Imperium Gaming v1.0 - MySQL ( OREGINAL VERSION )

Započeo Comi420, Jun 22, 2018, 21:28:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Comi420 poslato Jun 23, 2018, 09:19:14 PRE PODNE
Pogledaj onu "tvoju" verzuju haj sto ima 20mb a ova 41 nego bagova kolko hos a da ne pricamo jos ds je to pokusaj prebacivanja na r41 a ovo oreginal r41 tako da poklopi se i suti pa mi se javi kad naucis da skripras

Aj comi sjeti se sta ti malo radis, pa onda da pricamo o skriptanju :D ovo dole sto si stavio c++ i etc. mores si kompletno zabost na jedno lijepo mjesto :D


[pawn]La vita E bella [/pawn]

Citat: Ghetoven poslato Jun 23, 2018, 14:41:58 POSLE PODNE
Aj comi sjeti se sta ti malo radis, pa onda da pricamo o skriptanju :D ovo dole sto si stavio c++ i etc. mores si kompletno zabost na jedno lijepo mjesto :D
Decko se bori sa banalnim stvarima / error-ima u skripti, kakav crni c++, java script itd.
@Ghetoven

Citat: X ♫ poslato Jun 23, 2018, 14:39:09 POSLE PODNE
A sa čim da čuvaš? Da pišeš u svesku info svakog igrača, vozila..?

edit: vjerovatno si fazonu da se vrati na INI... cijeli svijet ide naprijed pa tako i samp, da se ostavimo INIa i preÄ'emo na MySQL, samo na Balkanu idalje vlada idiotizam, iz nečeg bolje u gore... gg

Nemoj da vredjas ti ovde ja pitam samo jer se ne razumem dobro u MYSQL a nemoj da serekas ovde
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Александар Ð'учић poslato Jun 23, 2018, 15:02:05 POSLE PODNE
Decko se bori sa banalnim stvarima / error-ima u skripti, kakav crni c++, java script itd.
@Ghetoven

Jerenicu izvini brate ja samo ne znam ko me je zvao da mu skriptam i ko ovde stavlja nabsamlu probleme a ustvari nije udate inc folder a da ne pricam da si govorio druima da me zovu na zajednice pa kad sam tebe odbio i blokirao te onda si poceo da seres nesto, mano se cora og posla i odi battle da te poderem kz svakog jezika koji je naved u mom potpisu
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Citat: Moren0 poslato Jun 23, 2018, 15:08:51 POSLE PODNE
Nemoj da vredjas ti ovde ja pitam samo jer se ne razumem dobro u MYSQL a nemoj da serekas ovde

Ko ovdje vrijeÄ'a? hahahahaha edukuj se Å¡ta je vrijeÄ'anje pls

Ako se ne razumiješ onda bolje ga učiti nego zaostajati :-* hoću, to mi je hobi.

Citat: X ♫ poslato Jun 23, 2018, 15:37:14 POSLE PODNE
Ko ovdje vrijeÄ'a? hahahahaha edukuj se Å¡ta je vrijeÄ'anje pls

Ako se ne razumiješ onda bolje ga učiti nego zaostajati :-* hoću, to mi je hobi.

Gledaj ti inbox na fejs
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Citat: Comi420 poslato Jun 23, 2018, 15:14:01 POSLE PODNE
Jerenicu izvini brate ja samo ne znam ko me je zvao da mu skriptam i ko ovde stavlja nabsamlu probleme a ustvari nije udate inc folder a da ne pricam da si govorio druima da me zovu na zajednice pa kad sam tebe odbio i blokirao te onda si poceo da seres nesto, mano se cora og posla i odi battle da te poderem kz svakog jezika koji je naved u mom potpisu

'Comi' - sinonim za coeka koji poprilicno dobro poznaje MySQL, C++, Javu.
Poslednja Izmena: Jun 23, 2018, 16:28:21 POSLE PODNE od Александар Вучић

Citat: Александар Ð'учић poslato Jun 23, 2018, 16:23:12 POSLE PODNE
'Comi' - sinonim za coeka koji poprilicno dobro poznaje MySQL, C++, Javu.

Jerenicu prelistaj malo nas chat na fbu gde si mi plakao da ti skriptam
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Citat: Comi420 poslato Jun 23, 2018, 16:30:10 POSLE PODNE
Jerenicu prelistaj malo nas chat na fbu gde si mi plakao da ti skriptam

Nocima nisam spavao
Poslednja Izmena: Jun 23, 2018, 16:49:24 POSLE PODNE od Александар Вучић


Jel ima errora i warnova baki ??? Ako nema onda vrhuncina ... Prosli isti ovaj mod imao bugova i tih kurca.


Citat: Rakic poslato Jun 23, 2018, 16:57:01 POSLE PODNE
Jel ima errora i warnova baki ??? Ako nema onda vrhuncina ... Prosli isti ovaj mod imao bugova i tih kurca.

ne
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Imam problem može pomoc, "fatal error 100: cannot read from file: "mailer"" , ja sve uradim i da compile skriptu izbacuje mi ovo

Citat: Hare Brt poslato Jun 23, 2018, 21:47:24 POSLE PODNE
Imam problem može pomoc, "fatal error 100: cannot read from file: "mailer"" , ja sve uradim i da compile skriptu izbacuje mi ovo

plase input the mailer.inc file to your include folder, peace
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;