Demirov zabranjen server

Započeo MR.Data, Avgust 21, 2010, 19:30:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ZicMortal poslato Avgust 21, 2010, 21:34:22 POSLE PODNE
Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 21, 2010, 21:20:39 POSLE PODNE
AntiChit ce biti ubacen korz 2-3dana (ja cu ga osobno napraviti)!

Haha, mislis downloadati?  :)

NE-NE-NE
Ako ti downloadas DOWNLOADaj koliko oces mene pusti da radim!

ti radis?de nebudi smjesan :S ti si 0% pored Zic-a :S

Citat: =ஜ۩۞۩ALIVE۩۞۩ஜ= poslato Avgust 21, 2010, 21:40:13 POSLE PODNE
NE-NE-NE
Ako ti downloadas DOWNLOADaj koliko oces mene pusti da radim!

Da, vidim kako radiš. Celo vreme pratiš ovu temu. ;)

PS: Momci, nemojte pričati da će downloadovati AC, kada će on biti ubačen, lako ćemo proveriti da li je downloadovao ili ne. ;)

Digresija na sve ovo... Pravite server a niste bili u stanju uloziti dovoljno truda da napraviti opis servera fino napisan, ureden fino bojama, i ostalim vizualnim efektima, te potkrijepljen slikama, i onda bi svima bilo i zanimljivije citati i sve ostalo, a i vidjela bi se neka ozbiljnost, a ovako kad to napravite "preko kurca" ja recimo cim otvorim temu ma ne bih ni recenice procitao kad vidim kako izgleda vizualno i kad vidim da nema slika, shvatim da ste bili lijeni uloziti sat vremena truda da se to napravi kako treba, a onda pomislim u sebi, kad ovi nisu mogli uloziti za opis servera sat vremena truda, onda nisu mogli ni u skriptu uloziti vise truda a ni u server i odmah me ne zanima server, ne bih ga dosao ni pogledati, a vjerujem da tako 80% ljudi odavde razmislja.

Ovo govorim da shvatite da je opis na ovom forumu vrlo vazan i da je to prvi dojam prije otvaranja servera, ukoliko je opis los popusili ste u startu...

Soprano mozete vidjet inas novi dizajn portala www.croplay.tk Sutra stize novi dizajn foruma....i za neki dan nova scripta novi opis skoro novi server.....kada ukljucite samp nas server vidjet cete po 40 igraca..ovo vam kazem sa velikim razumijevanjem....prema tome mi se trudimo ulozili smo trud a vi sta reci.....sacekajte malo tek je otvoren server radi se punom snagom....slazem se sa tobom u svemu ali demirov server je uspio zato neznam zasto ga toliko "mrzite" pogotovo correli ili neki drugi...sto uspijeva...uspjet ce i on kad tad :P xD hahah sala :P...samo vam kazem da nebudete toliko drski prema clanovima foruma i mi imamo prava!
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2010, 23:22:28 POSLE PODNE od |C|ro|P|lay|TonY_MonTanA|C|P|

ZicMortal

Uspjeva jer dosta reklamirate i serete po drugima. Nemate pojma koje edimax gubitke ima zbog vas.

Vama je to samo tako kad vi nemate nikavog reda na serveru i samo se trudite da imate što više igraća. To se za mene ne zove server. I ako se cudite da ga neki mrze, pa kako ga nece mrzjeti gad 30 % djece na ovom forumu dolazi sa toga servera.

Citat: ZicMortal poslato Avgust 21, 2010, 23:44:16 POSLE PODNE
Uspjeva jer dosta reklamirate i serete po drugima. Nemate pojma koje edimax gubitke ima zbog vas.

Vama je to samo tako kad vi nemate nikavog reda na serveru i samo se trudite da imate što više igraća. To se za mene ne zove server. I ako se cudite da ga neki mrze, pa kako ga nece mrzjeti gad 30 % djece na ovom forumu dolazi sa toga servera.


+ udružili se sa još jednim serverom.


Citat: |C|ro|P|lay|TonY_MonTanA|C|P| poslato Avgust 21, 2010, 23:22:02 POSLE PODNE
Soprano mozete vidjet inas novi dizajn portala www.croplay.tk Sutra stize novi dizajn foruma....i za neki dan nova scripta novi opis skoro novi server.....kada ukljucite samp nas server vidjet cete po 40 igraca..ovo vam kazem sa velikim razumijevanjem....prema tome mi se trudimo ulozili smo trud a vi sta reci.....sacekajte malo tek je otvoren server radi se punom snagom....slazem se sa tobom u svemu ali demirov server je uspio zato neznam zasto ga toliko "mrzite" pogotovo correli ili neki drugi...sto uspijeva...uspjet ce i on kad tad :P xD hahah sala :P...samo vam kazem da nebudete toliko drski prema clanovima foruma i mi imamo prava!

Nadam se boljem opisu.
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2010, 01:23:56 PRE PODNE od mikec

Citat: Soprano poslato Avgust 21, 2010, 23:11:37 POSLE PODNE
Digresija na sve ovo... Pravite server a niste bili u stanju uloziti dovoljno truda da napraviti opis servera fino napisan, ureden fino bojama, i ostalim vizualnim efektima, te potkrijepljen slikama, i onda bi svima bilo i zanimljivije citati i sve ostalo, a i vidjela bi se neka ozbiljnost, a ovako kad to napravite "preko kurca" ja recimo cim otvorim temu ma ne bih ni recenice procitao kad vidim kako izgleda vizualno i kad vidim da nema slika, shvatim da ste bili lijeni uloziti sat vremena truda da se to napravi kako treba, a onda pomislim u sebi, kad ovi nisu mogli uloziti za opis servera sat vremena truda, onda nisu mogli ni u skriptu uloziti vise truda a ni u server i odmah me ne zanima server, ne bih ga dosao ni pogledati, a vjerujem da tako 80% ljudi odavde razmislja.

Ovo govorim da shvatite da je opis na ovom forumu vrlo vazan i da je to prvi dojam prije otvaranja servera, ukoliko je opis los popusili ste u startu...


CroPlay vise nece koristiti ovaj mod ovo je privremeni mod,ja i head smo se dogovorili radimo novi mod!

Sretno dečki al vam opis nije baÅ¡ neÅ¡t  :P
možda naletim jedan dan vidit taj server  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

ja sam bio i to je od crostreets mode koje je demir nazvao(On Radio)...uozbiljite se malo i nereklamirajte

Johnny

Srecno dalje......Imacete vi igraca samo 16 igraca 15 admina 1 gamemaster po obicaju demirovih servera  :)


Nisam ja nista rekao ni za mode niti za nesto drugo, jer nisam ni gledao...
Ja sam samo rekao da vam je opis servera na ovom forumu katastrofalan, i to nije nikakva mrznja, to je moja digresija i moj savjet da to kvalitetnije napravite...

Pa Recite mi iskreno kolko demir ima godina,,,,,Ja Pitam Demira kolko imas godina on kaze 16 omg...?
Ja imam 13 godina i znam da je mozda sigurno on stariji od mene ali samo da vam pitam kolko bre on ima godina?
I Deluca u pravu si jel mi je reko demir na MSN da su reklamirali na 5 servera,,,,,I da su 2 servera hakovali.....
Ja pitam demira zasto reklamirate tolko i zasto hakujete..
On kaze zato da se Kurcimo i budemo face...
To mi je reko preko MSN..
Ali demire znas da Edimax 100 puta bolji od tebe on nije skinuo mod sa Balkan Sampa a ti si skinuo ima se dowload ovde CRostreet mod...Edimax je po meni jedan od dobrix servera..Edimax je nekada imao 30 igraca a sada kolko zbog tebe mnogo servera opalo...samo vi pricajte www.croplay.com axaxaxax pa znas kolko njih pricalo pa nisu dobili aj zz ljudi igram igrat na Edimax...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Avgust 22, 2010, 14:06:35 POSLE PODNE
Pa Recite mi iskreno kolko demir ima godina,,,,,Ja Pitam Demira kolko imas godina on kaze 16 omg...?
Ja imam 13 godina i znam da je mozda sigurno on stariji od mene ali samo da vam pitam kolko bre on ima godina?
I Deluca u pravu si jel mi je reko demir na MSN da su reklamirali na 5 servera,,,,,I da su 2 servera hakovali.....
Ja pitam demira zasto reklamirate tolko i zasto hakujete..
On kaze zato da se Kurcimo i budemo face...
To mi je reko preko MSN..
Ali demire znas da Edimax 100 puta bolji od tebe on nije skinuo mod sa Balkan Sampa a ti si skinuo ima se dowload ovde CRostreet mod...Edimax je po meni jedan od dobrix servera..Edimax je nekada imao 30 igraca a sada kolko zbog tebe mnogo servera opalo...samo vi pricajte www.croplay.com axaxaxax pa znas kolko njih pricalo pa nisu dobili aj zz ljudi igram igrat na Edimax...
Demir ima 16 god,ali je prava beba kao i ti i MreR i ostali koji svaki drugi dan otvaraju server,ali ja ću podržat Demira,ako znan da je hacker i vamo tamo drag je ćovik zna poprićat :D