[help] objekti

Započeo | MARKO |, Avgust 26, 2010, 20:03:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ma ok. hvala na pomoci. nisam uspio nist rjesit. ali svejedno hvala. moze lock

a jbg ja sam pokusao pomoc...mozda neko od boljih scriptera zna..ja sam pocetnik..

kazem ti hvala na pomoci. 

LOCK

Ma pusti ih, oni ne znaju niÅ¡ta, sluÅ¡aj ti mene  :D


Ovako, ako imaš warning i kaže da ne valja broj argumenata, onda sigurno nemaš najnovije bibliotečke fajlove (includesove). Skini sa samp sajta windows server, i novi pawno kopiraj u stari pawno (odnosno, zameni fajlove koje postoje u starom modu sa novima).

Pod dva: Nisi rekao koji mod koristiš a to mi je u ovom slučaju izuzetno bitno. Ako koristiš ravens roleplay, onda pročitaj ovu temu:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11708.0


Hvala.
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2010, 22:43:50 POSLE PODNE od mikec


Ok, onda uradi ono prvo šta sam ti rekao. Znači, zamena starih fajlova sa novima.


NAPOMENA: Ako pawno imaÅ¡ na kompu kopiran na viÅ¡e od jednog mesta, onda je poželjno da pokreneÅ¡ pawno.exe, a onda file->opet i naÄ'eÅ¡ tvoj mod. (čisto da ne bude da si u jedan pawno kopirao nove foldere, ali ti si koristio ustvari drugi pawno).
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2010, 22:54:30 POSLE PODNE od mikec


Da. Ali imaj u vidu da možeš imati maksimalno 400objekta na serveru. Ako želiš više, koristi streamer. (link od teme gde možeš naći taj streamer se nalazi par postova iznad ovog)...



Ukoliko ti objekti još ne budu radili, javi. ;)

jbt nekontam zasto se ne moze bit onak kak je bilo. dodas objekt i to je to. a ne sad tu izmisljati i dodavat borajve i gluposti.

Ma, bolje je ovako. Bar neće toliko lagati na serverima koji ne koriste odgovarajuće streamere. ;)

 :)  ok ak ti tak kazes. ajd idem probati pa ti javim. znaci da skinem pawno iz 0.3b pocetnog servera i stavim u zamjenim pawno za ovaj stari i da dodajem 300 na nakraju??

dali se taj 300 moze stavit npr u 500, nece se nist dogodit?

CocaCola koji ti streamer koristis ?

Citat: filip_pnv poslato Avgust 26, 2010, 23:14:43 POSLE PODNE
:)  ok ak ti tak kazes. ajd idem probati pa ti javim. znaci da skinem pawno iz 0.3b pocetnog servera i stavim u zamjenim pawno za ovaj stari i da dodajem 300 na nakraju??

dali se taj 300 moze stavit npr u 500, nece se nist dogodit?



Može. Ali 300 ti je sasvim dovoljno. Veća dužina, veći lag.

ja koristim MidoStream..meni je nekako on najbolji..

mikec, lega, hvala ti. uspio sam. hvala puno. e a koliko u midostream stane objekata?