Amazing Gaming Trucking

Započeo Kamberovic, Decembar 23, 2017, 13:23:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Bolex_ poslato Decembar 23, 2017, 14:06:22 POSLE PODNE
Mislim da bi bog poslao meteor na zemlju kada bi vidio koliko bagova ima, a kod da ne spominjem. Ipak je izvorni PPC
Jel ti umes nekad da napises nesto lepse a ne da provaljujes bugove?
Red Rose OGC Developer
SOON...

Konacno se neko setio da pravi mod da nije roleplay
@Tema 10/10 odlicno!
Red Rose OGC Developer
SOON...

[quote author=[OG-SCRIPTER] Kromyy link=topic=117694.msg797225#msg797225 date=1514032049]
Izgleda dobro. Svidjaju mi se gamemodovi koji nisu stalno RP. Svaki skoro gamemode ovdje je RP tako da mi se ovo svidja 10/10 Jest da je na starinski nacin ali svako ko zna da edita ce to lagano sredit :)
[/quote]Jeste, vjeruj mi koliko god sam dugo igrao s druÅ¡tvom nikad ne dosadi, takoÄ'er sam zaboravio navesti konvoj koji je jako dobar.On omogucava igracima da se povežu te da rade zajedno neku rutu, recimo ja kreiram konvoj i uÄ'e vas joÅ¡ nekoliko.TakoÄ'er konvoj može biti javan i privatni.Ima preko 40 različitih tura kod kamionÄ'ije.Ostali poslovi kao Å¡to su Slasticar,Farmer,Smecar,Pilot takoÄ'er posjeduju razičite ture.Vjeruj mi iako je starinsko ja s druÅ¡tvom sam igrao stalno, meÄ'utim sad srednja Å¡kola pa se raspalo druÅ¡tvo kao i sam server pa smo odlučili objaviti mod :D
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Citat: Lackenziâ,,¢ poslato Decembar 24, 2017, 21:05:34 POSLE PODNE
Konacno se neko setio da pravi mod da nije roleplay
@Tema 10/10 odlicno!
Hvala brate pogledaj šta sam napiso ovdje shvatit ćeš da je mod i bolji nego u klipovima
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737


Citat: Lackenziâ,,¢ poslato Decembar 24, 2017, 21:05:06 POSLE PODNE
Citat: Bolex_ poslato Decembar 23, 2017, 14:06:22 POSLE PODNE
Mislim da bi bog poslao meteor na zemlju kada bi vidio koliko bagova ima, a kod da ne spominjem. Ipak je izvorni PPC
Jel ti umes nekad da napises nesto lepse a ne da provaljujes bugove?

Očito si mišljenja da je skripter svatko tko otvori pawno i napravi neki edit.. Isto tako i na tvome što si nedavno objavio, ako ne misliš popravit bagove i ucinit skriptu boljom, tvoj problem.
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Bolex_ poslato Decembar 25, 2017, 13:07:45 POSLE PODNE
Citat: Lackenziâ,,¢ poslato Decembar 24, 2017, 21:05:06 POSLE PODNE
Citat: Bolex_ poslato Decembar 23, 2017, 14:06:22 POSLE PODNE
Mislim da bi bog poslao meteor na zemlju kada bi vidio koliko bagova ima, a kod da ne spominjem. Ipak je izvorni PPC
Jel ti umes nekad da napises nesto lepse a ne da provaljujes bugove?

Očito si mišljenja da je skripter svatko tko otvori pawno i napravi neki edit.. Isto tako i na tvome što si nedavno objavio, ako ne misliš popravit bagove i ucinit skriptu boljom, tvoj problem.
Ako ti nisi uspješan u nečemu nemoj druge hejtat.Govoriš kako je izvorni tamo neki mod i kako ima sila bugova a nisi otvorio mod.Server nema velikih bugova, ne možeš mi reći da ima kad sam ga koristio više od 3 godine
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

//
Poslednja Izmena: Februar 12, 2018, 00:44:17 PRE PODNE od SteXi.ılllı.
Respect to:Muma Fojnica Capatain Foux Vasic Amain Yannick
92.222.49.113:7700
STAFFORD GAMING


Previous Names:Sone69 Sivir

Current name:Young B

//
Poslednja Izmena: Februar 12, 2018, 00:44:25 PRE PODNE od SteXi.ılllı.
Respect to:Muma Fojnica Capatain Foux Vasic Amain Yannick
92.222.49.113:7700
STAFFORD GAMING


Previous Names:Sone69 Sivir

Current name:Young B

Niti je tamo neki lik po imenu Dinko radio ovo ili itko od vas, jer on ali i vi neznat osnove. Evo i dokaza da je izvorni PPC od PowerPC603, ali je skipta sa prijevodom. A Å¡to je tiče nekakvoga uspjeha, doÄ'i da mi očistiÅ¡ cipele .  ;)

Nema potrebe za višak dokaza, ako ih želite skinite PPC i ovaj, i pogledaj razliku, to jest ne/razliku.

PPC: https://imgur.com/nMV1GZe

Ovaj: https://imgur.com/lzPxhnr

Ostalo ce uraditi moderatori kako i pravila nalažu. Sve od mene. @Amain



Poslednja Izmena: Decembar 25, 2017, 21:07:52 POSLE PODNE od Bolex_
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |


Citat: Bolex_ poslato Decembar 25, 2017, 21:06:38 POSLE PODNE
Niti je tamo neki lik po imenu Dinko radio ovo ili itko od vas, jer on ali i vi neznat osnove. Evo i dokaza da je izvorni PPC od PowerPC603, ali je skipta sa prijevodom. A Å¡to je tiče nekakvoga uspjeha, doÄ'i da mi očistiÅ¡ cipele .  ;)

Nema potrebe za višak dokaza, ako ih želite skinite PPC i ovaj, i pogledaj razliku, to jest ne/razliku.

PPC: https://imgur.com/nMV1GZe

Ovaj: https://imgur.com/lzPxhnr

Ostalo ce uraditi moderatori kako i pravila nalažu. Sve od mene. @Amain
Koji si ti debil, nije izvorni PPC kako si tako glup
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737

Alo ba @Bolex_  nemoj da ja moj ets samp mod objavim  pa da vidis sta su bugovi