[0.3b] Los Santos Reality - Par Slika

Započeo Lonkec, Septembar 14, 2010, 00:06:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ja cu sebi pucat u jaja ako ovaj server propadne
e lonka jel bi mi moggo dati ip od kucnoga servera i otvorit ga da budem beta tester molim te :D
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D


Jok vraga moze ja sam dosta xD lonkec dubre da nije mene nebi znao otvorit portove hahha

evo sad cu te dodat
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D


Kako si reka
Mogu nas rusiti al nas nikad nece srusiti :D
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D


Još samo stavi bicikle na SPAWN i eto ti novi CH SPAWN, pa dajte malo mašte ljudi, šta svi kopirate CH

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 14, 2010, 14:49:56 POSLE PODNE
Još samo stavi bicikle na SPAWN i eto ti novi CH SPAWN, pa dajte malo mašte ljudi, šta svi kopirate CH

Premjestio sam SPAWN, slikat cu kasnije :-*

Heh video sam par komentara protiv mene....ali vas forum i server nesmije izdrzati vise od jednog dana .... ako izdrzite vi ste BOGOVI procice te isto kao neki serveri koji su mi se zamerili i otisli KABUM :)

Da, zato si i sad popio ban

Ontopic: Lijepo izgleda, iako se mi cini da ste malo kopirali spawn od CHa, ono sa 3dtextom i te stvari ;)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Septembar 14, 2010, 17:15:23 POSLE PODNE
Ontopic: Lijepo izgleda, iako se mi cini da ste malo kopirali spawn od CHa, ono sa 3dtextom i te stvari ;)

Prebacio sam SPAWN ;) Postat cu slike danas

Citat: Sonny_Abruzzi poslato Septembar 14, 2010, 12:47:09 POSLE PODNE
BY: D3M!R to znaci BY ja :0 xd Nemoze niko samnom :P
all najjace sto se ti sad smatras "hackerom" lol hahaha....to moze svako dersite koje ima pristup netu, ali nisu tako dosadni ko ti lol......samo zivis za komp ?? nadji si prijatelej pa izadjite?? ej da ne mozes nac prijatelje jer si retardiran :D:D