PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] [Prijave] Tražimo moderatore #56  (Pročitano 3164 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže #Kasperzi ツ

• High Roller
  • *
  • Broj zahvalnica: 83
  • Pol: Muškarac
  • Ako neÅ¡to možeÅ¡ sanjati, onda možeÅ¡ to i učiniti ツ
    • Kasperzi
Odg: [Prijave] Tražimo moderatore #55
« Odgovor #15 poslato: Januar 15, 2018, 22:24:28 posle podne »
Koliko imate godina: 18
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Odlično, bio sam moderator na ovom forumu već, a i odlično poznajem rad SMF-a.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemod skripte // Najnovije informacije o samp serverima
Zašto baš vi?: Imao sam priliku raditi mnogo projekata sa članovima ovog foruma kao i administracijom. Odabrani forumi su relativno aktivirani no planiram i to uvećati. Jer sam prethodno dobio pdf za dizajn i development koji je ujedno poslije toga "živnuo". Volim izazove i prihvatam rizike ali ih odradim.
RESPECT TO: Muma, ANDRIJEVIC, Nervozni, anDro™ ツ, Bašovski, LoOdaK, Cadilab, King2

Van mreže Митић ツ

« Odgovor #16 poslato: Januar 16, 2018, 18:18:50 posle podne »
Koliko imate godina: 14
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 8/9 uvek moze bolje
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemode skripte
Zašto baš vi?: aktivan,stari clan,dosta iskustva sa SMF forumima,bio moderator na dosta foruma,imao dosta svojih foruma..
« Poslednja izmena: Januar 16, 2018, 18:20:09 posle podne Mitic ツ »

Van mreže <sel1m>

« Odgovor #17 poslato: Januar 16, 2018, 18:21:43 posle podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 7/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Tutoriali u vezi SA-MPa
Zašto baš vi?: Visak dana provodim na forumu , tj radim na svom modu pa bacim pogled :) , mogao bi pomoc
« Poslednja izmena: Januar 16, 2018, 18:24:59 posle podne KSHM Nicky »
/\

Van mreže Karburator

« Odgovor #18 poslato: Januar 16, 2018, 18:39:46 posle podne »
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa znate i sami da sam vec moderator 2 pdfa
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GameMode skripte
Zašto baš vi?: Pa jer imam iskustva vec oko moderiranja itd i zelim pomoci jos forumu da se aktivira

Na mreži Skendyy

« Odgovor #19 poslato: Januar 16, 2018, 18:54:18 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 8/9,5
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GameMode Skripte
Zašto baš vi?: Imam iskustva :D
$ # SKENDYY # $

« Odgovor #20 poslato: Januar 16, 2018, 19:19:47 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemode skripte
Zašto baš vi?: Pa imam iskustva sa vodjenjem foruma,a i volio bih biti moderator :D

Van mreže Kunnaâ„¢

« Odgovor #21 poslato: Januar 16, 2018, 19:31:35 posle podne »
Koliko imate godina: 20
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Dosta dobro
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): SA-MP server hosting
Zašto baš vi?: Dugogodišnji član ove zajednice sa dosta iskustva što se tiče hostinga i mašina općenito, da ne duljim puno jednom rječju mislim da sam kompetentan za takav rad.

Van mreže [SL] Jimmy

« Odgovor #22 poslato: Januar 16, 2018, 20:33:22 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Perfekcija
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Tutorijali
Zašto baš vi?: Bavim se skriptanjem već par godina, aktivan sam na forumu. Vrlo dobro poznajem bb kod, nešto malo html. Bio sam moderator na nekim jačim zajednicama,
 nije potrebno da se nabraja. TakoÄ‘e sam godinu i kusur na forumu (imao sam 2 acca iza, ovo mi je 3. inače).
"I choose to have faith, because without that, I have nothing."

Van mreže Michael Sixx

• Newbie
  • *
« Odgovor #23 poslato: Januar 16, 2018, 22:46:08 posle podne »
Koliko imate godina: 19
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Odlično
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Najnovije informacije o SA-MP serverima
Zašto baš vi?: Na SA:MPu sam od 2010 godine. Ovdje sam prije imao forum account, ali sam zaboravio podatke. Imam puno iskustva sa BBcode i sa moderiranjem. Volio bih da mi pružite priliku.

Van mreže Stifler ツ

« Odgovor #24 poslato: Januar 16, 2018, 23:17:45 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Tutorijali SA-MP
Zašto baš vi?: Eto,nemam sta radit dosadno mi

Van mreže ᗪ卂乂

« Odgovor #25 poslato: Januar 17, 2018, 00:24:18 pre podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Dobro poznajem smf forume
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GTA slike i video
Zašto baš vi?: Aktivan sam na forumu 24/7, dobro poznajem pravila foruma takodje sam aktivan tamo.

credits: Xunder, Ino420, Muma, imnaithan

Citat: Pottus;3903994
SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

Van mreže _toretto

« Odgovor #26 poslato: Januar 17, 2018, 00:41:10 pre podne »
Koliko imate godina: 22
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Posjedujem veliko iskustvo, bio sam vec moderator na velikom broju foruma.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemode Skripte
Zašto baš vi?: Vec 3 godine sam clan ove zajednice, zelim da pomognem razvoju iste koliko god mogu. Imam dosta slobodnog vremena tkd. se mogu posvetiti forumu.
HARD WORK BEATS TALENT

Van mreže Amain

« Odgovor #27 poslato: Januar 17, 2018, 21:15:04 posle podne »
Koliko imate godina: 24
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9-10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Maping Sekcija, pomoc oko mapanja
Zašto baš vi?: Bio sam dugo moderator ovde

Van mreže SLAVICBEAST

« Odgovor #28 poslato: Januar 18, 2018, 08:17:58 pre podne »
BUMP

Prijave traju do 19.1.2018 (23:59)

Van mreže Балша.

« Odgovor #29 poslato: Januar 19, 2018, 20:37:50 posle podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pa naravno ja sam iskusan sa moderiranjem odnosno uredjivanjem SMF,
 kao i ostalih slicnih foruma, bio sam i administrator na nekim manjim forumima, i na vecim moderator, znam praviti svakakve stvari sa bbc kodom

Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Najnovije informacije o SA-MP serverima ili ako ne dobijem onda Tutorijali
Zašto baš vi?:

• Naravno ima mnogo razloga zasto bi vi meni dali moderatora. Jedan od njih je moja aktivnost, aktivan sam po 5-6 sati dnevno. Iskusan sam sa moderiranjem/uredjivanjem/administriranjem foruma, tako da mi to uopste ne bi stvaralo problem, znam praviti razne stvari sa BBC kodom, kao i HTML-om. Razumijem se u moderiranje/uredjivanje podforuma te mislim da bas ja zasluzujem moderatora. Prvo sto sam uocio kod ovog podforuma da je manje aktivan od ostalih , odnosno od ostalih u njegovoj kategoriji. Tako da bih se ja kao moderator potrudio da ga aktiviram, ali naravno sta ce mi aktivnost ako su nepravilne teme ? Zato bih sredjivao taj podforum, aktivirao bih ga koliko god je u mojoj moci. Naravno bio bih i aktivan cak i vise nego sad. Trudio bih se da ne budem nepravedan nego da svi budu isti. jer je to duznost moderatora, zar ne? Znam za salu i salio bih se ali do nekog nivoa, kada treba ozbiljnost, bicu ozbiljan. Toliko od mene. Nadam se da cete me izabrati !!! Sretno svima na prijavama!!!

Ex. Moderator Tutorijali u vezi SA:MP-a podforuma.
Ex. Moderator Sport podforuma x2
Ex. Moderator SA:MP Server Oglasi

A