Red School OGC 2018 BY SlaveX

Započeo #Ñ•lαveeeÑ…Ñ…Ñ….αмх, April 01, 2018, 20:33:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Samo boja promjenjena.. Cist United Gaming ja msm .. 2/10..  :-\
PELA JE BOG OTAC


Nije nista puno odradjena ali naravno ne treba gubiti volju,za motivaciju 6/10 jer je za pocetak uredu,nitko nije rodjen naucen :D

Trebo bi promjenit neke sisteme, mape i jos nesto osim TD-ova.


Samo tdovi promjenjeni mape i ostalo sve isto...

Onako


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.


Mod pun bagova ko kurac,nikom ne bi preporucivo ovaj mod za koriscenje
Fina vam je roba,al slaba davanja

Citat: Uk1sha poslato April 01, 2018, 20:41:39 POSLE PODNE
Lepo svidja mi se ali cist edit onog BE moda ili kako vec vidio sam taj mod al se ne mogu setit.Promenio si boju td-ova i mozda neku mapu ovako 6/10
Hhahahahaah aj pali sa foruma


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Citat: KARDASHIN poslato April 08, 2018, 07:17:03 PRE PODNE
Mod pun bagova ko kurac,nikom ne bi preporucivo ovaj mod za koriscenje
Stvaro je bezobrazno od tebe, on je jos uvek pocetnik, da vidim kakav bi ti mod napravio. Prvo pogledaj sebe,pa onda i druge...


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Hvala svima,ovaj mod me zezno 1 lik,nisam znao za taj drugi mod,hvala na INFO,prodo mi je mod,ja sam ga objavio jer je kao "PRIVATAN" bio i edit Athlonea pun... Hvala svima,uskoro ide 1 mod od 0 :) POYY :D




Ma jače druže, mani se budala, samo udri napred  ;)
www.Game-State.com" style="border-style: none;