Y,Z)) // 15 sam stavio primjer najdalje udaljenosti od tih koordinata X,Y,Z
     {
      DajWanted(i,"Blokiran pristup ka mjestu uzimanja opreme kod policije",3); // primjer
     }[/pawn]
sry za dp
Da ne bi davalo i policajcima (zab sam stavit to haha nisam ni gleda)
[pawn]   if(IsPlayerInRangeOfPoint(i,15,X,Y,Z) && Policajac == 0) // 15 sam stavio primjer najdalje udaljenosti od tih koordinata X,Y,Z
   {
      DajWanted(i,"Blokiran pristup ka mjestu uzimanja opreme kod policije",3); // primjer
     }[/pawn]
69

Ako to napravis bolje ti je da mu ne da odma wl, nego kad udje tu da mu se pojavi poruka na chatu na primer ovako:

Imate 10 sekundi da izadjete odatle ako ne izadjete dobicete automatski 3 wanted levela.