[0.3b] Los Santos Reality - Par Slika

Započeo Lonkec, Septembar 14, 2010, 00:06:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Nezna se jos... /./ i ima se problema s forumom NESTALI SVI topici  ???


Sta bi bili gotovi, nestalo vam je max. 300 postova, to vam je zato jer neznate sastavljat dobar team, stavi CO-Admine one koji su dosad imali admine te samo ti budi admin i imaj pristup forumu bazi podataka i sl.

Edit: Evo ti pomoc http://lsr-samp.info/index.php?PHPSESSID=1c8cd2dc2ea64d697f1b917d9eb72c10&action=profile;u=3, njega ukloni sto ti je prije moguce, poznati 'hacker' iako nema bas nesto pojma :)
Poslednja Izmena: Septembar 15, 2010, 14:32:11 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.



Lonkec, ne radi gluposti ;), sta sad jedan hackerski napad na drugu domenu? Kontaktiraj hostera i popricaj s njim o securityu(sigurnosti), reinstaliraj forum i databazu.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Zanimljive slike, odmah po vašem prvom opisu sam video da će od ovoga biti nešto (izgleda)..

Biće mi čast da se to desi, pa da serem na glavu nekome ko se sa mnom svaÄ'ao po pitanju ovog servera :) :D

Hehe mikec, u ovom trenutko mi ti jedini dajes potporu :)
ae me add na msn trebam te nesta [email protected], hvala

jedini on daje potporu?a ja?
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Forum je reinstaliran, nova tema je isto u izradi, isto tako PONOVNO otvorene PRIJAVE za LIDERE,

i MODERATORE

...Neno...

i de popravite forum! Da se mogu prijavit


I Kad je otvaranje???

Otvorenje se nezna tocno, ali uskoro dok se doda jos novih stvari i poispravlja sto treba

...Neno...


Kao Å¡to znate, LSR je bio Hackan, odnosno, bili su obrisani svi Postovi. I evo sada smo sredili ponovo ali smo resetirali databazu! Tako da se morate ponovno registrirati i prijaviti za lidere! Isto tako otvorene su prijave i za Admine [ 2 ] i za GameMaster [ 3 ] ! Nadamo se da prihvacate nasu Ispriku od srca sto se ovo desilo i da cete nam se vratiti! Hvala!

FORUM: http://www.lsr-samp.info/
IP: 178.63.17.210:3022