Centurion GameMode

Započeo Farkias, Maj 07, 2018, 19:14:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SVI NESTO PISETE 10/10 A NIKO NIJE TESTIRAO KAD SE LOGATE NA SRV CRASHA ODMA ;).NIKO NECE DA DA NISTA ZA DZABE ?
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Citat: Moren0 poslato Jun 05, 2018, 16:46:00 POSLE PODNE
SVI NESTO PISETE 10/10 A NIKO NIJE TESTIRAO KAD SE LOGATE NA SRV CRASHA ODMA ;).NIKO NECE DA DA NISTA ZA DZABE ?
Ja ne znam da li tebi crash-a, ali meni nikako i ja mogu bez problema test sve

10/10 svaka cast
"ÄŒemu vrijeme tome vakat"

Super mod
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;

Ti si pajser što objavi, naplati svoj rad, daješ budalama trud i vrijeme.

Svaka cast steta sto ga objavi

BRT IMA LI NEKI PROB SA POZICIJAMA ADMINA?

Citat: Mumaz187_ poslato Jun 14, 2018, 19:10:35 POSLE PODNE
Ti si pajser što objavi, naplati svoj rad, daješ budalama trud i vrijeme.

Cim vidim Farkias znam da mod kida :P  :D  ;D



Mod je jako fino odradjen sa veoma kvalitetnim i dobro odradjenim sistemima,cestitke skripteruu nije ovo lako da se odradi,ali nazalost mnogo njih otvara srw sa ovim modom,samo promeni ime tdova...Tuzno sto je ovakav mod objavljen  :) :P
Ovde djora vlasnik jednog od dobrih samp servera sa tradicijom dugom skoro 3 meseca,mod je skroz optimizovan,bez vecih bagova,dodato je dosta stvari.Naravno nista bez mog skriptera Taysona koji je uvek tu :)..izvorni mod ako nekoga zanima je Gtown v1.8..Inace server se zove Vatican Gaming sa rekordom od 70 igraca tjt od mene <3

Brt Centuron mod je vrh vrhova i po meni ni Skill Arena nema ovakav mod a od BS i ZG ste otisli predaleko u kvaliteti,ali samo popravi gamemode da moze da se koristi ako vec vi ne zelite,brt ja bi otvorio takav server,ali ako vam smeta nista,inace sam bio Ajdin_Vex il King_Vex na centurionu ehehehe

Hvala svima na pozitivnim komentarima :)

TeÅ¡ka sprdačina, jebo vas INI nitko da se usavrÅ¡ava po pitanju toga  :D