[TuT] Izrada MYSQL Systema

Započeo LuKsA, Avgust 28, 2010, 11:44:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja se ne razumijem u ovo MYSQL znam ponesto u skriptanju poceo sam prije 20 dana,ali kad nekoga pitam tebe je dobra skripta aa.A on odma odgovori pa moja skripta ima MYSQL to je nesto najbolje preko foruma nesto pocne da prdi.Ja ne znam ali sam procita Dudeove komentare i ja mislim kad on kaze da nije to potrebno mislim da je u pravu posto je on najbolji skripter kolko ja znam i kolko cujem
A svaka cast za tutorial

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: McRyder poslato April 30, 2012, 23:33:50 POSLE PODNE
Ovako , zna li neko da mi pomogne , kada pokrenem wamp i upalim http://localhost/phpmyadmin/
onda mi bude bijela stranica , nista se ne pojavi , umjesto da dodje ono da dalje installiras :S

Očito nešto dobro nisi uradio..


Kada upalim server piše mi Run Time Error 20.Ubacio sam najnoviji plugin i include ali mi izbacuje error "undefined symbol: mysql_query".U mysql.logu mi piše da ne očitaje plugin(sve sam stavio što je izašlo zadenj(verzija)).

Citat: McRyder poslato April 30, 2012, 23:33:50 POSLE PODNE
Ovako , zna li neko da mi pomogne , kada pokrenem wamp i upalim http://localhost/phpmyadmin/
onda mi bude bijela stranica , nista se ne pojavi , umjesto da dodje ono da dalje installiras :S

Mozda ti je port 80 a samo skype korsti port 80 probaj izaci iz skype i onda pokreni wamp server
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

Port 80 ti nije free, taj port ti koristi skype / teamviewer i jos mnogo programa, ugl. probaj pogasit vecinu i onda isprobaj.

@Dane, izgleda da nisi ubacio kad ti neradi, skini g-styleezov plugin i ubaci ga, preporucam ti r6 verziju jer je verzija s threadanjem za tebe prekomplicirana.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

OBRISITE MI KOMENTAR!
Poslednja Izmena: Jun 21, 2013, 03:39:21 PRE PODNE od eNdle:S
THE ENDLESS

jel zna ko kako da se spoji ta databaza sa modom da netrebamo pokretat sa wampom '???
http://plug.dj/balkan-ekipa/,


DODITE I PJEVAJTE S NAMA :D

Pokreni ju xampom.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

OBRISITE MI KOMENTAR!
Poslednja Izmena: Jun 21, 2013, 03:37:55 PRE PODNE od eNdle:S
THE ENDLESS

znaci ako radis u MySQL, ne znaci da ces imat "bolji mod"?
ako napravim fwrite sistem zapisivanja kao sto npr. ima mod LARP, to isto jednako moze biti dobro?

Naravno da nije isto, mysql je sistem cuvanja kao i bilo koji drugi i to stoji i ne moze ti biti BOLJI mod od sebe ako ga koristis, ali ima neke prednosti kao sto su evo upravo u ovom tutu recimo UCP mozes napraviti dosta lako bez muka, takodje mozes veoma lako napraviti dinamicne potpise, dinamicne organizacije, u sustini dosta stvari koje su pre bile komplikovane su sada veoma lako moguce uz pomoc ovoga i nije tesko nauciti :) Ali ja idalje vise volim sisteme kao sto je y_ini <3 ... Mada sam poceo vezbati i sa MySQLom i veoma mi se dopada kako funkcionise..

@Luksa hvala na objavi :)