Zelim da pocnem da skriptam

Započeo SanelPandzic, Jun 29, 2018, 17:41:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning):Eh ovako zelim da naucim da skriptam dosadilo mi je ono copy paste nzm kako da vam objasnim pa zelim dada pocnem mozete rec korake kako da naucim da skriptam ili sta vec.Najvjerovantije cete mi rec koji gm da korisitm pa mi tu i reci sta da odradim u gm sta da uradim itd./b]
Dio skripte: [ pawn ]NO[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): link slike
Poslednja Izmena: Jun 30, 2018, 19:21:46 POSLE PODNE od Bašovski

Pa malo si omasio pdf, ali najbolje Uzmi UP ( Underpoint ) mod, on ti je najlaski za pocetak, e sad ne mozes ti nauciti skriptat u 2 dana ili 2 sata, to ucis vremenom sve.
Prati po jutubu imas tutorijale za dosta stvari pa ces i odande naucit ponesto.

Citat: Miki11 poslato Jun 29, 2018, 17:45:42 POSLE PODNE
Pa malo si omasio pdf, ali najbolje Uzmi UP ( Underpoint ) mod, on ti je najlaski za pocetak, e sad ne mozes ti nauciti skriptat u 2 dana ili 2 sata, to ucis vremenom sve.
Prati po jutubu imas tutorijale za dosta stvari pa ces i odande naucit ponesto.
Hvala ali po jutjubu jel mislis da odgledam tutorial celi nekolko puta pa onda napravim to ili sta

Ne da gledas i da radis to da gledas i naucis kako radi koja funkcija da vidis kako se sta radi da prvo pocnes sa normalnim editom, a onda dodajes svoje sisteme.

eo znači prvih 7-10 dana neš puno toga kontat, kada odgledaš tutorijal na yt, uzmi taj tut i od toga što je neko napravio ti napravi nešto bolje, naprimer neko je napravio Admin system, npr ti uzmeš taj admin system i dodaš mu komandi ali sve postepeno učiš
koristi dosta samp wiki, takoÄ'er mogu ti preporučit ytera Sad Goat Production koji skripta i detaljno objaÅ¡njava imaÅ¡ pun k tutorijala na njegovom kanalu, kreni polako od osnovi pa idi dalje et to je moj savjet
-propo-

Citat: Miki11 poslato Jun 29, 2018, 18:02:06 POSLE PODNE
Ne da gledas i da radis to da gledas i naucis kako radi koja funkcija da vidis kako se sta radi da prvo pocnes sa normalnim editom, a onda dodajes svoje sisteme.
Dobro editovat je najlakse brt to znam hvala na pomoci

Citat: Napaceni Bošnjo poslato Jun 29, 2018, 20:54:10 POSLE PODNE
eo znači prvih 7-10 dana neš puno toga kontat, kada odgledaš tutorijal na yt, uzmi taj tut i od toga što je neko napravio ti napravi nešto bolje, naprimer neko je napravio Admin system, npr ti uzmeš taj admin system i dodaš mu komandi ali sve postepeno učiš
koristi dosta samp wiki, takoÄ'er mogu ti preporučit ytera Sad Goat Production koji skripta i detaljno objaÅ¡njava imaÅ¡ pun k tutorijala na njegovom kanalu, kreni polako od osnovi pa idi dalje et to je moj savjet
Hvala uradit cu to krenuo sam svoj gamemode da radim ali mislim necu objavit nego tu da u otom gm ucim se skriptat ako ga uradim i naucim se skriptat objavit cu onda.Hvala ti brate