Pomoc oko selectable TD-ova..

Započeo ░▒▓█►Manjane◄█▓▒░, Septembar 29, 2018, 19:11:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Izaberem sve,stignem do drzave i ispise mi "nisi izabrao poreklo" znaci kad stisnem na drzavu stisne mi potvrdi..Kako da resim to?
Dio skripte: [ pawn ]vaš odgovor[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): https://prnt.sc/l07p58

nije ti problem u td selektu, na clicku TD potvrdi imas provjeru vrijednosti varijable da li si izabrao porijeklo ,vidi da li je tu uredu il ako je tu uredu,problem je u dialogu gdje odaberes porijeklo ne mjenja ti vrijednost iste te varijable...kad uskladis mozda udjes na srw

Sve je u redu.Ali pogledaj na slici raspored koji je sa desne strane od "potvrdi" je "drzava" ja kad predjem preko potvrdi stignem do drzave stisnem na nju i on meni umesto da stisne da drzavu stisne mi na potvrdi..Ne znam dal me kapiras sad?

kapiram ....zezaju te box-evi na rijeci koju koristis za klik nesmije imat BOx ako kontas .Mora biti odvojeno taj box iza nje Dva Td  ili samo pomjeri visinu POTVRDI prema dole da nisu u istoj ravnini

Citat: Mido Karic poslato Septembar 29, 2018, 21:04:34 POSLE PODNE
kapiram ....zezaju te box-evi na rijeci koju koristis za klik nesmije imat BOx ako kontas .Mora biti odvojeno taj box iza nje Dva Td  ili samo pomjeri visinu POTVRDI prema dole da nisu u istoj ravnini
Da,da to sam i ja pomislio..Mislio sam da sam ja negde zajebo ali ti si mi to potvrdio sad!
Hvala ti puno kralju!