Mobitel?

Započeo קlเשค, Septembar 12, 2010, 15:51:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Sutra si idem uzet novi mob i najvise me privukao IPhone 3gs(16G,mislim da samo on dolazi u white varijanti) zbog mnogobrojnih aplikacija i jos par stvari za koje se ja interesiram.
Prijateljica mi ima iphone od kad je izasao i do sada nije imala nikakav kvar sto je isto plus.
Pitanja su sljedeca:

Da li da uzmem bijeli ili crni:
Da li imate drugi prijedlog za mob:

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: קlเשà¸,, poslato Septembar 12, 2010, 15:51:53 POSLE PODNE
Sutra si idem uzet novi mob i najvise me privukao IPhone 3gs(16G,mislim da samo on dolazi u white varijanti) zbog mnogobrojnih aplikacija i jos par stvari za koje se ja interesiram.
Prijateljica mi ima iphone od kad je izasao i do sada nije imala nikakav kvar sto je isto plus.
Pitanja su sljedeca:

Da li da uzmem bijeli ili crni:
Da li imate drugi prijedlog za mob:

1. crni
2. nokia n97 ;) - po meni mnogo bolji, al tvoj izbor :D

1) Crni
2) Preporucujem da je Nokia 50% 50% [ tj. pola na dodir , a pola na tipke ] poput Nokie 5320 , a sto se tice N97 ne preporucujem , moj otac je ima , te zna se desit kada vas neko zove samo zablokira i nista ne radi ... Moja mama ima Nokia 5320 , i sluzi je super , ima i navigaciju , a i ja preporucujem sve Nokie :)

Citat: Miralem poslato Septembar 12, 2010, 16:10:54 POSLE PODNE
1) Crni
2) Preporucujem da je Nokia 50% 50% [ tj. pola na dodir , a pola na tipke ] poput Nokie 5320 , a sto se tice N97 ne preporucujem , moj otac je ima , te zna se desit kada vas neko zove samo zablokira i nista ne radi ... Moja mama ima Nokia 5320 , i sluzi je super , ima i navigaciju , a i ja preporucujem sve Nokie :)


imam ja n97 i extra je...super sluzi :D


1) Crni
2)Nokia N73 !! Povoljan,Ja ga koristim vec 2 godine! (Nisam imao problema) Sta vise reci ;) :P
Poslednja Izmena: Septembar 12, 2010, 16:44:52 POSLE PODNE od ZmaXy
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Gledao sam  par pregleda crni vs bijeli iphone.Crni je malo losi jer se vise vide ogrebotine i mrlje od papaka.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Ja ti imam bijeli iPhone 3GS, super mi je mobitel. Dok kupis javi da ti kazem par tipova koji su dosta bitni. I da, preporucam ti bijeli jer fakat *ebeno izgleda, a crni svi imaju. Jedini problem kod bjelih je da se nakon nekog vremena koristenja pojave male pukotine iza, dolje ti ostavim sliku. Nije nist strasno, ne primjeti se ako jako ne gledas, niti funkcijski ne mjenja mobitel.

http://www.cellfanatic.com/wp-content/uploads/2008/07/white_iphone3g_cracks.jpg


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: קlเשà¸,, poslato Septembar 12, 2010, 15:51:53 POSLE PODNE
Pitanja su sljedeca:
Da li da uzmem bijeli ili crni:
Da li imate drugi prijedlog za mob:
Ako vec uzimas zbog SMINKE, uzmi bijeli.....
A od mene prijedlog isto je Nokia N97....Siguran sam da se u nju neces pokajat, ali opet je tvoj izbor :)))

Meni si nokije bezveze, Å¡kripave kineske igrackice. Spore su i u ruci imaju osjecaj ko da drzis jeftinu plastiku. Ali opet, stvar tvog odabira.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ja bi ti preporucio najnoviju verziju nokije,po meni je ona super,ima 10GB memorije i 10mega pixela
evo ti slika pa vidi,ja bi ti preporucio crno bijeli

http://www.mobilnisvet.com/img/upl/mreview/000/000/000/027/pic1.jpg




Ok, to je jedna od rijetkih nokija koja je kvalitetna


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

In0

*


Citat: LordShigi poslato Septembar 12, 2010, 18:28:30 POSLE PODNE
Meni si nokije bezveze, Å¡kripave kineske igrackice. Spore su i u ruci imaju osjecaj ko da drzis jeftinu plastiku. Ali opet, stvar tvog odabira.

Nokia n97 je brza od iphona, jer nema toliko aplikacija, te te odmah prebaci na zeljenu stvar, a  od svih mobitela, nokia i samsung su najkvalitetniji ;).....i pored toga nikad ih nije radila kina (samo baterije), a sve ostalo se radi u japanu, njemackoj i sl....


a sto se tice kvaliteta Plastike, sigurno je kvalitetnija od iphona, samo pogledaj onaj post koji si ti sam napiso :D...

Jesi kad drzao iPhone u ruci? Ima osjecaj ko da drzis ferrari u rukama, a dok uzmem neku nokiju imam osjecaj ko da sam je kupio u kineskom ducanu i ako stisnem neku tipku da ce mi pocet neka pjesmica svirati.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji