Kradja Balkan Underground imena

Započeo [BU] Gigi_Falcone, Avgust 26, 2010, 23:30:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Poz svim igracima, zelim da vas obavjestim da je ime "Balkan Underground" koje smo prvi koristili ukradeno od drugog nepoznatog servera.
Trenutno nije poznat njihov web site, niti bilo koji nacin sa kojim bi se stupilo u kontakt sa tim adminom. Stoga trazimo da se sve proveri i dokaze kao po pravilu Balkan Sampa.

217.79.190.156:8889 - nepoznati server pod nazivom Balkan Underground.

Ja sam owner starog Balkan Underground, a ova tema dokazuje da nisam odustao od imena: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=7960.15
Na forumu su se pojavile i razne lazi o nama, o meni kao owneru i celokupnom admin timu i serveru. Jedna od takvih tema je ova: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11841.0
Ovde se govori o nekakvom banovanju svih igraca sa nekog servera. Sto nema nikakve veze sa nama, niti sa admin timom starog BU.

Stoga zelim da vas obavjestim da PRVI Balkan Underground, nije prodao svoje ime, niti je spao na tako sramne poteze i prljavu igru. Zato smo tu da obavestimo sve igrace, da ne idu na lazni server dok se ne utvrdi prava istina.
Celo leto nas admin tim radi na nasoj skripti koja je u toku izrade, i nemamo vremena da se obaziremo na mutne radnje i ovakve kradje imena i sl. Ocigledno da neko zeli da nas sabotira i da nam pripise neke stvari sa kojima nemamo veze.

Zelim da BS istrazi ovo i da utvrdi ko je upravu i ko ima apsolutna sva prava na koriscenje imena Balkan Underground, barem sto se tice Balkan Samp Community pravila.




nastoe

Ne vidim problem? Server je propo i sada se nebi smijelo koristiti ime?

Server nije propao vec je u toku izrade i vidi se na zadnjoj strani da je server ostao u mom vlasnistvu samim tim i ime.



Jedna stvar znam koje ukrao ime,admin sa BE Dejo Lozancic,sad se sigurno pravi sa svojim srv taj dejo cim je dobio admina na BE nakurcio se pokusava glumit glupog head admina :S

Ne zanima me taj lik uopste. Ovo se mora resit sto pre, uskoro izlazimo sa novom scriptom i sad da nam neko priredjuje ovako nesto.
To je nedopustivo za nas.



Head-ovi tog servera su Dejo Lozancic klinac je 96 godiste!! I njegov pomocnik Gligor! Gligor ima ovde account na balkan samp! nzm tacno kako ide! Ali mogu da vidim!

Gligor zvani Gigo Jovanovic to je budala koja je koristila 300 puta cit i dan danas koristi.
Dejan zvani Dejo to je seljak na******* budala koja voli da krade modove i imena cak i pravi se svi ga mrze.
Nema niko pravo da krade imena.

tipicni luka, ne pricaj gluposti kad neznas
balkan undeground nije cisto onakav server, bio je na balkanskoj listi, tako da se nemoj pravit pametan plz...  8)
da je tvoj server, vidio bi jel bi ti bilo svejedno



3 Srva su bila po imenu Balkan Underground + Demirov NSF*UnderGround lol xD
CroPlay Owner
[/b][/color=red]
RPG- 178.63.17.210:7777
[/b][/color=red]
STUNT- 178.63.17.210:7778
[/b][/color=red]

samo je original bio na listi....  ::)
to moze i extreme da potvrdi tako da...



nastoe


samo da u koliko dodju da reklamiraju ovdje, da im ukloni reklamu, nista vise  8)
i ovo je vise bilo obavjestenje nego zahtjev, jer sam od mnogo igraca dobio pitanja dal je server stvarno poceo, tako da ih ne zavaravaju



Gle to je isto kao da SpeedTouch tako ostane bez skripte itd. i neradi mjesec dana i netko uzme ime SpeedTouch,ovaj novi BU od tog Dejo on treba promjenit ime -.-''

Correlli

Citat: Gigi_Kero poslato Avgust 26, 2010, 23:30:31 POSLE PODNE
Zelim da BS istrazi ovo i da utvrdi ko je upravu i ko ima apsolutna sva prava na koriscenje imena Balkan Underground, barem sto se tice Balkan Samp Community pravila.

Stvarno? A kakva su to pravila Balkan SA:MP zajednice u vezi takvih stvari? Svi mislite rješavati stvari preko nas, ali kad netko kopira ime drugog servera onda mi nemamo ništa sa time. Rješajite to sami.

Citat: Gigi_Kero poslato Avgust 27, 2010, 00:56:28 PRE PODNE
samo da u koliko dodju da reklamiraju ovdje, da im ukloni reklamu, nista vise  8)
i ovo je vise bilo obavjestenje nego zahtjev, jer sam od mnogo igraca dobio pitanja dal je server stvarno poceo, tako da ih ne zavaravaju

Ako nisi nikome dopustio da koriste tvoje ime trebali bi se oni ukloniti sa Balkan SAMPa ! a stvarno mi nisu jasni ljudi koji hoče nekoga kopirati !!
PA NEKA VAÅ  SERVER BUDE JEDINSTVEN KAO SVAKA OSOBA NA OVOM SVIJETU   :-* :-* :-*
Ex CroHerze DM HEAD Administrator