Sweet Gaming by Deksa

Započeo YumikoJR, Avgust 16, 2018, 02:18:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Samo na registeru postoji bug kad izaberes Bosnu, ostalo 9/10  ;)

Citat: .::Vasquez::. poslato Avgust 18, 2018, 20:33:06 POSLE PODNE
Samo na registeru postoji bug kad izaberes Bosnu, ostalo 9/10  ;)
hvala ti sto si mi rekao, nisam birao BiH pa nisam ni znao  :-* radim na modu opet , updatujem ga itd.. Myb ispadne sta hihi

Lijep GameMode, samo da nije UnderPoint, sve pohvale sto si ti napravio ! 9/10

Lepo uradjeno
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Jedan od boljih edita SA  :)
Rockstar Community - Developer
Old Names - Jopa, Misty, CapponeX








Dekso,imas problem sledeci,htjeo si da rijesis ono kad igrac izadje/kresa sa srw da ga ne spawna kraj Bus vozaca ono i pise
"Izasli ste sa registera/Tutorijala vraceni ste"Eh.. Kad igrac ima Tutorijal to je 1 kad nema 0 ti si stavio kad se igrac registruje da mu bude tutorijal 1,ali kada odes relog vrati te na Register (Bar je kod mene tako),mozda grijesim ali cisto da ti napisem :)

Mod Dobar vidim da je radio i Agency na Njemu sve u svemu svaka cast za mod :)
9/10,nije desetka zbog tog register/logina i jos par sitnica koje treba da se rijese.

Citat: Turbo poslato Avgust 31, 2018, 08:48:46 PRE PODNE
Dekso,imas problem sledeci,htjeo si da rijesis ono kad igrac izadje/kresa sa srw da ga ne spawna kraj Bus vozaca ono i pise
"Izasli ste sa registera/Tutorijala vraceni ste"Eh.. Kad igrac ima Tutorijal to je 1 kad nema 0 ti si stavio kad se igrac registruje da mu bude tutorijal 1,ali kada odes relog vrati te na Register (Bar je kod mene tako),mozda grijesim ali cisto da ti napisem :)

Mod Dobar vidim da je radio i Agency na Njemu sve u svemu svaka cast za mod :)
9/10,nije desetka zbog tog register/logina i jos par sitnica koje treba da se rijese.
Ne znam.. Meni i svima ostalima je sve lepo radilo ti si mi prvi koji se zali  ::)