Los Surenos i Ballas baza.

Započeo B0k1, Mart 04, 2018, 18:32:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


m,svidja mi se  ;D


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.


Sta si ti radio ovde?
Dobro kapiram nemas vremena ali texture de su?
sve u svemu 7/10  :)
]


Citat: Scripter|Å,Ï...χχı poslato Mart 08, 2018, 23:42:33 POSLE PODNE
Sta si ti radio ovde?
Dobro kapiram nemas vremena ali texture de su?
sve u svemu 7/10  :)
Hvala uradio sam sta sam stigao...  ;D
Citat: Khallifa poslato Mart 09, 2018, 01:13:06 PRE PODNE
Mmm svidja mi se ;)
Hvala  ;D
#Boki

Lijepo ti je ovo, al' ipak. Može i bolje uvijek. ;)


Odlicno!
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________[/b]

Newbie | Pawno,HTML Developer

Facebook | Klik
Youtube | Klik
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________[/b]



:P,ok je


|
Whatever life holds in store for me, I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift, my curse.

Svaka cast  ;) 8)

@Cadilab De ba vise svaki post Paunovic kom po 2/3 puta sta radi jbt budzi postove?
Citat: Paunovic poslato Mart 09, 2018, 19:42:21 POSLE PODNE
:P,ok je


Fino je
''Otkrit ću ti tajnu. NeÅ¡to Å¡to te ne uče u hramu. Bogovi zavide nama. Zavide nam jer smo smrtni, jer bi nam svaki trenutak mogao biti posljednji. Sve je ljepÅ¡e jer smo osuÄ'eni na propast. Nikad nećeÅ¡ biti ljupkija nego Å¡to si sada.Nikad viÅ¡e nećemo biti ovdje.''