[C:RPG] Centurion RPG - 05.01.2018 - 20h (www.centurion-ogc.info)

Započeo Farkias, Januar 02, 2018, 15:11:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





___________________________________________________________________________________________________________

Poštovani članovi i igrači SAMP-a, pozivamo vas na otvorenje CENTURION-a 5.1.2018 u 20:00h.
Zajednica u kojoj neće biti mržnje nasuprot samo dobra zabava i igra.
Voditelji su Farkias, Delja i Kunna. Server je unikatan sto se tiće textdrawova,tut-ova do poslova i salona auta. Zahvale idu i mapperu Milanu Bryantu što nam je uljepšao server sa svojim mapama.
Zahvale idu i Thomas Bailley-u za pomoć oko opisa servera.
Jednostavno da vam ne širim više pogledajte opis, nadam se da će te nas izabrati za igru i uživanje.
Zajednica koja se neće nikada zatvoriti niti iznevjeriti igrače!
___________________________________________________________________________________________________________

Forum: http://centurion-ogc.info/forum/index.php
SAMP IP: 178.33.46.135:7798

___________________________________________________________________________________________________________


Naš forum dizajniran od strane Vendette i Kunne.


Link: centurion-ogc.info/forum




___________________________________________________________________________________________________________

- Registracija/Login/HUD -

___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________



___________________________________________________________________________________________________________

-POSLOVI-
___________________________________________________________________________________________________________

Posao - ProizvoÄ'ač namjeÅ¡taja.


Posao - Farmer.


Posao - Mehaničar.


Posao - Kosač trave


Posao - MaÅ¡inovoÄ'a


Posao - Pepsi dostavljač.


Posao - Pilot.


Posao - Ribar.


Posao - Rudar.


Posao - Prevoznik Å¡ljunka.


Posao - Bus vozač.


Posao - Prevoznik novca.


Posao - Komunalac.



Isto tako za sve poslove imamo TUT-ove koje možete pronaći u podforumu "Upute za početnike"
LINK. http://centurion-ogc.info/forum/index.php?board=80.0

___________________________________________________________________________________________________________

- Lokacije Centurion Servera -
___________________________________________________________________________________________________________

SPAWN Centurion igrača.


Technology shop [Laptopi,mobiteli,gps i kartice za telefon


Izbor mobitela:


Cvjećara:



Banka [INT i Trezor]


Int Centurion banke.


Trezor Centurion banke koji je zaštičen od pljačke.


Apoteka


Autosalon


Bike Salon


Autoškola


Turnir u boksu.


Glavni burg u LS


Autosalon


Lotto sistem uplaćivanja.


Kupovina namještaja


Ugradnja Neon za automobil


Oltar za vjenčanje


Auto otpad.


Granica LS-LV putarina.



___________________________________________________________________________________________________________

Organizacije

Organizacija SWAT.


Organizacija LSPD(Policija)


Bolnica


___________________________________________________________________________________________________________

Bande/Mafije

Ballas Family


Los Santos Vagos



The Sicillian Mafia


___________________________________________________________________________________________________________

Vaša Centurion zajednica. Vidimo se 5.1.2018 u 20:00h!




Banneri svih organizacija/mafija/bandi











































Poslednja Izmena: Januar 02, 2018, 15:17:21 POSLE PODNE od Farkias

Interesantno, svidja mi se. Ima tu par mapa koje sam vidjao vec vjerovatno na sa-mp(najvise mi je boks mjesto ostalo zapamceno). Kako god, fina ideja i fino sprovedeno. Doci cu, imate podrsku.

Citat: berroni.pwn poslato Januar 02, 2018, 15:24:50 POSLE PODNE
Interesantno, svidja mi se. Ima tu par mapa koje sam vidjao vec vjerovatno na sa-mp(najvise mi je boks mjesto ostalo zapamceno). Kako god, fina ideja i fino sprovedeno. Doci cu, imate podrsku.

Skripta je edit Athlonea, mapa boxa i mape svih poslova su ostale iste, to mi nema smisla mijenjati, ako bude sta sto se tice poslova, bice novo. Hvala ti, ocekujemo te :D

Sretno brate, dolazim na open

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Po opisu vidi se da je server brutalan, možda doÄ'em na open.

Bit će nam veliko zadovoljstvo ako Nas posjetite.. Samo da napomenem oformili smo zreo i profesionalan tim, kao i staff team koji je uz nas, pričat priče u suho Vam neću ali Vam obećavam da smo mi zajednica koja se neće ugasiti ako ne ispunimo svoja očekivanja, naprotiv trudit ćemo se kao i do sada da budemo dio Velikih Balkanskih zajednica, svi vrlo dobro znate na koje i šta mislim. Mnogo smo se potrudili oko Opena i tu nećemo da stanemo, idemo ka cilju a cilj kao i svake zajednice je da uspije, ne preko noći, već trudom, radom, profesionalnošću, ljubaznošću i iskrenoj želji da uspijemo kao i mnogi drugi, možda i bolje što da ne...

- Naravno, Marketing te Design team su otvorili prijave, doÄ'ite na naÅ¡ forum prijavite se, svaki rad će biti nagraÄ'en. Lider prijave otvorene joÅ¡ uvijek, skoro sve organizacije su preuzete..
www.centurion-ogc.info/forum
CENTURION OGC |  www.centurion-ogc.info



Lepo,doci cu na open
BETA TEST IP : 94.23.208.199:9547
Fort Balkan RPG/DM
-----------------------------------------------------------------------------------
• Forum: www.fort-balkan.byethost9.com
• IP Servera: Uskoro
• Više o serveru: Work In PRogress
-----------------------------------------------------------------------------------
* Otvorenje foruma je 1. DECEMBRA u 19:00h !



• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •


Svi igrači su dobrodošli na server! Posjetite nas u petak 20:00h. Centurion Online Gaming Community!
Poslednja Izmena: Januar 03, 2018, 21:37:25 POSLE PODNE od Bailley #Centurion
HostName: Centurion Community - 05.01.2018. - 20h
Address:  178.33.46.135:7798
Ping:     50
Mode:     CC v1.0.0 by Farkias
Language: Balkan


JoÅ¡ jednom da napomenemo večeras otvaranje Centurion servera.. DoÄ'ite i podržite Nas!
CENTURION OGC |  www.centurion-ogc.info