Da li se isplati kupiti PUBG ?

Započeo Archy, Novembar 13, 2018, 13:07:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Nemoj dzabe uzimati,Ja sam ga igrao do sada 5 sati, a imam ga vec oko 3 mjeseca,sve sam mislio derati cu svaki dan koliko sam ga htio, igrao sa frendovima , skupio 5 sati igre i prestao,sada ga ni ne palim vise :D

#A.J.

Citat: Bašovski poslato Novembar 15, 2018, 21:05:15 POSLE PODNE
To "dijete" se obogatilo na fortniteu
To sam i mislio, steko popularnost, a usput i kintu u džep.
Al igrica je toliko djetinjasta, jedino mi se plesanje sviÄ'a. :D


Probaj onu noviju igricu besplatna je na steamu

zove se "Ring of Elysium", unikatna je i razlikuje se puno od ostalih BR-ova


A isplati,Fortnite mi je za djecu a ostale battle royal igre nisu ni blizu PUBGu :)

Citat: [CH]Zackary_Wright poslato Decembar 23, 2018, 01:51:15 PRE PODNE
A isplati,Fortnite mi je za djecu a ostale battle royal igre nisu ni blizu PUBGu :)
Nisu po bugovima i optimizaciji jedino

Po meni se isplati kupiti .
Ljudi su radili na toj igrici i sad naravno da zele svoj rad napatiti  8)
Igra je realisticna , ako zelis pravi expiriens , kupi je , ako hoces da se zezas samo u igrici nemoj dzaba !  8)
NLoccos

Ne isplati se troÅ¡iti pare niti vid za gluposti. IzaÄ'i , naÄ'i Ä'evojku i deri.
Nemam ništa protiv autora(nzm ni ko je) ni protiv ikoga ovdje , samo kažem. Treba igrati nešto kad nemaš što da radiš, ali da daješ pare koje možeš potrošiti za izlaske ili donirati nekome ko nema a ne za to..


Citat: Ð'алша. poslato Januar 16, 2019, 23:43:43 POSLE PODNE
Ne isplati se troÅ¡iti pare niti vid za gluposti. IzaÄ'i , naÄ'i Ä'evojku i deri.
Nemam ništa protiv autora(nzm ni ko je) ni protiv ikoga ovdje , samo kažem. Treba igrati nešto kad nemaš što da radiš, ali da daješ pare koje možeš potrošiti za izlaske ili donirati nekome ko nema a ne za to..
Svaka ti dala  ;D
[Springfield Owner][TDe Daddy][Pawno Master][Mapper]


Ja da sam na tvom mjestu neb nista uzeo ha-ha.


Ako nećeš zaradit od PUBGa, onda ne.