[Anketa]Najbolji Grad za DM?

Započeo קlเשค, Septembar 09, 2010, 14:38:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znam da je slicna tema otvorena,no bez ankete.Nadam se da nisam pogrijesio mjesto postanja te da ce Forum team dozvoliti temu.
Naslov teme govori,molim da glasate koji je najbolji grad za DeathMatch server eventualno potkrijepite svoj glas nekim komentarom.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


za rp ti je los santos a na svim DM serverima ti se sve odvija u sva tri grada....ja isto radim dm server i sve radim i u ls i sf i lv....

Sva 3 ... zlatno doba CH-DM!!  :P

8)
GAME OVER!

Po meni ... ako vec pitas jedan grad izabro bi (dvoumim se SF ili LV) ali kazem LV jer ako dobro uredis i sve skladno napravis moralo bi bit dobro ...
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek


LV je po meni najbolje za DM radnju a LS je koriÅ¡ten na svim mogučim RP serverima tak da je dosadan već  ;D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Da li LV treba uredjivati s nekim mapama?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Naravno x) Bilo bi lepo da nebude samo glupo bez nekih dodavanja ...

Pa uredis ogradene DM zone ...
A i cijeli LV onak uredis za pucacinu
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

da pokoji mozda element za stunt i tak to :) !! odredit oklupljaliÅ¡ta gdje nema DM (naravno uredit   i tak to :) )
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Kao Å¡to je narod rekao najbolje je da u LV napraviÅ¡, LS je skroz istorÅ¡en, a ovo za ureÄ'ivanje ne treba bar po meni, jer neće bit RP nego DM a tu baÅ¡ i ne treba puno ureÄ'ivanja^^. Samo napraviÅ¡ dosta zanimljivih stvari.




In0

*

Sjecam se onog tvog moda na ch dm koji je bio u LS,po meni najbolji mod do sada na dm serverima , i ako su mi se svidjeli i ostali ,ali po meni najbolje u LS

LV, pustinje, area :D, ima svacega.. takodje je dobar aero za DM, ima svacega ;D

Citat: Luka P. poslato Septembar 11, 2010, 12:16:30 POSLE PODNE
Ne treba ništa dodavati u LV ;) Igram na jednom serveru (AU) već oko godinu dana dodali su možda dvije mape koje nitko ni ne koristi a server drži prosjek 50-60/60 igrača cijelo vrijeme. Sve u LV.

DM?
GAME OVER!

Može IP na Pm,ako nije problem! ;)
GAME OVER!