Problem pri paljenju

Započeo pajdomen, Januar 25, 2018, 11:28:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Uvek kada upalim kompjuter,tj kada kliknem na donje dugme za upaljivanje,kompjuter se cuje kao traktor.Jednostavno sam pokusao da stavim prst da zaustavim ventilator mada nista,ne znam do cega moze biti.
Neki savet ako moze da se namesti,ili da se namaze pastom kako bi se normalno palio a ne kao traktor?

verovatno ti se neki cooler cuje, probaj oslusnuti dal je cpu ili gpu, malo ga ocisti, zamazi necim da ne vergla na suvo

Citat: SteXi.ılllı. poslato Januar 25, 2018, 11:43:37 PRE PODNE
verovatno ti se neki cooler cuje, probaj oslusnuti dal je cpu ili gpu, malo ga ocisti, zamazi necim da ne vergla na suvo

Hvala na informaciji,izgleda da je CPU ne GPU zato sto je nova jos ali je to njega :)
Sada cu probati sve pa kako bude :)

Citat: Linsco poslato Januar 25, 2018, 12:20:28 POSLE PODNE
Hvala na informaciji,izgleda da je CPU ne GPU zato sto je nova jos ali je to njega :)
Sada cu probati sve pa kako bude :)
obavezno vidi nesto da ga podmazes malo, meni se desavala ista stvar samo na ventilatoru obicnom..

Namazi masinskim uljem meni je pomoglo
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: SteXi.ılllı. poslato Januar 25, 2018, 15:39:46 POSLE PODNE
obavezno vidi nesto da ga podmazes malo, meni se desavala ista stvar samo na ventilatoru obicnom..

Nisam ga podmazao,uzeo sam fen za sada se lepo pali
Nemam toliko iskustva da vadim processor,graficku karticu pa da ne rizikujem,inace hvala

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=118951.msg811529#msg811529 date=1516904697]
Namazi masinskim uljem meni je pomoglo

Ma ako bude problema sve cu ubaciti :D

Takodje ako vam nije problem,da li mozete da preporucite neku graficku karticu do 100e da je dobra za gaming Nvidia ili AMD i koja tacno :D


Citat: Linsco poslato Januar 25, 2018, 22:43:02 POSLE PODNE
Takodje ako vam nije problem,da li mozete da preporucite neku graficku karticu do 100e da je dobra za gaming Nvidia ili AMD i koja tacno :D


NOVU?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Citat: Linsco poslato Januar 25, 2018, 22:43:02 POSLE PODNE
Takodje ako vam nije problem,da li mozete da preporucite neku graficku karticu do 100e da je dobra za gaming Nvidia ili AMD i koja tacno :D


neka rx 550 mozda


Citat: Linsco poslato Januar 26, 2018, 10:15:43 PRE PODNE
Gledam neku taku za gaming da je,da moze podrzati vecinu igra
pa za 100e ne mozes naci graficku koja ce da ti podrzi vecinu igrica..

Citat: SteXi.ılllı. poslato Januar 26, 2018, 15:14:38 POSLE PODNE
pa za 100e ne mozes naci graficku koja ce da ti podrzi vecinu igrica..

Pa dobro,onda neku skuplju pare ce se skupiti :D
Preporucite gtx neku ne znam ciljao bih na to

Oko 150E do 200E imaš grafičku karticu Nvidia GTX 750TI ( NOVA ) koja je po meni jako dobra,naravno sa njom ne možeš sve igre igrati na najvećim postavkama,ali pokreće dosta toga.Na low može pokrenuti većinu igara.

Možda za ove pare ima i neka bolja,nisam siguran,ugl. potraži malo na netu pa vidi.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Meni se to pre desavalo, hrci nesto ne daj boze, kao sto rece ti TRAKTOR...
Samo sacekas jedno 20-25 minuta, ili udaris nogom gde ti je procesor (naravno ne jako, a ne bas ni blago).
Bar ako imamo isti problem ce da radi.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasić poslato Januar 27, 2018, 22:22:06 POSLE PODNE
Meni se to pre desavalo, hrci nesto ne daj boze, kao sto rece ti TRAKTOR...
Samo sacekas jedno 20-25 minuta, ili udaris nogom gde ti je procesor (naravno ne jako, a ne bas ni blago).
Bar ako imamo isti problem ce da radi.

hahaha kralja

Udaraš tako i sjebeš HDD 😮
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!