PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] [Prijave] Tražimo moderatore #56  (Pročitano 3162 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži SLAVICBEAST

[Prijave] Tražimo moderatore #56
« poslato: Januar 15, 2018, 04:01:06 pre podne »
X
« Poslednja izmena: Jun 02, 2018, 01:19:52 pre podne SlavicBeast »

Na mreži Andrijevic

Odg: [Prijave] Tražimo moderatore #55
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2018, 07:31:46 pre podne »
Koliko imate godina: 17
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9-10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Offtopic
Zašto baš vi?: Dosta sa otvarao tema koje su lepo uradjene, zato mislim da mogu da vodim pdf koji sam izbarao. Bio sam moderator i u Gamemode skripte, ali sam ostavio jer nisam imao vremena, sad se javljam jer imam vremena

Van mreže Maclane

« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2018, 09:25:09 pre podne »
Koliko imate godina: 18
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 8.5/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemode skripte
Zašto baš vi?: Zato sto sam najbolji,salim se bio sam vec moderator ako se nevarama offtopica.:D

Respect for Muma187_

Van mreže xsar.p

« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2018, 10:32:16 pre podne »
Koliko imate godina: 14
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Nemam bas neko veliko iskustvo, bio sam moderator na par forumima, a takodje sam i ovde moderator.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Najnovije informacije o SA-MP serverima
Zašto baš vi?: Posto ovaj moj pdf nije aktivan, imam puno vremena. Mogao bih 'paziti' na taj pdf.
Oduvek sam se pitao:
"Žbog čega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Žašto ljudi daju sve od sebe da usreće neku osobu?"

Najjednostavnije rečeno, brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usreće žbog toga što ne žele da je ikada vide tužnom,
rasplakanom..
#xsarnaaparatima..

Na mreži fuksich

« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2018, 10:41:01 pre podne »
Koliko imate godina: 16
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Bio sam moderator, pa tako da neka 7-8/10.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Forumske igre bez granica
Zašto baš vi?: Pa eto bio sam moderator slabijeg podforuma, pa želio bih nešto jače i aktivnije.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2018, 10:42:08 pre podne Captain Foux »
Citat
Life is so ironic, it takes sadness to know what happiness is, noise to appreciate silence & absence to value presence.

Van mreže Lexy

« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2018, 10:45:52 pre podne »
Koliko imate godina: 20
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Bio sam moderator na ostalim forumima bas po ovim pod forumom
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Oglasi za sve
Zašto baš vi?: Zato sto bi volio i zelio iskusti iskutsvo kod vas jer ste jako zanimljiva ekipa a imam i puno vremena

Van mreže Bašovski

« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2018, 10:48:52 pre podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Poznajem moderiranje, sve mogucnosti moderatora, kao i BBcode.
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Gamemode skripte
Zašto baš vi?: Smatram se dovoljno ozbiljnim da uređujem i kontrolišem podforum

Van mreže .ɱυɱιƚȥα

• Ne treba vjerovati ljudima s kojima smo se tek sprijateljili, a koji pokazuju da smo im draži od njihovih starih prijatelja – tako će se ponaÅ¡ati i s nama kada steknu nove prijatelje.
  • Godfather
  • *
  • Broj zahvalnica: 777
  • ?
« Odgovor #7 poslato: Januar 15, 2018, 12:28:56 posle podne »
Koliko imate godina: 7
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Full
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GTA Slike i Video
Zašto baš vi?: Bio moderator već tog podforuma kao i pola foruma + asistent pa skinuo prošle godine zbog nedostatka vremena.

Van mreže Farkias

« Odgovor #8 poslato: Januar 15, 2018, 12:41:56 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Odlično
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GameMode Skripte
Zašto baš vi?: Dugogodišnji član foruma, veoma dobro upoznat sa pravilima istog, također, više puta sam bio moderator.

Van mreže Ł[email protected]

« Odgovor #9 poslato: Januar 15, 2018, 12:53:34 posle podne »
Koliko imate godina: 18
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Vrhunsko :P
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Oglasi za sve ili Fan art(ili i ovo i ono :P)
Zašto baš vi?: Više puta bio moderator, znam svoj posao, davno sam bio isto moderator u pdfu za plugine itd
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Na mreži Shomyy

« Odgovor #10 poslato: Januar 15, 2018, 13:06:10 posle podne »
Koliko imate godina: 15
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Odlicno :)
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum):
GTA slike & video

Zašto baš vi?: Zato sto sam veoma aktivan na forumu ( 5-6 sati dnevno ) i mislim da bih se dobro snasao :)
• RADOVI •

Ne moze sve stati hoho

• FACEBOOK •

Klikni me !

Kazu da vreme sve leci, a vremenom samo se stvari zaborave

Van mreže Fqris

« Odgovor #11 poslato: Januar 15, 2018, 14:14:34 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Fenomenalno
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): GTA slike & video
Zašto baš vi?: Zato sto mislim da sam dovoljno ozbiljan i odgovoran da vodim podforum i znam da mnogo lijepo da ga uredim. Kod mene je perfekcija na nivou haha
Citat
"imam ljubicastu krv jer ne poticem sa zemlje"

Na mreži LukaJozo

« Odgovor #12 poslato: Januar 15, 2018, 14:28:02 posle podne »
Koliko imate godina: 15
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: 9/10
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Tutorijali
Zašto baš vi?: Znam BBCode odlicno, te imam iskustva s upravljanjem foruma i podforuma
INSTAGRAM
Nogometni Centar

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Van mreže Wucha

« Odgovor #13 poslato: Januar 15, 2018, 14:46:06 posle podne »
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Moderator ovde duze vreme
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Tutoriali u vezi SA-MPa
Zašto baš vi?: Zato sto imam dobro iskustvo a i sa tim podforumom i znam kako funkcionise i nikada nisam imao zalbe na moj rad. Uredjivao sam i pratio svaki dan svoj podforum
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju

Na mreži Vasic

« Odgovor #14 poslato: Januar 15, 2018, 14:52:44 posle podne »
Koliko imate godina: 14
Vaše iskustvo sa moderiranjem sajta/foruma: Pah, iskreno 8.7/10 :)
Pod-forum na kom želite biti Moderator (navedite samo jedan forum ili pod-forum): Offtopic / Forumske igre bez granica
Zašto baš vi?: Ph, ovde sam vec 1 godinu, upucen sam u sva pravila, i zelim biti moderator. Vec duze vreme zelim biti moderator Offtopica ili Forumskih Igara. U Offtopic-u imam dosta zanimljivih tema koje su pokrenute :) A U Forumskim igrama imam 2 igre (tj. 1 ako nije obrisana ZG), iskreno poznavanje foruma 9/10 i naravno znam svoj posao i redovno bi obavljao svoje duznosti. Mogu biti aktivan do 4-5h dnevno :)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2018, 14:55:35 posle podne Vasić™ »
Respect List: imnaithan | .mumitza | Purdinho | daddy. | fuksich | androo
Pomoc u vezi SAMPa | Moderator
Tutorijali u vezi SAMPa | Moderator
SAMP Mape | Moderator
Offtopic | Moderator

ko ne moze nauciti sql u roku od sedmicu dana nek se kloni skriptanja i bilo cega slicnog jer nije za njega