DM Gang Wars

Započeo Qwertz, Septembar 10, 2010, 20:27:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Server je PRO EXTRA..!!!Vredi pogledati:D
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2010, 19:27:15 POSLE PODNE od ZmaXy
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

hwala  ;) upravu si zmaxy :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

heh slucajno napisao 2 puta jendato isto lik me mutao puknuo i se po spisku i nakraju popio ban

a jbga :) newolimo kad se psuje :) :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

:( dogaÄ'a se kad nisma potpuno svjestan
alcosol je zlo :(

ma i ja to kazem :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

sretno sa serverom , možda uspijete ako napravite ono Å¡to ste govorili na serveru (potpuno ureÄ'enje LS i SF u STUNT) a kupite si domenu obavezno nije skupo 150kn godiÅ¡nje (najmnaji paket uključena domena = cijena približna za viÅ¡e javite se na PP   ;D )
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

hwala widecemo za domenu :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

ja bi ti preporućio https://game-hr.com/
dobar support

barem ja smatram da je to najvažnije
za 60+70kn dobijes dovoljan web za forum (SMF) i com donaimu

ok tnx :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

server je super,samo fali malo bolji stunt,treba da se u stunt doda malo vise objekata




tnx sredicemo stuntewe :D
Respect to:
Gagi_Corleone
[A]hidrokrilac
_MosT_WanteD_
Gospodin

aahah kako ljudi mogu nasmijat do suza Proffesionalni mapping team mape unikatne i originalne nasli su neki gamemod i preveli ga skinuli neke fs kao admin sistem  i tako profesijonalni maping team patak xd koji je postao preko noci skripter xxxaaaaaaa sto je najgore oni su svjesni da nisu ni najmanje editovali mod osim gangzona
LOL

Citat: Ahmed poslato Septembar 30, 2010, 22:08:11 POSLE PODNE
aahah kako ljudi mogu nasmijat do suza Proffesionalni mapping team mape unikatne i originalne nasli su neki gamemod i preveli ga skinuli neke fs kao admin sistem  i tako profesijonalni maping team patak xd koji je postao preko noci skripter xxxaaaaaaa sto je najgore oni su svjesni da nisu ni najmanje editovali mod osim gangzona
Ti nemas pravo nista da pricas, uzeo si mod od Djure i editovo, bande i sve evente hoces da napravis kao sto je imao LG, tako da tisina.Reklamiras server po fejsu i stavljas neke slike a Editujes Djurin Samp Arena DM mod  :D A za Qwertz-a sve najbolje, nadam se da ce uspeti nesto da uradi sa ovim serverom.  ;)