Ultimate Project RPG/DM

Započeo Ghetoven, Jun 25, 2018, 14:12:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Ne valja, ja bih ovo u smeće bacio.


Neam pojma tebra sta je ovde ekstra itd, jer tebra ovo je sve vidjeno, klasican edit. Nije druze ovo up ili od 0 pa da neko kaze e odlicno je, ili doradjeno bar 50%.

Odlican mod ! Ovaj cu ja mod za moj server koristiti nego da te pitam imam li ja pravo da koristim textdrawove da ih nemenjam cisto onako pitam?





Odlično, sviÄ'a mi se mod :)
2k18 - Underworld Developer
2k22 - RedRose Developer / Mapper


Garantujem da je negde ubagovan mod ili mu nesto fali, jednostavno ne verujem da ce mod biti bez ni jednog problem.
Odlican mod

Citat: â†'☇ɪá'•Ïƒ poslato Jun 25, 2018, 15:33:28 POSLE PODNE
Hvala svima :P jbg jednostavno se danas ne postuje trud nema svrhe bacati vrijeme

Kakav trud igrači ne cijene?Pričaš o tome kako ne cijene silne najave? Svaka im čast ako to ne cijene,konačno se opametili pa ne puše priče o "velikim" otvaranjima servera.

Držite server dva,tri mjeseca ,ažurirajte redovno mod,pravite redovno neke zanimljive stvari,najavljujte isl.A ne ukupno administracija iza sebe ima 10 neuspijeÅ¡nih otvaranja servera.Najava-Nema dovoljno podrÅ¡ke-OdgaÄ'anje otvaranja-Zatvaranje.

Većina ovih servera danas koji imaju 100 + igrača upravo je tako krenula(većina!) .Većina je se na početku borila sa 10-20 igrača i sam sam kroz to prošao i znam šta je to,ali pričati kako igrači ne cijene rad i trud a pri tom niste držali server nikad duže od mjesec dana je smiješna priča.

Što se tiče moda,ok je.

Citat: Paul Castellano poslato Jun 26, 2018, 11:06:40 PRE PODNE
Kakav trud igrači ne cijene?Pričaš o tome kako ne cijene silne najave? Svaka im čast ako to ne cijene,konačno se opametili pa ne puše priče o "velikim" otvaranjima servera.

Držite server dva,tri mjeseca ,ažurirajte redovno mod,pravite redovno neke zanimljive stvari,najavljujte isl.A ne ukupno administracija iza sebe ima 10 neuspijeÅ¡nih otvaranja servera.Najava-Nema dovoljno podrÅ¡ke-OdgaÄ'anje otvaranja-Zatvaranje.

Većina ovih servera danas koji imaju 100 + igrača upravo je tako krenula(većina!) .Većina je se na početku borila sa 10-20 igrača i sam sam kroz to prošao i znam šta je to,ali pričati kako igrači ne cijene rad i trud a pri tom niste držali server nikad duže od mjesec dana je smiješna priča.

Što se tiče moda,ok je.
Upravo to.

Citat: Paul Castellano poslato Jun 26, 2018, 11:06:40 PRE PODNE
Kakav trud igrači ne cijene?Pričaš o tome kako ne cijene silne najave? Svaka im čast ako to ne cijene,konačno se opametili pa ne puše priče o "velikim" otvaranjima servera.

Držite server dva,tri mjeseca ,ažurirajte redovno mod,pravite redovno neke zanimljive stvari,najavljujte isl.A ne ukupno administracija iza sebe ima 10 neuspijeÅ¡nih otvaranja servera.Najava-Nema dovoljno podrÅ¡ke-OdgaÄ'anje otvaranja-Zatvaranje.

Većina ovih servera danas koji imaju 100 + igrača upravo je tako krenula(većina!) .Većina je se na početku borila sa 10-20 igrača i sam sam kroz to prošao i znam šta je to,ali pričati kako igrači ne cijene rad i trud a pri tom niste držali server nikad duže od mjesec dana je smiješna priča.

Što se tiče moda,ok je.
Dobro pazi kad uporedis 2014 sa 2018. Godinom nema mere ja sam poceo igrati na San Marinu prvom openu sa mozda 100+ igraca. U pocetku odlazili su nekima se nije svidela prica servera kako ide, nekome staff itd.. Ja nisam odustajao ali kad su banovali tada Indijanca jedan od mojih najboljih prijatelja koga sam upoznao prego samp-a. Rekao sam vise necu igrat i to je to bilo, San Marino,Fusion Gaming,Zara Gaming,Balkan Elite,Bextazy na tim serverima sam provodio najvise vremena rokanje,druzenje ali sve to uzalud bez ekipe sada